شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-08 08:06 AM

سلام و درود به اقا ابوالفضل گل Khansariha (8)

اقا ابوالفضل ما يادمون نخواهد رفت كه شما رو چند بار زحمت دادم واسه شارژ وايروخ 90 . يادش بخير قبلا چه شور و شوقي داشتيم . Khansariha (219)

[تصویر: 13891557961.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - baracuda - 2014-01-08 09:19 AM

سلام دوستان مشهدى گلم اميدوارم روزهاى خوبيو داشته باشيد دوستان الان يه توله هاسكى چه قيمته چون به فكر خريد يه توله هاسكي ام واقعأ سگ قشنگ و باهوشيه
ياعلى

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-08 09:32 AM

(2014-01-08 09:19 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان مشهدى گلم اميدوارم روزهاى خوبيو داشته باشيد دوستان الان يه توله هاسكى چه قيمته چون به فكر خريد يه توله هاسكي ام واقعأ سگ قشنگ و باهوشيه
ياعلى

سلام و درود به شما دوست عزيز باراكودا Khansariha (8)

درخصوص قيمت من اطلاعي ندارم ولي درخصوص باهوشي و زرنگي اين نژاد ، سگي بسيار فرمانبردار و مهربان هست . و از نظر روحي بسيار لطيف . باور كنيد اگر شرايطش رو داشتم 100% توله اين رو مي خريدم . با اهل خانه و خانواده بسيار مهربان هست و طوري رفتار مي كند كه احساس مي كنيد عضوي از خانواده هست . شما اگر كمپاني بهترين پي سي پي دنيا رو بدهيد فكر نكنم اقا ياسر راضي بشه يه ساعت از هاسكي جدا باشه .Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - HirkanFighter - 2014-01-08 10:22 AM

(2014-01-08 09:32 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-08 09:19 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ياعلى

درخصوص قيمت من اطلاعي ندارم ولي درخصوص باهوشي و زرنگي اين نژاد ، سگي بسيار فرمانبردار و مهربان هست . و از نظر روحي بسيار لطيف . باور كنيد اگر شرايطش رو داشتم 100% توله اين رو مي خريدم . با اهل خانه و خانواده بسيار مهربان هست و طوري رفتار مي كند كه احساس مي كنيد عضوي از خانواده هست . شما اگر كمپاني بهترين پي سي پي دنيا رو بدهيد فكر نكنم اقا ياسر راضي بشه يه ساعت از هاسكي جدا باشه .Khansariha (8)

سلام آرش خان. البته شما هم حتما از روی اطلاعات و تجربه حرف میزنین؛ ولی همون جور که حتما اکثر ماها تو فیلما دیدیم سگ های هاسکی نژادی کاری هستن که از اونها تو کشیدن سورتمه استفاده میشده. جنب و جوش تو خون این سگهاست و اگه در روز به اندازه کافی تحرک نداشته باشن عصبی و بدخلق میشن. حالا من شرایط شمارو نمیدونم براکودا جان ولی اگه هاسکی میگیری حتما باید حیاط برای بازی و تحرکش هم داشته باشی.
نکته دیگه درمورد مهربونی این سگ؛ حقیقتا نژاد هاسکی جزو خشنترین سگهای دنیاست، یادمه یه آماری میخوندم در مورد آمار حمله سگ ها در آمریکا هاسکی جزو بالاترین رتبه ها بود (دقیق یادم نیست اول بود یا نه، آخه پیت بولم بد چیزیه).
اما از نظر زیبایی... حرفی درش نیست... مخصوصا اون چشم آبیاش Khansariha (8)Khansariha (8)
در کل گفتم اگه خواستین بگیرین یه مقداری اطلاعات بدم درموردش، موفق باشینKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-08 10:43 AM

(2014-01-08 10:22 AM)HirkanFighter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-08 09:32 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ياعلى

سلام آرش خان. البته شما هم حتما از روی اطلاعات و تجربه حرف میزنین؛

سلام و درود Khansariha (8)

عارضم به حضورتون من چندين بار با اين هاسكي مواجه شدم با اين كه براي بار اول منو ديد خيلي با من صميمي شد . ( البته من باهاش صميمي شدم از ترس خخخخخ ) ولي خيلي كارهاي عجيب انجام ميداد طوري به حرف عمل ميكرد كه انگار يه انسان هست . دقيقا همون چيزي كه مي خواي برات انجام ميده . البته دوستمون زحمت بسيار كشيده اند تا اينگونه تربيت شده . تا الان هم تا جايي كه من در جريان هستم هيچ گونه پرخاشگري نداشته . فقط محبت
البته اقا ياسر الان آنلاين هستند كه از ايشون خواهش مي كنم در مورد خصوصيت اخلاقي اين حيوان بيشتر توضيح بدهند .

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-08 11:12 AM

سلام به همه دوستان گلم
در رابطه با نژاد های سگها و خلقو
من تا الان هیچ مطلبی در رابطه با صدمه زدن هاسکی به انسان ندیدم ونخوندم
سگهای خطرناک پیت بول -روتوایلر-آکیتا-و چند نژاد دیگه که الان حظور ذهن ندارم
هاسکی همونطور که آرش عزیز فرمودند
سگی آرام و بازیگوش می‌باشد. مشتاق و گاهی اوقات لجباز. به اعضای خانواده‌ای که در آن بزرگ می‌شود بسیار علاقه‌مند است. باهوش، اجتماعی و با محبت می‌باشد. اگرچه انرژی زیادی خصوصاً در تولگی دارد اما سگ سر براه و مطیعی می‌باشد. رابطه خوبی با کودکان دارد. بسیار کم پارس می‌کند . استعداد خوبی در آموختن دارد اما این کار را باید با صبر و حوصله انجام داد چراکه هاسکی می‌تواند گاهی اوقات لجباز شود. اگر بیکار بماند خیلی زود حوصله اش سر می‌رود. از تنهایی بیزار است بنابراین اگر ساعات زیادی را بیرون از خانه سپری می‌کنید حتماً یک جفت و هم بازی برای سگ خود پیدا کنید. به غذای کمتری نسبت به آنچه به نظرمی رسد نیاز دارد. اگر از سنین پایین اجتماعی شود با سایر حیوانات مشکلی ندارد سگی واقعاً بازیگوش که با زور میتوان ان را اموزش داد.
منبع ویکی پدیا
قیمت سگ هاسکی هم از 1900.000 هست تا 2500.000 تومان بسته به خلوص سگ
بازم سوالی بود در خدمتم

اگر در گوگل عبارت bite pitbol رو تایپ کنید و عکسارو ببینید و بعد bite huski رو هم همینطور ببینید متوجه میشید که هاسکیها واقعا مهربون و دوست داشتنی هستند
البته نا گفته نماند که هر سگی در شرایط خاصی میتونه خطرناک باشه
سگ من با اینکه آرومه ولی اگر کسی به غیر از من وهمسرم کسی بخواد غذاشو برداره گازش میگیره البته نه گازی که پیتبول یا روتوایلر یا آکیتا یا کن کورسو میگیره
فقط اعلام میکنه که بر ندار وگرنه ....Khansariha (352)

RE: تاپیک بچه های مشهد - baracuda - 2014-01-08 11:30 AM

با اين اوصاف يه حياط بزرگ ميخواد كه بشه با اين سگ كنار اومد فعلأ حياطشو ندارم خخخخ ولى انشاء ا.. واسه سال ديگه حتمأ يكى ميخرم خيلى ازش خوشم مياد واقعأ بايد سگ خوبى باشه اگه جور بشه و يه خونه تو ولايت درست كنم راستى اقا ياسر ميشه واسه شكار هم تربيتش كرد نظافتش سخت نيست خلوص نژادش چه فرقى باهم دارن باتشكر

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-08 11:36 AM

(2014-01-08 11:30 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اين اوصاف يه حياط بزرگ ميخواد كه بشه با اين سگ كنار اومد فعلأ حياطشو ندارم خخخخ ولى انشاء ا.. واسه سال ديگه حتمأ يكى ميخرم خيلى ازش خوشم مياد واقعأ بايد سگ خوبى باشه اگه جور بشه و يه خونه تو ولايت درست كنم راستى اقا ياسر ميشه واسه شكار هم تربيتش كرد نظافتش سخت نيست خلوص نژادش چه فرقى باهم دارن باتشكر
اگر بخواهید سگ رو تو خونه بزگ کنید بله4 ماه اول گریه در میاره
ولی اگر حیاط داشته باشید مشکلی نیست.هاسکی نظافت خواصی نداره چون موی بدنش مرطبه و زیاد نیاز به برس کشیدن نداره.برای تربیت سگ برای شکار به عقیده من هر سگی رو میشه تربیت کرد ولی یکی زودتر و یکی دیرتر یاد میگیره اون هم به خاطر این هستش که سگهای شکاری مثل دالمیشن و پوینتر از حس شامه قویتری بهرهمند هستند به خاطز همین اگر کسی مختص شکار بخواد باید از هاسکی صرف نظرکنه .هاسکی اینقدر مهربونه که دلش نمیاد شکارو گاز بگیره بر داره بیاره(شوخی)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-08 12:07 PM

سلام و درود Khansariha (8)

ياسر جان بولپاپ ar6 به كجا رسيد . مشكل ماشه حل شد . لااقل يه عكس از الانش بزار تا ببينم به كجا رسيده و چطور شده ؟ (مرديم از فضولي خخخخ )

RE: تاپیک بچه های مشهد - HirkanFighter - 2014-01-08 12:29 PM

دوباره یه سرچی کردم درمورد هاسکی، تو اون رده بندی برای گرفتن آدم چهارم بود. ولی تو سایتای مختلف که میگشتم اولا کسی اینو قبول نداشت Khansariha (226) دوما اکثر صاحبای هاسکی میگفتن انقد این سگ مهربونه به درد نگهبانی نمیخوره (حالا یکمم چاشنی بزرگنمایی)
در کل اگه خریدی حتما ازش عکس بزار ما رو فراموش نکن Khansariha (256)