شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-12-24 04:19 PM

سلام و درود علي جان . مشتاق ديدار .
چه خبر باگرفتن پروانه تا الان اوضاع چطوره . بيرون هم رفتيد تا الان .

ياسر جان كجايي داداش . دلمون تنگ شده واسه يه برنامه هدفزني .

[تصویر: 13878893431.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-12-24 05:47 PM

ارش جان خوب حرفی زدی...
خدا کسیو محتاج دوست و رفیقو اشنا نکنه بد دوره زمونه ای شده...کار کوچیک که هیچ زحمت تره خورد کردن هم برا هم نمیکشن بعضیا خخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - aliakar - 2013-12-24 06:29 PM

سلام به همه دوستان Khansariha (48)
آرش جان خوبی داداش . چه خبر . توی دو ماهی که از گرفتن پروانه شکار می گذره تا الان فقط وقت کردم دو بار برم شکار ، که یا بدی هوا باعث شده نتونم برم یا نبودن همراه . Khansariha (226)من اصولا هیچ موقع تنهایی شکار نمی رم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-12-24 07:05 PM

(2013-12-24 05:47 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارش جان خوب حرفی زدی...
خدا کسیو محتاج دوست و رفیقو اشنا نکنه بد دوره زمونه ای شده...کار کوچیک که هیچ زحمت تره خورد کردن هم برا هم نمیکشن بعضیا خخخخ

سلام و درود علي جان Khansariha (8)

مشتاق ديدار . كم مياي انجمن علي جان . ما دلمون به شما دوستان خوش هست Khansariha (8)
(2013-12-24 06:29 PM)aliakar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان Khansariha (48)
آرش جان خوبی داداش . چه خبر . توی دو ماهی که از گرفتن پروانه شکار می گذره تا الان فقط وقت کردم دو بار برم شکار ، که یا بدی هوا باعث شده نتونم برم یا نبودن همراه . Khansariha (226)من اصولا هیچ موقع تنهایی شکار نمی رم.

سلام علي جان Khansariha (8)

اين حرف شما كاملا درسته . شكار يه پايه شكار مي خواد . بارها خودم تفنگ رو برداشتم بردم بيرون ولي چون تنها بودم از كاورش در نياوردم . انشاا.. قبل از اتمام اين فصل شكار ، برنامه ام رو طوري هماهنگ مي كنم تا يكبار هم شده كوله كش شما دوستان عزيز باشم . Khansariha (8)
[تصویر: 13878996331.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-12-24 09:00 PM

ارش جون من هستم
رصد میکنم خخخخخ چراغ خاموشم...نه مطلب جدیدی برام هست که بگم نه اتفاق خاصی برام میفته که ارزش تعریف داشته باشه برا همین فقط نظاره گریم...Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-12-25 07:55 AM

سلام صبح بخير خدمت تمامي عزيزان و سروران Khansariha (8)

سلام علي جان . تشكر

علي جان موسس اين تاپيك شما بودي ، حيفه كه بياي و سري به تاپيك نزني ، آخه بيا ببين ما تازه كارها چه مي كنيم .
علي آقا پرشين از زماني كه تو خط ماشين و دريفت رفت تو انجمن روز به روز كم رنگتر شد الان هم كه مي بينم دير به دير مياد .

محمد نيشابوري هم كه از زماني وايروخ رو فروخت اون هم گاه وقتي ميومد كه الان خيلي وقت هست ازش خبر ندارم .
مخلص تمام دوستان عزيز ديگر هستم . Khansariha (48)

[تصویر: 13879455091.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-12-25 10:18 AM

سلام و صبح بخیر به تمام دوستان
آرش جان سری از ما نمیزنی دلمون واست تنگیده.نکنه میخوای با ماشه طلا بیایو مارو سوپرایز کنی
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-12-25 11:14 AM

(2013-12-25 10:18 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و صبح بخیر به تمام دوستان
آرش جان سری از ما نمیزنی دلمون واست تنگیده.نکنه میخوای با ماشه طلا بیایو مارو سوپرایز کنی
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام و درود به دوستان و اقا ياسر عزيز Khansariha (8)

دل به دل راه داره ياسر جان .
انشاا.. كه اين عزيز زودتر از سفر بياد خخخخخخخ باور كن دلم نيماد دست به 460 ببرم . آخه دلمون يه جورايي هوايي شده . خخخ

چند شب پيش رفتم خونه يكي از فاميل ها كه ديدم يه پنج تير ترك داره كه فشنگ گير كرده خخخخخ جالبه يه برنو كوتاه بسيار تميز داره كه چند سال پيش خريده يك تومان . يه خفيف امريكايي هم داره كه اون رو هم اون زمان حدود همين قيمت خريده . فكر نمي كردم همچين تفنگ هايي داشته باشه . بتونم برم تو نخش برنو رو ازش بخرم خيلي خوب ميشه داداش .

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-12-25 09:53 PM

سلام برادر
به به چه شود ماشه طلا برنو و وایروخ 100 و460 یا علی بریم دیگه داداش هرچی سر راهمون بیاد اسلحشو داریم Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - alisalimi - 2013-12-25 10:58 PM

(2013-12-25 09:53 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برادر
به به چه شود ماشه طلا برنو و وایروخ 100 و460 یا علی بریم دیگه داداش هرچی سر راهمون بیاد اسلحشو داریم Khansariha (219)

داداش یک دیانا 31 هم بهش اضافه کنKhansariha (266)Khansariha (266)