شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-12-08 12:24 AM

سلام.خیلی شبیه پشت سد طرق هست....
دوستان چخبر؟من ارزو بدل موندم یکی بیاد بگه علی جمعه صبح میخام برم شکار ماهیگیری اصلا میخام برم کوه!بیا با هم بریم...Khansariha (290)
عیب نداره منم در عوض با بچه های موتورسوار میرم...غمی نیست...Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-12-08 11:04 AM

سلام به دوستان عزيز Khansariha (8)
اميدوارم روز خوبي رو داشته باشيد Khansariha (8)
دوستان به لطف و كمك آقا ميلاد مشكل ما حل شد و از امروز در خدمت هستم . Khansariha (48)

Khansariha (377)
(2013-12-07 10:06 PM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارش جان اینجا که رفتین دقیقا کجاس ؟

سلام اقا وحيد Khansariha (8)

كلاته اهن هست داداش . جاي بسيار خوبي هست تو اين فصل بعضي جاها اب رودخونه اشون يا خشك شده يا كم آب ، ولي اينجا رودخونه پر آبي داشت . Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - aliakar - 2013-12-08 10:00 PM

سلام به همه دوستان.Khansariha (48)
آرش جان خیلی خوشحالم که مشکل شما به حمدا.... حل شد و ما از این به بعد از نظرات و تجربیات شما بیشتر استفاده می کنیم. من هم به مشکل خوردم اسم کاربری من ( tabiat ) از کار افتاده و دیگه نمی تونم با اون اسم کاربری وارد تاپیک بشم . مجبور شدم اسم کاربری جدید ایجاد کنم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-12-08 11:07 PM

سلام بردوستان
بعداز زدن این سه تا و نصیحتهای فراوان مادرارجمند اینجانب، قصد کردم دیگه مرغابی نزنم (راستش طعم گوشتش بد بود Khansariha (290))

هنوز اول صبح بود وهوا خوب!!!!!!!!
[img][تصویر: 11.JPG][/img]

اولیش افتاد تو آب که داداشم زحمت بیرون آوردنشو کشید
[img][تصویر: 4.JPG][/img]
[img][تصویر: 5.JPG][/img]

اینم نزدیک بعدازظهر !!!!! هوادرحد تیم ملی سرد بود
[img][تصویر: 2.JPG][/img]

اینم مجموع یک روز ازکار اقتادن ما

[img][تصویر: 3.JPG][/img]

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-12-08 11:12 PM

به به آرش خان دیگه داشت دلمون میترکید
خیلی خوشحالمون کردی امروز خیلی خیلی جات خالی بود

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2013-12-09 03:27 AM

سلام محسن جان اینارو کجا و کی زدی؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-12-09 11:12 AM

(2013-12-09 03:27 AM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
چهارشنبه ، سد تبارک
شرمنده مصطفی جان اون روزمهمون یکی از دوستان بودم وگرنه حتما توسایت مطرح می کردم با هم میرفتیم...
ولی ازرفتنم پشیمون شدم چون گوشت خوش طعمی نداشت ضمن اینکه هنوز مثل پارسال نیومده بودن وزیاد نداشت.Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-12-09 11:29 AM

(2013-12-09 11:12 AM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-09 03:27 AM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
چهارشنبه ، سد تبارک
شرمنده مصطفی جان اون روزمهمون یکی از دوستان بودم وگرنه حتما توسایت مطرح می کردم با هم میرفتیم...
ولی ازرفتنم پشیمون شدم چون گوشت خوش طعمی نداشت ضمن اینکه هنوز مثل پارسال نیومده بودن وزیاد نداشت.Khansariha (226)

داداش گلم لذت شکار رو نمیشه با گوشت شکار عوض کرد
اگر واسه گوشتش باشه که همون هزینه ای که میریم شکار رو ببریم میدون استقلال که 4 برابر شکار میشه گوشت خرید
از لحضات شکار لدت ببرید و به فکر شکار خوری نباشید
بدرودKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-12-09 01:35 PM

سلام و درود به تمامي دوستان گل انجمن Khansariha (8)

به به علي اقاي (احمدي ) گل و دوست داشتني . شما لطف داريد Khansariha (8)

اي جانم محسن اقاي گل . خيلي حال كردم با عكسات . دمت گرم . تيغت برا Khansariha (8)

خوب رسيديم به اقا ياسر . خيلي خوب چشم منو دور ديدي و با خودت گفتي تا ارش بياد عكس هارو ببينه حداقل 10 روزي ميگذره . فكر كردي من نتم خراب مي مونه . واسه ما شيشه دلستر مي كاري و بعدش تشويق مي كني كه 460 دقيق هست اي ناقلا خخخخخخخخ . ولي از حق نگذريم ياسر جان دمت گرم . تيغت برا داداش . خدايي حال كردم . انشاا.. هميشه با دست پر برگردي با خاطرات خوش . يا حق Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-12-09 02:51 PM

داداش گلم لذت شکار رو نمیشه با گوشت شکار عوض کرد
اگر واسه گوشتش باشه که همون هزینه ای که میریم شکار رو ببریم میدون استقلال که 4 برابر شکار میشه گوشت خرید
از لحضات شکار لدت ببرید و به فکر شکار خوری نباشید
بدرودKhansariha (8)
[/quote]

کاملا حق باشماست دوست عزیزKhansariha (8)
باورکنین هزینه هر بار شکار برای کارمندجماعت واقعا خیلی زیاده ولی خب دیگه آدم پول عشقشو میده والبته!!! لذت شکار مرغابی چیزه دیگه ای ولی خب چیکارمیشه کرد آخرش بایدمیل بشه وگرنه همه شاکی میشن که زدی و استفاده نکردی
ولی خداییش همون دنبال شکار رفتن توی برف وبوران خستگی یک هفته کارو از تن آدم خارج می کنه