شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - aliakar - 2014-01-06 07:57 PM

سلام به همه Khansariha (48)
نقل قول :علي جان چه خبر ؟ برنامه اين هفته ات چطوره داداش ؟ البته منظورم چهارشنبه هست

مخلصیم آرش جان . واسه چهارشنبه فعلا برنامه خاصی ندارم. خبر قطعی رو فردا میدم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-07 10:40 AM

(2014-01-06 06:47 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-06 06:37 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-05 10:22 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه هم شهریان گلم
بله آرش جان باید یه برنامه ریزی دوروستو حسابی کرد
من موافقم جمعه ها بزنیم بیرون
راستی امروز نوه هام رسیدن این عکس یکیشونه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام یاسر جان
این توله هاسکی هست یا ژرمن شیپرد؟
چون در پست های قبلی گفته بودی شیپرد هست
سلام و درود Khansariha (8)
بااجازه آقا ياسر
اين توله هاسكي هست و نژادش هم اصيل هست . ولي اگر اين توله به باباش بره واقعا باهوش و زرنگ ميشه .Khansariha (8)
سلام به همه دوستان
بله آرش جان درست فرمودن اون (شیپر) اسم سگ خودمه و نژاد سیبرین هاسکی هستش
نژاد ژرمن شپرد هم یه نژاد آلمانی هست که به رنگ قهوهای پشت مشکی که به اشتباه در ایران شیانلو نامیده میشه
بدرود

RE: تاپیک بچه های مشهد - Amiraliv - 2014-01-07 10:54 AM

داداشم ژرمن شپرد رو فرانسويا مي گن شيانلو ...
Chien =سگ
Loup = كه حرف پي خونده نميشه ميشه گرگ
در نتيجه ميشه سگ گرگي

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-07 11:04 AM

سلام و درود به دوستان عزيز و همشهريان گرامي Khansariha (8)

فصل شكار رو به اتمام هست دوستان در جريان باشيد نگين نگفتم خخخخخ هرچند براي خود من تفنگ و شكار بهانه اي هست براي در دل طبيعت رفتن و لذت بردن از طبيعت Khansariha (8)
[تصویر: 13890794651.jpg]
(2014-01-07 10:54 AM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداشم ژرمن شپرد رو فرانسويا مي گن شيانلو ...
سلام Khansariha (8)

با اين وجود فرانسوي ها هم مثل ما هم نظر هستند . Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - bycal - 2014-01-07 09:53 PM

سلام به همه دوستان مشهدی
من اگه بخوام از مشهد یه توله ژرمن شپرد اصل.......خخخخ بخرم از کجا میتونم تهیه کنم و حدود قیمتش به نظرتون چنده؟

ممنون که راهنماییم کنینKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-07 11:57 PM

(2014-01-07 09:53 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان مشهدی
من اگه بخوام از مشهد یه توله ژرمن شپرد اصل.......خخخخ بخرم از کجا میتونم تهیه کنم و حدود قیمتش به نظرتون چنده؟

ممنون که راهنماییم کنینKhansariha (8)

سلام و درود Khansariha (8)

چرا از مشهد ؟

اقا یاسر توله هاسکی داره ببین اگر قولش رو به کسی نداده . مورد خوبی هست .
درخصوص توله ژرمن آقا یاسر دوستانی دارند که حتما راهنمایی خواهند کرد . ولی از هاسکی اقا یاسر مواردی دیدم که واقعا باهوش بودن این نژاد رو می رسونه . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - bycal - 2014-01-08 12:52 AM

سلام
ارش جان ممکنه چند هفته دیگه بیام مشهد گفتم از اونجا بخرم ضمنا ممنون که راهنمایی کردینKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Amiraliv - 2014-01-08 03:10 AM

(2014-01-08 12:52 AM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ارش جان ممکنه چند هفته دیگه بیام مشهد گفتم از اونجا بخرم ضمنا ممنون که راهنمایی کردینKhansariha (8)

بيژن خان توي مشهد توله خوب پيدا نمي كني ...
اگه بتوني از تهران تهيه كني هم قيمتش بهتره هم نژاد خالص راحت تر پيدا ميشه ...

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-08 07:46 AM

سلام و صبح زيباي دوستان بخير و شادي Khansariha (48)

اميدوارم حال همگي دوستان خوب باشه Khansariha (256)

(2014-01-08 03:10 AM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-08 12:52 AM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

بيژن خان توي مشهد توله خوب پيدا نمي كني ...
اگه بتوني از تهران تهيه كني هم قيمتش بهتره هم نژاد خالص راحت تر پيدا ميشه ...

سلام و درود به دوست عزيزمون اميرعلي و بايكال عزيز Khansariha (8)

من هم با نظر اقا امير موافقم . مشهد متاسفانه قيمت ها بيشتر و نژاد اصيل كه شما خواسته باشي بدجور مي توني پيدا كني. قيمت تفنگ ها و لوازم شكار با شهرهاي ديگه مقايسه كنيد . اقا ياسر به يكي از مغازه هاي مشهد زنگ زده گفته ساچمه ساميانگ 28 گرين چند ، فروشنده گفته بسته اي 60 هزاررررررررررررر Khansariha (330)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-01-08 07:58 AM

سلام به مشهدی های گل و دوست داشتنیKhansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)