شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-01 11:30 AM

(2014-01-01 11:24 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-01 11:17 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آرش جان کجا رفتی منتظر تماستمKhansariha (8)

سلام داداش Khansariha (8)

الان به خدمت خواهم رسيد خخخخخخخ

برنامه فردا كه يادت هست . احتمال من امشب بيام اونور طرف شما . بتونم سرراه ميام ديدنت اگر افتخار بدين .

راستي از بچه شيپر چه خبر . اسم گذاشتي براش يا نه ؟
آره فردا حتما میریم
در خدمت هستیم داداش
بچه شیپرو هنوز نرفتم ببینم الان داره شیر میخوره 10روز دیگه میارمش

سلام خدمت جناب احمدی
پیام شما رسید
ممنون که به یاد ما بودید حتما خدمت میرسیم
باتشکر Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - shekarchikoohestan - 2014-01-01 01:40 PM

سلام به همه دوستان و بربچ مشهدی گل

من سربازیم رو تو همین ماه اونجا بودم پدافند هوایی و مصادف بود با شهادت امام رضا(ع) که وقتی حرم میرفتیم عجب حال و هوایی داشت
واقعا خوش بحالتون
انشاء اله که زیارت امام رضا نصیب همه بشه.
التماس دعا

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-02 07:02 PM

سلام و درود به تمامی دوستان Khansariha (8)Khansariha (8)
عزاداری ها مورد قبول درگاه حق Khansariha (8)

جا داره از دوست عزیزمون جناب آقای احمدی تشکر کنم و یه خسته نباشید عرض کنم . انشاا.. مورد قبول درگاه حق باشه .بتونیم جبران کنیم .

یاسر جان چه خبر داداش ؟ خبری ندادی واسه بعدازظهر.من گوشیم شارژش تموم شده بود ولی روشن بود و منتظر تماس بودم . انشاا.. در فرصت بعدی .

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-02 07:45 PM

سلام به همه دوستان
تشکر میکنم از جناب احمدی عزیز
آرش جان من دقیقا همین الان رسیدم خونه .این بالپاپ ar6خیلی پیچیده بود و تموم هم نشد موند واصه 1شنبه
اگر فردا وقت داری من میتونم هماهنگ کنم ساعتای 10 یا 11 بریم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-02 08:16 PM

(2014-01-02 07:45 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
تشکر میکنم از جناب احمدی عزیز
آرش جان من دقیقا همین الان رسیدم خونه .این بالپاپ ar6خیلی پیچیده بود و تموم هم نشد موند واصه 1شنبه
اگر فردا وقت داری من میتونم هماهنگ کنم ساعتای 10 یا 11 بریم

سلام یاسر جان . خسته نباشی داداش . واسه فردا بتونم بیام بهت خبر میدم داداش .
یاسر جان بنظر من باید یه نفر جای تراشکار باشه بهش مشاوره بده داداش . والا اون بنده خدا چی می دونه بالپاپ چی هست . خودت اونجا باشی بهتر هست . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-01-02 08:59 PM

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-03 05:07 PM

Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2014-01-03 09:03 PM

باسلام خدمت دوستان گل Khansariha (8)
جمعه 13 دی 92
دوربین canon S3IS
مکان اطراف مشهد
تقدیم به شما
[img][تصویر: IMG_0106.jpg][/img][img][تصویر: IMG_0081.jpg][/img][img][تصویر: IMG_0093.jpg][/img]
[img][تصویر: IMG_0108.jpg][/img]

RE: تاپیک بچه های مشهد - aliakar - 2014-01-03 10:09 PM

سلام به همه دوستان Khansariha (48)
تشکر ویژه از آقایان آرش و یاسر عزیز .Khansariha (215)
دوستان بنده به وظیفه خودم عمل کردم. از ملاقات شما عزیزان خیلی خوشحال شدم. آقا آرش عزیز ببخشید که روز چهارشنبه نتونستم در خدمت باشم. انشاا... این هفته چهارشنبه اگه برنامه ای بود درخدمت شما هستیم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-04 09:25 AM

سلام و درود Khansariha (8)
مخلص تمامي دوستان عزيز Khansariha (48)

ياسرجان چه خبر ؟ ديروز جايي رفتي ؟ من كه ديروز درگير بودم تا ساعت 11 شب . اون تايمي كه اس زدي داداش من سمت خونه خودم بودم بهمين خاطر نشد بيام Khansariha (8)
(2014-01-03 09:03 PM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان گل Khansariha (8)
جمعه 13 دی 92
دوربین canon S3IS
مکان اطراف مشهد

سلام بر آقا محسن عزيز . تشكر از اينكه ما رو در خوشحالي شريك كردي . پايدار باشي محسن جان و تندرست . تقديم شما Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-01-03 10:09 PM)aliakar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان Khansariha (48)
تشکر ویژه از آقایان آرش و یاسر عزیز .Khansariha (215)
دوستان بنده به وظیفه خودم عمل کردم. از ملاقات شما عزیزان خیلی خوشحال شدم. آقا آرش عزیز ببخشید که روز چهارشنبه نتونستم در خدمت باشم. انشاا... این هفته چهارشنبه اگه برنامه ای بود درخدمت شما هستیم.Khansariha (8)
سلام و درود علي جان Khansariha (8)

ما غير زحمت براي دوستان كاري ديگه اي بلد نيستيم . پنج شنبه شما رو زحمت داديم علي جان .انشاا.. قبول درگاه حق باشه .

[تصویر: 13888139411.jpg]