شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-12-26 08:56 AM

(2013-12-25 09:53 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برادر
به به چه شود ماشه طلا برنو و وایروخ 100 و460 یا علی بریم دیگه داداش هرچی سر راهمون بیاد اسلحشو داریم Khansariha (219)

سلام و صبح بخير خدمت دوستان و اقا ياسر گل و دوست داشتني Khansariha (8)

ياسر جان يه مورد مهم ديگه رو از قلم انداختي . شيپررررررر هر چي از دست تفنگ ها در بره از دست اين ناقلا در نميره خخخخخ
(2013-12-25 10:58 PM)alisalimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش یک دیانا 31 هم بهش اضافه کنKhansariha (266)Khansariha (266)

سلام و درود علي جان Khansariha (8)

اقا مبارك باشه 31 گرفتيد .
من 34 داشتم آكبند كه چند روز پيش دادم يكي از دوستان . تفنگ خوبي هست . انشاا.. در خدمت شما و دولول آكار و 31 باشيم Khansariha (8)

[تصویر: 13880358881.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - alisalimi - 2013-12-26 11:37 AM

سلامKhansariha (48)
.
نه داداش یک دو سالی هست که 31 دارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-12-26 01:50 PM

(2013-12-26 11:37 AM)alisalimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (48)
.
نه داداش یک دو سالی هست که 31 دارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام علي جان Khansariha (8)

من شرمنده هستم بخدا . اين هفته يكي از اون هفته هايي هست كه خيلي سوتي دادم در حد تيم ملي خخخخ

آخه از دست شما علي اقاها خودم رو هدشات مي كنم خخخخ به گمونم كه علي آقا احمدي پست زده ، اين مطلب رو نوشتم . مقصر من نيستم اگر يه گردهمايي بزاريم و دوستان خوش قولي كنند حضوراً همديگر رو ببينم اين سوتي ها كمتر خواهد شد . خخخخ انشاا.. روزي برسه كه عكس دوستان در كنار هم در يه برنامه گروپ گيري يا هدف زني اينجا گذاشته بشه . يا حق Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - alisalimi - 2013-12-26 02:47 PM

خخخخخخخ نگران نباشید من از شما بیشتر سوتی میدمKhansariha (394)انشاا... یک روز با دوستان قرار میزاریم تا ما هم از تجربیات شما و دوستان استفاده کنیم
ولی فعلا که امتحانات دستو بالمو بستهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-12-28 11:43 PM

سلام و شب بخیر خدمت تمامی دوستان و سروان گرام Khansariha (8)

دوستان چه خبر ؟

زمستان چند روزی هست شروع شده و برای ما غیر از سرما چیزی دیگه نیست .

یکی از سردترین شهرهای استان خراسان شهرستان قوچان هست که من جمعه رو اونجا بود فقط هوا سرد و سوز زیادی داشت .

خوب نوبت رسید به علی اقا احمدی . علی اقا انشاا.. طی همین هفته در خدمت خواهم بود .
داداش یاسر جات خالی بود . یه کفترهایی رو میدیدم که وایروخ 100 جاش خالی بود می خواستم تلفنی بهت گرا بدم از مشهد بزنی خخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-12-29 09:11 AM

سلام و درود .Khansariha (8)

دوستان صبح بخير خدمت همه شما . ساعت 7 صبح پست نزاشتم گفتم يكي از دوستان اول كركره رو بكشه بالا . ولي چاره اي نيست بايد پست رو پست بزارم . خوب . روز خوشي رو واسه شما ارزومندم . يا حق Khansariha (48)

[تصویر: 13882956651.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-12-30 08:17 AM

سلام و صبح بخير خدمت دوستان عزيز Khansariha (8)

ابتدا رحلت حضرت رسول اكرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبي (ع) را به همه دوستان تسليت عرض مي نمايم .

دوستان عزيز چه خبر ؟
كجاييد ؟

ياسر جان ببينم اين هفته رو ميشه يه برنامه هماهنگ كرد . البته به احتمال قوي جمعه نباشم .

وحيد جان شماره تلفنت رو برام پيام خصوصي كن داداش . شماره ات رو ندارم .

علي اقاي احمدي . انشاا.. قبول درگاه حق باشه . التماس دعا .

[تصویر: 13883788351.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-01 11:06 AM

سلام خدمت دوستان عزيز Khansariha (8)
شهادت هشتمين اختر تابناك امامت و ولايت حضرت امام رضا(ع) به تمامي مسليمن جهان و دوستداران اهل بيت (ع) تسليت عرض مي نمايم .
دوستان چه خبر .
ياسر جان خيلي مخلصيم .
علي (احمدي) جان پيام شما حسب وظيفه به اقا ياسر رسيد . تشكر از شما انشاا.. در خدمت خواهيم بود

چه كنيم پس رو پست مي زنيم تا تاپيك نشه زير خاكي خخخخخخ

[تصویر: 13885617611.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-01-01 11:17 AM

سلام آرش جان کجا رفتی منتظر تماستمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-01-01 11:24 AM

(2014-01-01 11:17 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آرش جان کجا رفتی منتظر تماستمKhansariha (8)

سلام داداش Khansariha (8)

الان به خدمت خواهم رسيد خخخخخخخ

برنامه فردا كه يادت هست . احتمال من امشب بيام اونور طرف شما . بتونم سرراه ميام ديدنت اگر افتخار بدين .

راستي از بچه شيپر چه خبر . اسم گذاشتي براش يا نه ؟