شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-09-20 08:35 AM

بیشتر از 1250 تا 1300 برای گان پاور زیاده البته من عجله کردم و 1420 از دوست اقا مسیح عزیز خریدم ولی نمیدونم میگفت خودش داره میاره قیمت دقیق نداد.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-20 11:59 AM

دوستان مشهدی کسایی که جمعه برای شکار پایه هستن خبر بدن همینجا

RE: تاپیک بچه های مشهد - amir74 - 2011-09-20 12:05 PM

خدایی حال می کنید ولا قسم این تاپیک شهراتونو می بینم دلم می سوزه عصابم خورد میشه همه شهراشون باهم میرن شکار جمعشون جمعه اونوقت ماهم تاپیک داریم مگس پر نمی زنه کلا 2 نفر هستیم اون که هر هفته میره با دوستاش ماهم که می شینیم خونه پستا و عکسای شکار شمارو می بینیم حوصلم سر رفت.این سمنان تخ...اینطوریه دامغان بودم هر روز می رفتم اخر هفته هم که می ریم شهرمون تا به خودمون بجنبیم باید برگردیم سمنان بریم مدرسهKhansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-20 12:19 PM

امیر جان مشهد خشکسالی هست خبری نیست خیالت راحت

RE: تاپیک بچه های مشهد - amir74 - 2011-09-20 12:22 PM

از جوابت خوشم اومد دمت گرم خخخخخخ
ولی من با خشکسالی کار ندارم با تنهایی کاردارم واقعا فرق داره با یکی بری شکار هیچی حالیش نشه تا با یکی بری حالیش بشه

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-09-20 12:34 PM

امیر جان دانشگاه بزن مشهد اونوقت از درس مشقت میوفتی بس که بری راه رفتن خخخخخ
امیر جون من هم که چیزی بلد نیستم اما دوستان مارو میبرند یه چیزی یاد بگیریم Khansariha (214)
علی جون باشه تا 1یا2ماه دیگه نعمت فراوون میشه الانم کم کم داره سرو کله کبکها پیدا میشه دیروز سر زمین 20تا کبک دیده شدند ...کم کم میان پایین واسه غذا باید برم تو کارشون

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-20 02:26 PM

جای زمین 20 تا کبک دیده شد؟
یا خدا شانس ما رو داشته باش.احتمالا کبکا و کبوترا از من فرار میکردن!

دوستان برای جمعه من و اقا ابولفضل قطعی کردیم.bag نمیای؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-21 09:33 PM

دوستان مشهدی برای جمعه 2(منو اقا ابولفضل) نفر قطعی شدیم آقا ارش هم احتمال 90 درصد میان
ایول بالاخره مثل اینکه قرار مشهدی ها بترکونن.تا الان شدیم 4 نفر(BAG) هم میان.
دعا کنید علی مشهدی 1 مرخصی بگیره جمعه بتونه بیادKhansariha (8)
persiankiller
ahp2009
bag
arash1324

در مورد وسیله نقلیه که بخوایم بریم من 206 پردم هست که ارتفاع خورده!اگه این bmw خودم تا جمعه درست شه هست والا باید 1 فکری به حال وسیله نقلیه بکنیم!Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-09-22 04:18 PM

علی جون من مرخصی گرفتم،منتها ساعت 7 صبح میرم خلج تریل سواری تا عقده های این یه ماه رو باز کنم انشالا بعد تا ظهر باید برگردم برم طرقبه پیش خانواده.نظرت چیه تو هم با ماشین بیای خلج؟اگه هم نه من میتونم یه نفر رو ترک بنشونم.
به هرحال هرکار صلاح میدونی بگو

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-22 04:34 PM

آخه من 1 نفر که نیستم.حسن خان و آقا ابولفضل هم هستن.آقا آرش هم احتمالا میان.من ببینم برنامه ماشینم چی میشه(کاربوراتش بهم ریختس و اعتمادینیست مسیر دور برم باهاش) اگه ماشینم راه افتاد و دوستان دیگه موافق بودم میایم خلج/اگه هم ماشین من نشد باید ببینم کسی ماشین داره؟
آقا ابولفضل شما ماشین دارید و میتونیم فردا روش حساب کنیم آیا؟
حسن جان شما موتورت تا کجاها میاد؟