شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-11 09:50 PM

بابا من هرچی میخواستم وارد بشم یه صفه سیا ه با عکس اون شازده پسری که هک کرده بود میومد

RE: تاپیک بچه های مشهد - alisalimi - 2014-01-11 10:21 PM

سلام

حالا یک چیز جالب بگم کلی بخندید امروز که من میخواستم وارد سایت بشم وقتی صفحه اینترنت رو با اون عکس و نوشته ها دیدم فکر کردم کسی داره کامپیوترم رو هک میکنه از ترس مودم رو از برق کشیدم و کامپیوتر رو خاموش کردم Khansariha (6)
خخخخخخخخ تا یک ساعت میترسیدم اینترنت رو وصل کنم

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-12 12:20 AM

مشهدیای شب نشین کیا هستن؟
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-01-12 12:23 AM

کسی فردا نمیاد بریم بیرون؟
Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-12 12:36 AM

کجا میخوای بری برادر؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-12 12:39 AM

(2014-01-11 10:21 PM)alisalimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

حالا یک چیز جالب بگم کلی بخندید امروز که من میخواستم وارد سایت بشم وقتی صفحه اینترنت رو با اون عکس و نوشته ها دیدم فکر کردم کسی داره کامپیوترم رو هک میکنه از ترس مودم رو از برق کشیدم و کامپیوتر رو خاموش کردم Khansariha (6)
خخخخخخخخ تا یک ساعت میترسیدم اینترنت رو وصل کنم

سلام و درود Khansariha (8)
دمت گرم ، کلی خندیدم Khansariha (219)
(2014-01-12 12:36 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجا میخوای بری برادر؟

سلام
یاسر جان خواستی فردا تشریف ببری بیا شیشه دلستر ها رو بهت بدم خخخخخ بابا دارن عتیقه میشن خخخخخخ

جالبه یه بندا خدایی فکر کرده بود پر هست گفت میشه یه دونه دلستر بهم بدی . منم گفتم نه نمیشه خخخخخ واسه خودم گرفتم . باورش شده بود وقتی دید کلی خندید خخخخخ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-12 12:44 AM

متاسفانه وایروخ باد نداره کپسول هم دست آیدینهKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-01-12 12:48 AM

میرم سمت چناران

RE: تاپیک بچه های مشهد - aliakar - 2014-01-12 11:12 AM

سلام به همه دوستانKhansariha (48)
یاسر جان ماجرای جالبی بود. امیدوارم دیگه از این اتفاقا واست نیفته. ولی خوب من هر وقت میرم بیرون کمترین مسافتی که میرم حدود 30 تا 90 کیلومتره . یه جایی میرم که حتی با پروانه شکار هم هیچ ماموری پر نمیزنه. کلا جایی که با استرس بری بهت خوش نمیگذره.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-12 12:33 PM

(2014-01-12 11:12 AM)aliakar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستانKhansariha (48)
یاسر جان ماجرای جالبی بود. امیدوارم دیگه از این اتفاقا واست نیفته. ولی خوب من هر وقت میرم بیرون کمترین مسافتی که میرم حدود 30 تا 90 کیلومتره . یه جایی میرم که حتی با پروانه شکار هم هیچ ماموری پر نمیزنه. کلا جایی که با استرس بری بهت خوش نمیگذره.Khansariha (8)
سلام مخلصم
ممنون
آخه من وقتی سگم همرامه نمیتونم مسیر تولانی برم واسه همین همیشه میبردمش پشت نمایشگاه یه دوری میدادمش که یه هوایی تازه کنه که اونجارو هم زوال آوردن
بدرودKhansariha (8)