شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-22 07:50 AM

سلام و صبح بخير خدمت تمامي دوستان عزيز همشهري Khansariha (8)

تشكر ويژه از دوستاني عزيزي كه با گذاشتن تصاوير اين تاپيك رو مزين مي نمايند . هميشه تندرست و برقرار باشيد . يا حق Khansariha (8)

اولين روز باراني فصل پاييزي بر تمام دوستان مبارك باشه .
دوربين : گوشي نوكيا ان 73
مكان : خيابان احمد آباد
زمان : 7.20 صبح
تاريخ : امروز 92/7/30 سه شنبه

[تصویر: 13824153951.jpg]

[تصویر: 13824153952.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2013-10-22 09:44 AM

سلام به همه مشهدی های گل و دوست داشتنیKhansariha (8)
من حدود 2 ماهیه دوباره پدر شدم یه پسر دیگه خوشکل و زیبا به نام سبحان
و حدود یک ماه و خوده ایه هم هست درگیر مریضی خانومم (سنگ کیسه صفرا، پانکراست حاد ، التهاب لوزالمعده و ...) هستم که خدا رو شکر حدود 5 روزه تازه از بیمارستان مرخص شده قضیه اش مفصله باید از نزدیک که قسمت شد در موردش صحبت کنم فقط همینو بگم که یک روز تا مرز مرگ و زندگی رفت تا حدی که خود دکترش اومد شبانه بیمارستان و تا 2-3 ساعت همه هماهنگی و آزمایشات و ... رو انجام داد با چند تا دکتر دیگه جلسه گذاشتن تا حدود ساعت 11 شب که فهمیدن باید چه بکنن و بخیر گذشت.
خدا هیچ کسی رو مریض نکنه خیلی درد ناکه ببینی عزیزت جلوت داره میره و تو هیچ کار هم ازت بر نمیاد.

طولانی شد ببخشید.

RE: تاپیک بچه های مشهد - baracuda - 2013-10-22 09:58 AM

سلام دوست عزيز من از طرف خودم و دوستان هم استانيم قدم نو رسيده رو بهتون تبريك ميگم و از خدا آرزوى سلامتي و شفاعت براى خودتون وخانواده محترمتون خواستارم

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-10-22 10:07 AM

باسلام
منم به سهم خود به شما تبریک میگم انشاالله دامادی سبحان کوچولو رو ببینیم وهمینطور از درگاه ایزد منان طلب سلامتی و شفاعت برای همسرتان وهمچنین خانواده گرامیتان دارم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-22 12:06 PM

(2013-10-22 09:44 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه مشهدی های گل و دوست داشتنیKhansariha (8)
من حدود 2 ماهیه دوباره پدر شدم یه پسر دیگه خوشکل و زیبا به نام سبحان
سلام و تبريك به شما اقا ابوالفضل گل Khansariha (8)
خيلي خوشحال شدم هم بابت قدم نورسيدهKhansariha (219) و هم سلامتي خانومتون Khansariha (8). انشاا.. هميشه خانوادگي ، سالم و تندرست باشيد . از الان بفكر دو تا پي سي پي ديگه باش برادر . اقا زاده ها بزرگ بشن دوست دارن با پدرشون بيان شكار . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2013-10-22 12:45 PM

سلام به همه دوستان Khansariha (48)
دوست عزیز قدم نو رسیده مبارک باشه Khansariha (8). آرزوی تندرستی برای شما و خانواده محترم دارم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-10-22 02:04 PM

سلام ابوالفضل جان
منم تبریک میگم و آرزوی سلامتی وتندرستی برای خودتو و کل خونوادت دارم ایشاا... همیشه شاد باشیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Amiraliv - 2013-10-22 05:24 PM

(2013-10-21 03:15 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام همشهری عزیز.
در مورد قیمت و ... لطفا به هیچ وجه توی نت صحبتی نکن.ممنون Khansariha (8)
پررچم مشه بالاست...

عذر خواهم داداش

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-24 06:53 PM

سلام بر دوستان عزيز اميدوارم روز عيد خوبي رو داشته باشيد .
ما كه امروز به احترام مولا امام (ع) از خير شكار گذشتيم . هرچند كه هنوز فصل شكار رو شروع نكردم / به هر حال براي تمامي دوستان آرزوي موفقيت دارم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-26 01:48 PM

سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)
اميدارم اولين روز هفته رو با شادي آغاز كرده باشيد . هفته خوبي رو پيش رو داشته باشيد .

پرچم رو بديم بالا با اجازه دوستان Khansariha (256)