شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-01-04 10:33 AM

سلام دوستان مشهدی عزیز و گرامیKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-04 12:02 PM

(2014-01-03 10:09 PM)aliakar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان Khansariha (48)
تشکر ویژه از آقایان آرش و یاسر عزیز .Khansariha (215)
دوستان بنده به وظیفه خودم عمل کردم. از ملاقات شما عزیزان خیلی خوشحال شدم. آقا آرش عزیز ببخشید که روز چهارشنبه نتونستم در خدمت باشم. انشاا... این هفته چهارشنبه اگه برنامه ای بود درخدمت شما هستیم.Khansariha (8)

با سلام و عرض خسته نباشید
خواهش میکنم .بنده هم از دیدار شما بسیار خوشحال شدم اینشاالاه دیدارهای بعدیKhansariha (8)
یاسرجان چه خبر ؟ ديروز جايي رفتي ؟ من كه ديروز درگير بودم تا ساعت 11 شب . اون تايمي كه اس زدي داداش من سمت خونه خودم بودم بهمين خاطر نشد بيام

سلام آرش جان فقط صبح ساعت 8.30 به همراه شیپر رفتیم یه دوری زدیم که هیچ خبری هم نبود 11 هم برگشتم
جای شما خالیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-04 05:41 PM

سلام و درود Khansariha (8)

ياسر جان براي بيرون رفتن بايد وقت بزاريم . اينكه داداش يه دفعه فيل مون ياد هندوستان مي كنه فايده نداره داداش. بايد از صبح بريم بيرون تا هر وقت كه دلمون خواست . يك ساعت و دو ساعت ، براي ما كه از اول هفته فقط يه روز ميريم كمه خخخخخ بايد برنامه رو طوري هماهنگ كنيم كه لااقل يه چاي آتشي بيرون بخوريم داداش. Khansariha (219)

اينهم گروپ 460 در فاصله 34 متر دقيق .
به گروپ نگاه مي كنم خندم Khansariha (13)ميگيره از دست ساچمه هاي پرومگنوم

[تصویر: 13888446661.jpg]
(2014-01-04 10:33 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان مشهدی عزیز و گرامیKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

سلام بر دوست عزيز اقا ابوالفضل Khansariha (8)

خوب هستي داداش ؟
گاه وقتي يه سر به اينجا بزن ما رو خوشنود خواهي كرد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2014-01-05 10:08 PM

پرچم همیشه بالا....Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-05 10:22 PM

سلام بر همه هم شهریان گلم
بله آرش جان باید یه برنامه ریزی دوروستو حسابی کرد
من موافقم جمعه ها بزنیم بیرون
راستی امروز نوه هام رسیدن این عکس یکیشونه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های مشهد - aliakar - 2014-01-05 11:12 PM

سلام به همه دوستان گل مشهدیKhansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-06 12:44 AM

(2014-01-05 10:08 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرچم همیشه بالا....Khansariha (256)Khansariha (256)

سلام علی اقای گل . Khansariha (8)
کجایی اخوی کم پیدایی . فکر نمی کردم یه روز اینقدر فاصله بگیری از دوستان و انجمن . بیا ما دلمون به شما خوشه داداش Khansariha (8)
(2014-01-05 10:22 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به آقا یاسر گل Khansariha (8)
چشمت روشن داداش . قدم نورسیده مبارک Khansariha (8)

برام از باباش بگو عکس العملش چیه . خوشحال هست پدر شده یا نه . خیلی دوست دارم این دو رو کنار هم ببینم . بالاخص برخورد پدر و پسر که تماشایی هست . Khansariha (8)
(2014-01-05 11:12 PM)aliakar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گل مشهدیKhansariha (8)
Khansariha (256)

سلام و صد سلام خدمت علی آقای عزیز Khansariha (8)
من هم سلام و خسته نباشید خدمت شما عرض می کنم داداش Khansariha (8)
انشاا.. یه متینگ بزاریم و دوستان یه کل کل حسابی با تفنگ هاشون بکنند . هر چند ما زمین خورده دوستان هستیم Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-06 12:47 PM

سلام و ظهر دوستان عزيز بخير Khansariha (8)

باخودم گفتم امروز رو بزارم جوان ترها پرچم رو بدن . ولي مثل اينكه بايد خودم زحمتش رو بكشم Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

علي جان چه خبر ؟ برنامه اين هفته ات چطوره داداش ؟ البته منظورم چهارشنبه هست .

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2014-01-06 06:37 PM

(2014-01-05 10:22 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام یاسر جان
این توله هاسکی هست یا ژرمن شیپرد؟
چون در پست های قبلی گفته بودی شیپرد هست

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-06 06:47 PM

(2014-01-06 06:37 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام یاسر جان
این توله هاسکی هست یا ژرمن شیپرد؟
چون در پست های قبلی گفته بودی شیپرد هست
سلام و درود Khansariha (8)
بااجازه آقا ياسر
اين توله هاسكي هست و نژادش هم اصيل هست . ولي اگر اين توله به باباش بره واقعا باهوش و زرنگ ميشه .Khansariha (8)