شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-11-19 11:06 PM

آرش جان کجایی بابا نیستی تاپیک هیچ رنگی ندارهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2013-11-21 11:53 PM

سلام به همه دوستانKhansariha (48)
آقای مصطفی چه خبر از شکار روز چهارشنبه رفتی یا نه . من که به خاطر سردی هوا کنسلش کردم نرفتم. ضمنا شمارتو برام پ خ کن واسه هماهنگی های بعدی . صبح جمعه اگه هوا خوب باشه من پایه ام.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-11-23 12:22 AM

سلام به تمامي دوستان با مرام مشهدي . اميدوارم حال همه خوب باشد . ببخشيد كه هنوز مشكل اينترنت ما حل نشده . انشاا.. جبران خواهيم كرد .
تيغ تمام دوستان برا . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-11-23 12:37 AM

به به سلام مرد گم شده
میگفتین گاوی گوسفندی
تاپیک خیلی بی رنگو رو شده از وقتی شما نیستی آرش خان
اینشالاه به زودی مشکل اینترنت شما حا بشه

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-11-23 12:50 AM

سلام به شما آقا ياسر گل . خوبي داداش . مشتاق ديدار .

باور كن از وقتي اينترنتم قطع هست از دل و دماغ افتادم . به هر انجمني كه سر ميزنم خدايي به تك بودن اين انجمن بيشتر ايمان ميارم . بالاخص دوستان با مرامي مثل شما .

انشاا.. مشكل ما هم برطرف بشه تا در خدمت دوستان باشم . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2013-11-27 04:33 PM

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-11-28 11:36 AM

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-11-29 05:29 PM

با سلام
دوستان چند وقتی بود که نبودم ودیشب برگشتم البته رفته بودم قم بعدشم اراک بعدشم تهران که اقا چشمتون روز بد نبینه به حدی هوای تهران آلوده بود که به سرفه افتاده بودم بعد از چند هفته ایران گردی هم زیارتی هم سیاهتی به سلامتی دیشب ساعت ده وپنچاه دقیقه رسیدم خانه
جای همه دوستان خالی خیلی خوش گذشت Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - aliakar - 2013-11-29 07:29 PM

سلام به همه دوستان Khansariha (8)
نمیدونم چرا با اسم کاربری قبلی من به اسم tabiat دیگه نمی تونم وارد تاپیک بشم. Khansariha (367)به هر حال دوستان اسم کاربری جدید من aliakar است . فکر کنم مشکل آقا آرش هم مثل من باشه. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2013-11-30 08:17 PM

Khansariha (8)