شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-25 12:36 PM

(2014-01-25 12:22 PM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آرش چانKhansariha (8)
نکنه جعفرو میگی آخه تو ماهیگیری خیلی حرفه ای هست

سلام علي جان Khansariha (8)

آقا جعفر هم دوست آقاياسر هست و بسيار صميمي .
ماشاا.. وقتي دوتا يه جا باشند ديگه جلبك ها رو جارو مي كنند خخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - aliakar - 2014-01-25 02:04 PM

نقل قول :سلام و درود به دوستان عزيز و همچنين به مهندس عزيز علي آقا

علي جان باز خوبه شما همون ماهيد 200 گرمي رو ركورد زدي ما كه داداش فقط به يدن تصاوير بسنده مي كنيم . البته يكي از دوستان يه قول هايي به ما داده يكم ما رو راه بندازه . تا ببينيم فصلش بشه يادش ميمونه يا نه خخخخخخ البته منظورم آقا ياسر نيست خخخخخخ
سلام به همه دوستان Khansariha (8)
خیلی مخلصیم آرش جان
خودت بهتر می دونی هر کاری رو با تمرین زیاد ( به قول یکی از دوستان در مورد تیر اندازی خواهی شوی تیر انداز هی پر کن بینداز ) به نتیجه می رسی. من در مورد خودم میگم یکی از علت هایی که در ماهیگیری موفق نبودم اینه که به اندازه ای که برای شکار وقت گذاشتم برای ماهیگیری یک هزارم این قضیه وقت نذاشتم . امیدوارم فصل ماهیگیری امسال ، هم شما و هم من بتونیم از تجربیات دیگر دوستان به طور عملی استفاده کنیم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-01-25 02:34 PM

(2014-01-25 12:36 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-25 12:22 PM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آرش چانKhansariha (8)
نکنه جعفرو میگی آخه تو ماهیگیری خیلی حرفه ای هست

سلام علي جان Khansariha (8)

آقا جعفر هم دوست آقاياسر هست و بسيار صميمي .
ماشاا.. وقتي دوتا يه جا باشند ديگه جلبك ها رو جارو مي كنند خخخخخخخخخ

سلام آرش جان Khansariha (8)
آره همین طور هست به یکی دو تا رازی نمیشند
آقا جعفرو دیدم چطوری ماهی میگیره واقعا حرفه ای هست اما تا حالا آقا یاسرو زیارت نکردم

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-01-25 03:18 PM

سلام به دوستانKhansariha (8)
کسی تو مشهد قیمت چوک اکار داره؟
قیمت انواع سلاح شکاری آزاد و دولتیش رو هم اگه دارید لطف کنید ممنون میشمKhansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-26 02:24 PM

سلام و درود خدمت دوستان عزيز Khansariha (8)

اميدوارم حال تمامي دوستان خوب و خوش باشد Khansariha (48)
(2014-01-25 02:04 PM)aliakar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی مخلصیم آرش جان
سلام و درود Khansariha (48)
همچنين علي جان . ارادتمنديم Khansariha (8)
(2014-01-25 02:34 PM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آرش جان Khansariha (8)

آقا جعفرو دیدم

مخلص علي اقاي گل هم هستم . خوبي علي جان مشتاق ديدار Khansariha (8)
علي جان عكس آواتار شما خيلي شبيه جعفر آقا هست . درسته يا نه من توهم زده شدم خخخح

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-01-26 04:36 PM

سلام
آرش جان Khansariha (8)
ماهم مشتاق دیدار شمایمKhansariha (8)
آره شبیه اما خودش نیست چون این بنده خدایی که ما عکس شو گذاشتیم آلپاچینو هست خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-26 07:14 PM

سلام و درود Khansariha (8)
خواهش مي كنم علي جان . ما هم همچنين Khansariha (8)

ياسر جان كجايي داداش . خوب هستي . خبر سلامتيت رو برام اعلام كن . چند روزي هست ازت خبر ندارم . بهت گفتم مواظب باش هر چند كه يه لشكر رو ميشه بهت سپرد ولي چه كنيم كه غربت هست داداش خخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-26 09:21 PM

(2014-01-26 07:14 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود Khansariha (8)
خواهش مي كنم علي جان . ما هم همچنين Khansariha (8)

ياسر جان كجايي داداش . خوب هستي . خبر سلامتيت رو برام اعلام كن . چند روزي هست ازت خبر ندارم . بهت گفتم مواظب باش هر چند كه يه لشكر رو ميشه بهت سپرد ولي چه كنيم كه غربت هست داداش خخخخخخخ

سلام به همه دوستان
سلام آرش عزیز
خوبی من خوبم فردا صبح ساعت 8.5 میام در خدمتم
دلمون تنگ شده براتونKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-01-27 07:41 AM

ما که رفتیم امتحان ولی
Khansariha (256) تا ابد بالاست

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-01-27 09:48 AM

(2014-01-27 07:41 AM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما که رفتیم امتحان ولی
Khansariha (256) تا ابد بالاست

سلام
ایول الله داداشKhansariha (256)