شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ALIANA-54-T06 - 2011-09-15 08:13 PM

(2011-09-15 07:50 PM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برو بچ
علی جان فردا میای؟
من بیکارم و با 2 تا از دوستان هم برنامه کوه و اگه بشه شکار داریم
منتظر خبرتم
به به مهدی جان میبینم که پنجره های ویندوز کامپیوترت راه افتادندKhansariha (48)
شنیدم ویروسهاش را هدشات کردی خخخخخ Khansariha (256)
جای مارو هم تو بروبچ فردا خالی بزار و یاد ما هم باش داداش Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-09-15 08:16 PM

کوچیک شماییم علی آقا
همچی درست هم نشده اما فعلا کار میکنه
ارادت دارم در حد المپیک
انشاء.....یه روز با همه بچه ها جمع بشیم جایه شما تو دل ماست علی آقا

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-15 08:17 PM

بائر کنید من از لحاظ خستگی روحی در بدترین وضعی هستم که تا به حال نبودم!!!نه تونستم مسافرت برم و تابستون رو هم کار کردم!!الان ایشالله فردا که برم فریمون 1 هفته ای جای داش مهدی هستم(دی)

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-09-15 08:20 PM

ما در خدمتیم داداش 1 ماه وایسا 1 هفته که سهله
ولی علی اونقدر فردا تویه کوه دورت بدم که دیگه نیای اینورا خخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-15 08:21 PM

شانس بدم هم کفشامو قرض دادم به 1 بابایی!!!میبینیم کی تو کوه زودتر خسته میشه!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-17 12:50 PM

دوستان عزیز من از پیش داش مهدی برگشتم و واقعا صفایی هم داد!شرمنده آقا مهدی هم شدیمKhansariha (8)
این جایی هست که رفتیم سراغ کبک ها و جایی که خط کشیدم محلشونه که مهدی داره میره سمتشون.جالیه که وقتی اصلحه دست ادم نیست کبکه میاد 15 متریت تازه نمیبینتت!!!
[تصویر: aa.jpg]
مهدی جان بقیش با شما

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-09-17 01:30 PM

سلام
منم جاتونو خلی کردم حسابی با یکی از دوستانم قرار گذاشتیم بریم روستای اونا تا هم بریم شکار کبک و هم شکار ااااااااااااااااههههههههههوووووو چه جایی هم بود از پنجشنبه غروب که رسیدیم تا جمعه 8:30 شب رونجا بودیم از بدشانسی تو دو منطقه شکار را رودیددیم ولی نشد که بزنیم و دست از پا درازتر برگشتیم .
اونجا روستایی 9 صبح اومد دنبال ما میگفت هر روز میان تو ینجه ها و حتی با دیدن من هم فرار نمیکنم بیاد بزنید که تا رسیدیم رفته بودند ولی رفتیم دنبال شون ولی گمشون کردیم.ولی خیلی خوش گذشت و بهتر از اون که مثل قدیما که بزرگترها میگن اهو میاد تا 10-20 متری برام اتفاق افتاد وقتی تو ماشین که داشتیم برمیگشتیم 7 تا از جلوی ماشین رد شدن و باعث شدن یه 4 ساعتی برگشت مون رو عقب بندازیم و بریم دنبالشون که تا بهشون رسیدیم شده بود 7:30 - 8 شب و هوا تاریک تاریک شده بود و برگشتیم . فکر کنم یه 10-8 کیلومتری راه رفیتم تو این دو مرتبه .
جاتون خالی.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-09-17 02:23 PM

به به همتون نامردید.هرچقدر قبل خدمت گفتم بیاین بریم کسی محل ندادريا،من رفتم خدمت مسیح اومد،مهدی اومد،علی رفت فریمون،فریمون اومد مشهد...فقط من اضافه بودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/نامرداااااااااااااااااااااااااا منم میخاممممممم Khansariha (31)

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-09-17 06:05 PM

سلام بر همه
علی جان من که کمتر میام و جانباز هم که شدم و ....خخخخخخخ
خودت زحمت همه چی رو بکش داداش گفتنیها رو بگو ......
علی آقا نوزاد این نیومدن شما از بخت بد ماست انشاء..............بزودی ........

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-17 06:38 PM

باشه مهدی جان فقط عکسا رو فراموش کردم،برام بلوتوس نکردی زحمت اونا رو شما بکش.