شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-17 10:38 PM

بیشتر از این ما رو شرمنده نکنید داش مهدی.
متاسفانه امروز ظهر مهدی حوالی ظهر مورد اصابت یک عدد ساچمه پرو هانر کالیبر 4.5 قرار گرفت که خوشبختانه بخیر گذشت و کلا چون حادثه تلخی بود بیشتر از این نمیگم.ایشالله که سریعتر خوب شه.
از شانس بد من هم 3 تا کبوتر زدم که 3 تاش در دسترس نبود!!فقط امیدوارم سریع مرده باشن تا زجر نکشن.و بدترین بدشانسی هم کبک نر بزرگی بود که اومد در 18 متری من نشست ولی تفنگ دستم نبود و جالبیش هم اینه که من تو استتار بودم و من رو ندید
شبم که رفتیم شکار خرگوشت(دی) اونم چه جایی!!!بیشتر روح میدیدیم و جن و پری(شوخی)
خلاصه که خیلی خوش گذشت و دوستان گل داش مهدی هم خخیلی آدمای دوستداشتنی بودن منتهی اونا و حتی خود داش مهدی هی جوش ما رو میزدن!!!فک کرده بودن ما بچه خاکی نیستیم.!!!جاتون خالی فوتبال رو هم با داش مهدی دیدیم که خوب طبق معمول تیم ما بردKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-09-17 11:41 PM

من نبودم ولی میدونم چیشده!اقا مهدی انگشتش روی لوله و اسلحه اماده شلیک بوده و یهو بنگ....خدا رحم کرده که یه سوراخ فقط ایجاد شده،علی هم که رفته قبرستان شکار خرگوش!!!!!!!!!!!اقا نکنید اینکارارو فکر کردید آمارتون به ما نمیرسه؟دورادور و با حسرت داریم میپاییمتون.مهدی جان ایشالا زودی خوب شی.راستی منم باید بشم سرباز زحمتکش چون تا الان بیل و کلنگ نزده بودم که به لطف خدمت و به اسم خدمت به کشور بیل و کلنگ هم زدم تا آخر دستام حال اومد و آب پس داد...یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-09-18 12:00 AM

خلاصه هرچی بود گذشت فقط حیلی بد شد که شکار دلچسبی گیرمون نیومد و این باعث خجالت ما شد انشاءء...یه برنامه دست جمعی میزاریم خخخخخ
علی 2 منتظر باش ببین هفته دیگه با سعید چه حالی به اون کبکهایه زرنگ بدیم وعده بعدی ما ساعت 4 صبحه .......
علی آقا نگران نباش اخلاق لشگر در بدو ورود همینه میبرن گروه کار ....منم همینطوری بودم 1هفته گروه کار بودم پی ساختمون ملاقات درب 7 حاصل کار مابود و یادگاری موند Khansariha (214)
رک و راست بگین که رفتیم قبرستون واسه شکار خرگوش خخخخخخخخخخخ
آخ انگشتم میسوزه .........

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-09-18 09:00 AM

ای بابا داش مهدی خیلی ناراحت شدم از این اتفاق Khansariha (172) امیدوارم صدمه جدی ندیده باشی . الان دارم میرم حرم اونجا حتما شما و علی نوزاد عزیز و بقیه دوستان رو دعا میکنم
تا یادم نرفته بگم دانشگاه فردوسی قبول شدمKhansariha (8)
اگه دوستان هوای شکار داشتن نزدیکای ما جای توپی هست پر از گنجشک و کاکلی و جل های خیلی خیلی بزرگ . و کبوتر هم داره . حرام گوشتهایی مثل عقاب . 3 نوع شاهین یا قرقی یا باز که اینها رو از هم تشخیص نمیدم جغد و کلاغ 7 رنگ هم داره
جای خوبی برای شکار و تجربه آموزی برای بندست پایه بودین پیام خصوصی بزنین .
الان فقط ساچمه دیابلو دارم کسی ساچمه مناسب شکار کالیبر 5.5 تو مشهد سراغ داره ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-18 09:48 AM

(2011-09-18 09:00 AM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا داش مهدی خیلی ناراحت شدم از این اتفاق Khansariha (172) امیدوارم صدمه جدی ندیده باشی . الان دارم میرم حرم اونجا حتما شما و علی نوزاد عزیز و بقیه دوستان رو دعا میکنم
تا یادم نرفته بگم دانشگاه فردوسی قبول شدمKhansariha (8)
اگه دوستان هوای شکار داشتن نزدیکای ما جای توپی هست پر از گنجشک و کاکلی و جل های خیلی خیلی بزرگ . و کبوتر هم داره . حرام گوشتهایی مثل عقاب . 3 نوع شاهین یا قرقی یا باز که اینها رو از هم تشخیص نمیدم جغد و کلاغ 7 رنگ هم داره
جای خوبی برای شکار و تجربه آموزی برای بندست پایه بودین پیام خصوصی بزنین .
الان فقط ساچمه دیابلو دارم کسی ساچمه مناسب شکار کالیبر 5.5 تو مشهد سراغ داره ؟

ایول فردوسی قبول شدی!پس دیگه روی شکار نباید روت حساب کنیم!شیرنیشم یادت نره

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-09-18 11:09 AM

به به مبارکه bag جان مبارکه شیرینیشم یادت نره عزیز.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-09-18 05:00 PM

خیلی ممنون علی آقا و آقا ابوالفضل عزیز شما تشریف بیارین با هم بریم شکار شیرینی هم بهتون میدم
ساچمه پرومگنوم هم وارد شده از همین امشب عرضه میشه به قیمت 6500 بازار سپاد فروشگاه مشهد شکار
قبل از رفتن حتما زنگ بزنین :05117677100 Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-18 10:43 PM

من با مشهد شکار دوستم و به من 5500 حساب میکنه.تا 1 هفته هم بیکارم بعدش کارم شروع میشه خواهشا برنامه بزارید من پایه هستم

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-09-19 11:17 AM

خبر بدید شاید من هم بیام ببینمتون ولی حیف که شارژ مخزن کندرم کمه.
بدبختی پولم جور نشد این مخزن رو از دوست اقا مسیح بخریم تا 20 ام برج 7 جور میشه که فکر کنم تا حالا 10 بار فروش رفته این مخزن حیف شد. با 70-80 تخفیف اون میشد یه دوربین هم خرید.Khansariha (290)Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2011-09-19 10:39 PM

سلام دوستان مشهدی. فروشگاه خیابون خسروی pcp گان پاور اورده 1800000 به نظر شما مناسبه در ضمن همه جور ساچمه هم اورده بود حتی دیانا ولی قیمت ندارم. در ضمن علی جان ما یک تولید کننده جز بودیم که به سلامتی در این دولت فخیمه و حامی صنعت پشتمون به خاک مالیده شد مثل خیلیها الان دربدر وام صندوق تعاون و ... صندوق پیامت پر بود . شاد باشید.