شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2013-10-20 11:34 PM

با سلام
بنجامین دیسکاوری Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-10-21 08:32 AM

(2013-10-20 02:23 PM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
دوستان همه خوب وسلامت باشید
چاکر آرش جان ومحسن گل هم هستیمKhansariha (8)
محسن جان کجابودی چند روزی ازت خبری نبود ؟
درضمن آرش جان اگه خدابخواد وپولم جور بشه بفکر خرید یک pcp هستمKhansariha (219)
راستی یک سوال هم داشتم تازه گی ها خبری شنیدم که نگران کننده بود ودرمورد ممنوعیت حمل سلاح های pcp هست آیا این خبر صحت داره ؟یا فقط شایعه هست؟Khansariha (172)

سلام علی جان
میام سر میزنم ولی چون اطلاعاتم کمه بیشترسعی میکنم از نظردیگران استفاده کنم تا بخوام نظر بدم . بنظرم اگه قصد خرید داری با توجه به بودجت خریدتو انجام بده. چون بحثpcp یک موضوع (تقریبا) جدید تو ایرانه قانونی هم مختص اون وضع نشده ولی احتمال اینکه بخوان غیرقانونی اعلام کنن کمه نهایتش اینه که اعلام کنن بایدمجوزبگیری که اینهم مشکل خاصی نداره.ماکه پولمون نمیرسه ولی شما سریع بگیر و لذتشو ببر..... خوش باشیKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-10-21 09:20 AM

سلام و درود به شما دوست و برادر عزيز Khansariha (8)
انشاا.. هر چه زودتر به خواسته ات برسي و يه پي سي پي خوب نصيبت بشه .

درخصوص ممنوعيت از كي شنيديد اگه ميشه لطفا بگيد . منبع موثق هست . فكر نكنم . من و ديگر دوستان تا به حال چيزي نشنيديم . فكر نكنم اگر اين جور باشه بايد براش يه طبقه بندي قائل بشند چون كاليبرش مجاز هست . Khansariha (8)

[/quote]

سلام آرش جان

آره پولم جور شد حتما اقدام میکنم البته با راهنمایی شما دوستان گلKhansariha (219)

اما درباره ممنوعیت یکی از دوستانم اسلحه فروشی داره به نام شوکا در مشهد ایشون اینو گفتن البته من روی حرفش حساب کردم چون پدرشم نظامی هست البته انشا الله که صحت نداشته باشه داداشKhansariha (8)

سلام علی جان
میام سر میزنم ولی چون اطلاعاتم کمه بیشترسعی میکنم از نظردیگران استفاده کنم تا بخوام نظر بدم . بنظرم اگه قصد خرید داری با توجه به بودجت خریدتو انجام بده. چون بحثpcp یک موضوع (تقریبا) جدید تو ایرانه قانونی هم مختص اون وضع نشده ولی احتمال اینکه بخوان غیرقانونی اعلام کنن کمه نهایتش اینه که اعلام کنن بایدمجوزبگیری که اینهم مشکل خاصی نداره.ماکه پولمون نمیرسه ولی شما سریع بگیر و لذتشو ببر..... خوش باشیKhansariha (219)
[/quote]

سلام محسن جان

اگر خدا بخواد شما هم یک تفنگ خوب میگیری داداش انشا الله که اعلام نمی کنند ولی اگرم اعلام کنند مجبوریم مجوز بگیریم
خلاصه که مخلص تمام هم شهریای گل هم هستیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-21 11:20 AM

سلام و درود بر همشهريان عزيز Khansariha (8)

آليس جان فروشگاه شوكا كجا هست كه از تير رس ما دور مونده البته شايد رفته باشم چون به اسم توجه نمي كنم .ولي شما زحمت آدرسش رو بكش داداش .Khansariha (8)

به به مي بينم دوستان قديم ، آشناهاي جديد براي بعضي از دوستان ، به اين انجمن گاه گداري ميان و ميرن . با شمام برادر . ديسكاوري سوار آينده . . يادش بخير محمد از آخرين برنامه گرو گيري با وايرخ 90 و وايرخ 80 . واقعا اون روز به نتيجه خوبي رسيدم و شما خوب اقدام كردي . البته من هم الان به اين نتيجه رسيدم هر چند كه از قبل هم تصميم داشتم ولي الان ديگه در مرحله اقدام هست . انشاا.. گروپ گيري بعدي با ديسكاوري باشه من هم با شاتگان خخخخخ

از همين جا يه سلام مخصوص خدمت مرد تنهاي اول هفته اي مي كنم . ناقلا خوب تنهايي مي تازوني . بعد كه به ما مي رسه عنوان مي كني سه روز اول هفته خخخخ اره ديگه تنهايي ، در دل شب زدن به طبيعت خودش عالمي داره كه وصفش به خدا محاله محاله خخخخخ . انشاا.. هميشه ريسه ات مستدام باشه و پُربركت . ديشب زنگ زدم خونه نبودي . Khansariha (8)

سلام و صدهزار سلام به دوستان و رفقاي همشهري . ببخشيد كه من سعادت زيارت شما رو از نزديك نداشتم . انشاا.. فرصتي پيش بياد تا دوستان براي يك بار شده از نزديك همديگر رو ملاقات كنند . Khansariha (8)
مرد گان پاور بدست استان ، خيلي وقت هست كه خبري ازش ندارم كجايي ابوالفضل جان ما رو بي خبر از خودت نزار داداش . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-10-21 11:54 AM

سلام آرش جان پ خ میکنم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-21 12:08 PM

(2013-10-21 11:54 AM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آرش جان پ خ میکنم

سلام علي جان . ببخشيد كه من اسم شما رو آليس خطاب كردم .
اون مغازه شوكا كه عنوان كردي پايه شكار يكي از دوستان انجمن هست . الان متوجه شدم كه منظور شما كي بوده . پسر خوبي هست . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Amiraliv - 2013-10-21 02:49 PM

سلام به همه ، امروز فروشگاه آقاي خاكساري بودم و ايشون سهميه فش.نگ ساچ.مه زني آوردن ...
گفتم به دوستان خير بدم ...

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-10-21 03:15 PM

سلام همشهری عزیز.
در مورد قیمت و ... لطفا به هیچ وجه توی نت صحبتی نکن.ممنون Khansariha (8)
پررچم مشه بالاست...

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-10-21 07:09 PM

(2013-10-21 03:15 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام همشهری عزیز.
در مورد قیمت و ... لطفا به هیچ وجه توی نت صحبتی نکن.ممنون Khansariha (8)
پررچم مشه بالاست...

سلام به به چشممون به جمال شما روشن داش علی Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2013-10-21 11:50 PM

سلام به همه دوستان Khansariha (48)
حاصل یک روز طبیعت گردی.
طبیعت زیبای پاییز :
[تصویر: 13823864852.jpg]
[تصویر: 13823864853.jpg]
بفرمایید چایی قلقلی :
[تصویر: 13823864864.jpg]
مخلص همه دوستان :
[تصویر: 13823864851.jpg]