شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-06-15 07:31 AM

علی جان صاف کن قضیرو باشه تفنگمم میدم!قابلی نداره داداش

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-06-15 06:36 PM

سلام بر مشهدی ها انشا ءا....قسمت بشه میام دوستان و زیارت میکنم ....
یا علی Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-06-16 11:40 AM

فقط سریع چون من دارم سه شنبه صبح زود میرما

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-06-16 12:31 PM

(2011-06-15 06:36 PM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر مشهدی ها انشا ءا....قسمت بشه میام دوستان و زیارت میکنم ....
یا علی Khansariha (8)

آخ چه خوب میشد امروز میرسیدید چون داریم 4 تایی میریم شکار.

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-06-16 01:02 PM

ما داریم با موتور میریم شکار ببر مشهدی!!!4تائی.عکساشو میدم.یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - mohsen.66 - 2011-06-16 08:13 PM

خدا رحم کنه

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-06-16 08:39 PM

به به امروز خیلی خوش گذشت.یکی هم خورد زمین!!!!!همین الان رسیدیم

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-06-16 10:28 PM

بدون شرح!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-06-17 01:18 AM

Khansariha (219)
بابا خوشتیپ موتوری
علی مشهدی جون خودم خیلی تریپ سربازی بهت میاد
نمونه یه اش خور منضبط شدیKhansariha (8)

علی وایرخ دادش کجا رفتی پاچه رو خیس کردی حداقل میزدی بالا برادر شلوارو
خخخخخخخخ

ایول دمتون گرم
حال میکنم پاکار هستید و میزنید دل دشتKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-06-17 07:06 AM

سلام جاتون خالی امروز یه سفر شکاری موتوری آفرودی طبیعت گردی داشتیم!
به بهونه شکار منو بردن بیرون،بعد از ندیدن یه پرنده در آسمان مارو آیدین خان که هنوز عضو نشده برد یه جائی صعب العبور،درابتدای ورود دیدیم آیدین افتاد تو دره رفتیم نگاه کردیم دیدیم نه بابا با موتور رفته پائین!آخه تریل ماله اون بود!منم که با 125 تا حالا از این کارا نکردم،اومد بالا پز داد گفتم برو بابا با 125 پریدم تو سرازیری و کیش و مات بازی!
بعدش با کلی دردسر رسیدیم محل شکار دوم که دیدیم 3 تا کبوتر هستند،گفتم علی مشهدی 2 وایسا دیدیم از 60-70 متری با مگسک یه تیر زد که خورد 5 سانت زیر پای کبوتره و یه نگاه عاقل اندر صفیح بهمون کرد و رفت....بعد از اون رفتیم سد چه جای توپی بود منتها باد زیاد بود،کبوتراش سگ جون و فاصله شکار هم زیاد بود،فقط یک فروند تیر خورده بود(توسط دوستان) رفت روی تپه افتاد،رفتم دیدم هنوز آماده پرش هست!!!کلی خون ازش رفته بود،یک تیر وسط سینه...یک پشتک زد و همونجا پرید رفت جائی که دور از چشم بود!!!بعد به بهونه های مختلف منه بدبختو کشوندن به مسیری که خدا نصیب گرگ بیابونم نکنه،بردنمون روستای ازغد؟اضغد؟حالا همون...جاده خر رو بود!چندبار با خر داشتیم شاخ به شاخ میشدیم!خر تو جاده چپ کرده بود،خر تصادفی دیدیم،خر بی صاحب دیدیم،انواع و اقسام خریجات دیدیم تا دیگه من کم آوردم و گفتم دیگه از این بیشتر نمیرم!رو میدادم باید تا قله کوه با 125 میرفتم!تازه اونم 2 ترکه!اونم علی مشهدی 2 که جفت دست بازوهامو چسبیده میگه هی یا ابالفضل!خلاصه مسیر جوری سربالائی بود که دو ترکه 125 من نمیکشید برگردیم،ناچارا دوباره با این 125 بدبخت من انداختیم رفتیم وسط رودخونه!پدرمون دراومد،اما پا به پای تریل رفتیم،بعد از 2-3 کیلومتر رسیدیم به جاده!چه جاده ای؟فقط گردنه و سربالایی!خلاصه الان از بدن درد داریم مینالیم،یه چندتا کلیپم با تریل ساختیم که تو یکیش علی مشهدی 2 منو از حسودی هل داد(از فاصله 50 متری هلم داد)منم موتورو خابوندم رو زمین فکر کنه من افتادم تا یه کم حال کنه!راستی علی میخاست خودشو بکشه!رفت با کرال مگنوم کورس قدرت گذاشت،کرال مگنوم با قدرت تر از وایرخ 80 زد!!!
اینم چندتا عکس دیگه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.