شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - vahidba - 2013-10-28 02:49 AM

سلام بر دوستان

(2013-10-27 11:25 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی همشهریای گلم
آقا وحید آبشار اخلمد یکی از بهترین مکانهای تفریحی خراسانه وآخرین دفعه که من رفتم اول تابستون بود ک اون موقع آب داشت!الانم حتما آب داره!

از مشهد چقدر راهه ؟
ارزش رفتن داره پس ؟ Khansariha (219)

(2013-10-28 12:59 AM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
جمعه اگه خدا بخواد میخوام برم شکار
از دوستان اگه کسی مایل هست بیاد اعلام کنه
یا حق
Khansariha (219)

سلام

ما نیز پایه ایم ...
حداقل بیایم چیزی یاد بگیریم

مقصد کجاس و شکار چی میریم ؟ خرس ؟ Khansariha (26)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2013-10-28 11:01 AM

سلام.Khansariha (48)
من بیشتر وسط هفته به شکار میرم. چون اعتقاد دارم شکارگاهها در آخر هفته شلوغ میشه. اگه وسط هفته آینده کسی پایه بود ما هستیم. آقا مصطفی شمارمو داری اگه خواستی خبر بده در خدمتیم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-28 11:05 AM

(2013-10-28 12:59 AM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
جمعه اگه خدا بخواد میخوام برم شکار
از دوستان اگه کسی مایل هست بیاد اعلام کنه
یا حق
Khansariha (219)

سلام و درود آقا مصطفي گل Khansariha (8)
ساعت حضور و محل قرار رو خصوصي برام بفرست . خدا قسمت كنه درخدمت باشيم . Khansariha (219)

(2013-10-28 11:01 AM)tabiat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.Khansariha (48)
من بیشتر وسط هفته به شکار میرم. چون اعتقاد دارم شکارگاهها در آخر هفته شلوغ میشه. اگه وسط هفته آینده کسی پایه بود ما هستیم. آقا مصطفی شمارمو داری اگه خواستی خبر بده در خدمتیم.
سلام علي جان Khansariha (8)
وسط هفته كدوم روزها بيشتر وقتش رو داريد . من از اول هفته تا آخر بعدازظهرها اون هم بعضي روزها وقتم ازاد هست . و مي تونم بيام . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2013-10-28 05:30 PM

(2013-10-27 12:18 AM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز

اقا کسی جدیدا ابشار اخلمد رفته ؟
هنوزم اب داره دیگه ؟

جای خوبی هست ؟Khansariha (226)

سلام دوست عزیز
اخلمد جای با صفایی هست اما فکر کنم ابشار دیگه خشک شده اما رودخانش یکمی اب داره حدودا 1 ساعت تا 1:15 راه هست

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2013-10-28 06:18 PM

نقل قول :سلام علي جان
وسط هفته كدوم روزها بيشتر وقتش رو داريد . من از اول هفته تا آخر بعدازظهرها اون هم بعضي روزها وقتم ازاد هست . و مي تونم بيام
سلام آرش جان Khansariha (8)
من معمولا بیشتر ایام هفته رو بعد ازظهر ها بیکارم. خوشحال میشم فرصتی دست بده در خدمت باشیم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-28 06:39 PM

(2013-10-28 06:18 PM)tabiat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :سلام علي جان
وسط هفته كدوم روزها بيشتر وقتش رو داريد . من از اول هفته تا آخر بعدازظهرها اون هم بعضي روزها وقتم ازاد هست . و مي تونم بيام
سلام آرش جان Khansariha (8)
من معمولا بیشتر ایام هفته رو بعد ازظهر ها بیکارم. خوشحال میشم فرصتی دست بده در خدمت باشیم.

OK بسيار خوب Khansariha (8)

انشاا.. باتفنگ به خدمت خواهيم رسيد .خخخخخ البته نه از اون خدمت رسيدن ها كه لفظ عاميانه ما هست . انشاا.. در خدمت خواهيم بود Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2013-10-29 12:12 AM

سلام Khansariha (48)
آقا آرش بی صبرانه منتظریم. Khansariha (219)روز قبلش اس بده.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - vahidba - 2013-10-29 03:01 AM

سلام
شب دوستان خوش : دی
یکی توضیح بده الان مثلا کجاها میرین شکار ؟ Khansariha (214)

+ پس ابشار اخلمد هم خوش شده ؟ :(
نریم یعنی ؟ :|

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-29 11:28 AM

سلام و درود بر دوستان عزيز Khansariha (8)
ماشاا.. مشهد از ديروز خوب بارون مياد .

مخلص تمام دوستان هستيم Khansariha (8)

[تصویر: 13830334171.jpg]
(2013-10-29 12:12 AM)tabiat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (48)
آقا آرش بی صبرانه منتظریم. Khansariha (219)روز قبلش اس بده.Khansariha (8)

سلام علي جان Khansariha (8)
زحمت بكش شماره ات رو برام خصوصي بفرست . من شماره شما رو ندارم /Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2013-10-29 11:40 AM

سلام به همه همشهریان گل مشهدیKhansariha (8)