شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2014-01-23 03:47 PM

سلام بر دوستانKhansariha (8)
البته اقا ارش باید بگم که امتحانات بچه های دانشجو هم شروع شده
من امروز رفتم شکار که دیدم کبوتر چاهی ها دارن جفت گیری میکنن که نشون دهنده پایان فصل شکار توی منطقه هست Khansariha (226)برای همین هم نزدم و به چندتا کلاغ بسنده کردم البته با این شرایط اب و هوایی احساس می کنی تابستونهKhansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-23 06:40 PM

دیگه داره کم کم فصل Khansariha (399) میرسه ای جونم
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-23 08:25 PM

(2014-01-23 03:47 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستانKhansariha (8)
من امروز رفتم شکار که دیدم کبوتر چاهی ها دارن جفت گیری میکنن Khansariha (367)

سلام و درود

با اوضاع زمستان امسال غیر از این هم نمی تونه باشه .هوا مثل دم دمای عید هست . ولی من که هنوز ناامید نشدم این چله برف نیاد چله کوچک بلکه سفیدی برف خودش رو نشون بده Khansariha (219)
(2014-01-23 06:40 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه داره کم کم فصل Khansariha (399) میرسه ای جونم
Khansariha (256)

سلام یاسر جان Khansariha (8)

دیگه خوش بحالت میشه . البته سهمیه قبل و امسال رو یه جا ازت می گیرم خخخخخخخ و الا به شیپر می گم گازت بگیره خخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-23 11:40 PM

سلام یاسر جان Khansariha (8)

دیگه خوش بحالت میشه . البته سهمیه قبل و امسال رو یه جا ازت می گیرم خخخخخخخ و الا به شیپر می گم گازت بگیره خخخخخ
[/quote]

ما مخلصیم داداش آرش
سهمیه امسال شما آماده داخل فریزره این دفعه که اومدین گپ زنون یادم بنداز تقدیم کنم (حتما هاااااااااااااا)
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-24 12:47 AM

سلام و شب بخیر خدمت دوستان عزیز Khansariha (8)

ما مخلصیم یاسر جان .Khansariha (8)

راستی با بچه های تهران یه قرار بزار همدیگر رو ببینید . الان که تهران هستی .
با حمید اقا حکمی یه هماهنگی بکن اومدی مشهد برامون از ماری و شاهکارهاش تعریف کنی داداش .Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-24 12:55 AM

راستی تاپیک سنتر ارزان رو دیدی نظرت چیه؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-24 03:00 AM

(2014-01-24 12:55 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی تاپیک سنتر ارزان رو دیدی نظرت چیه؟

سلام و نیمه شب بخیر داداش Khansariha (8)
آره دیدمش .

شما بارسکا داری و نیاز نیست . انشاا.. بفکر یه 6×24 باش

RE: تاپیک بچه های مشهد - aliakar - 2014-01-24 01:33 PM

سلام به همه دوستان .Khansariha (48)
یاسر جان فصل ماهیگیری از کی شروع میشه . اطلاعات ما از ماهیگیری به شما استاد گرامی نمی رسه . من یه دونه قلاب و لنسر دو سال پیش خریدم و رکورد جالبی زدم در طی دو سال یک ماهی دویست گرمی فکر می کنم واسه شروع رکورد خوبی باشه . خخخخخ.Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-25 11:51 AM

سلام و درود به دوستان عزيز و همچنين به مهندس عزيز علي آقا Khansariha (8)

علي جان باز خوبه شما همون ماهيد 200 گرمي رو ركورد زدي ما كه داداش فقط به يدن تصاوير بسنده مي كنيم . البته يكي از دوستان يه قول هايي به ما داده يكم ما رو راه بندازه . تا ببينيم فصلش بشه يادش ميمونه يا نه خخخخخخ البته منظورم آقا ياسر نيست خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-01-25 12:22 PM

(2014-01-25 11:51 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به دوستان عزيز و همچنين به مهندس عزيز علي آقا Khansariha (8)

علي جان باز خوبه شما همون ماهيد 200 گرمي رو ركورد زدي ما كه داداش فقط به يدن تصاوير بسنده مي كنيم . البته يكي از دوستان يه قول هايي به ما داده يكم ما رو راه بندازه . تا ببينيم فصلش بشه يادش ميمونه يا نه خخخخخخ البته منظورم آقا ياسر نيست خخخخخخ

سلام آرش چانKhansariha (8)
نکنه جعفرو میگی آخه تو ماهیگیری خیلی حرفه ای هست