شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-28 10:25 AM

سلام به همه دوستان گل
آرش جان کجایی حالی نمیپرسی
من دیروز اومدم مشهد یه برنامه بزاریم یه هدف زنی بریم
jsb ها دارن خاک میخورن
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-28 11:57 AM

سلام ياسر جان در خدمت هستم داداش . مشتاق ديدار Khansariha (219)

البته اين هفته بايد يه برنامه بزاريم . با علي اقا (نوزاد ) يه هماهنگي بكنيم تا در خدمتش باشيم .
ياسر جان كجا هستي داداش . الان حال حاضر منظورم هست تا بهت بزنگمKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - aliakar - 2014-01-28 11:33 PM

نقل قول :سلام و درود به علي اقا

امسال با وجود اينكه پروانه دير صادر شد مثل سال قبل اون ذوق نيست. علي جان تا فصل شكار تموم نشه يه برنامه بزار برادر تا در خدمت باشيم

سلام و درود متقابل به آقا آرش گل و دیگر دوستان .Khansariha (48)
امسال از اون سالهایی بود که مشغله کاری باعث شد تا کمترین استفاده رو از پروانه و روزهای شکار ببرم. بنده هم خیلی دوست دارم تا در فرصتی مناسب در خدمت شما و همچنین آقا یاسر عزیز باشم. انشاا... به زودی....Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-29 09:41 AM

سلام و درود فراوان به دوستان عزيز و علي اقاي گل Khansariha (8)

علي جان مشتاق ديدار Khansariha (8)

انشاا.. فرصتي پيش بياد تا دور هم باشيم . البته خدا بخير كنه كه امسال زمستان ، برعكس سالهاي ديگه تا الان برلفي نيومد . انشاا.. كه تا آخر فصل يه برف دريت و حسابي بياد .Khansariha (8)

مخلص تمام دوستان Khansariha (8)

[تصویر: 13909758441.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-29 10:26 AM

(2014-01-28 11:33 PM)aliakar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :سلام و درود به علي اقا

امسال با وجود اينكه پروانه دير صادر شد مثل سال قبل اون ذوق نيست. علي جان تا فصل شكار تموم نشه يه برنامه بزار برادر تا در خدمت باشيم

سلام و درود متقابل به آقا آرش گل و دیگر دوستان .Khansariha (48)
امسال از اون سالهایی بود که مشغله کاری باعث شد تا کمترین استفاده رو از پروانه و روزهای شکار ببرم. بنده هم خیلی دوست دارم تا در فرصتی مناسب در خدمت شما و همچنین آقا یاسر عزیز باشم. انشاا... به زودی....Khansariha (8)
سلام و درود به دوستان گلم
بله باید دست به کار شد و تا فصل شکار تمام نشده یه 2تا برنامه بریزیم و یه دوری بزنیم
مخلصیم علی آقا Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-29 11:20 AM

سلام ياسر جان Khansariha (8)

يه مطلب " طرح يوزپلنگ روي پيراهن تيم ملي از طرف فيفا پذيرفته شد Khansariha (219)

فیفا لباس تیم‌ملی فوتبال ایران با طرح یوزپلنگ آسیایی را پذیرفت/ 12بهمن روز رونمایی مدیرکل دفتر آموزش محیط زیست با بیان اینکه فیفا از طراحی لباس تیم‌ملی فوتبال ایران با طرحی از یوز‌پلنگ آسیایی در جام‌جهانی موافقت کرد، گفت: دوازدهم بهمن لباس طراحی شده تیم ملی فوتبال کشورمان رونمایی می‌شود.

جمعه برنامه ات چطور هست داداش . وقتت ازاد هست يا نه ؟ البته منظورم از صبح هست !

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashyakuza - 2014-01-29 11:24 AM

سلام
بنظر من که مسخرس راحت هر جانوری رو تا مرز انقراض یا حتی انقراض میبرن بعد تازه به فکر میوفتن
من همیشه سوالم اینه واقعا جون یه حیوان کم یاب با مبلغ جریمه ای که واسه شکار غیر قانونیش گذاشتن یکیهKhansariha (367)
باید 100% مبلغ جریمه بالا بره و فکری هم در رابطه با زیستگاه بشه
شرمنده Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-29 05:35 PM

سلام و درود به دوستان Khansariha (8)

عصر بخير خدمت سروران عزيز Khansariha (219)

علي جان (نوازد ) جمعه وقتت ازاد هست؟ چه ساعتي ؟ انشاا.. بشه يه قرار بزاريم كه احتمال آقا ياسر خواهند اومد . تا چند ساعتي دور هم باشيم Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-29 05:42 PM

سلام Khansariha (8)
پرچم Khansariha (256)
جمعه بریم Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-29 11:18 PM

سلام و شب بخیر خدمت دوستان عزیز Khansariha (8)

یاسر جان تا فردا ظهر ببینیم علی آقا (نوزاد ) خبر میده یا نه داداش . Khansariha (48)