شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - vahidba - 2013-10-13 11:16 AM

بله عزیز 4.5 هست

RE: تاپیک بچه های مشهد - sabergholamian - 2013-10-13 11:37 AM

(2013-10-13 11:16 AM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله عزیز 4.5 هست

آقا وحيد عزيزts10مزخرفترين ساچمه اي هست كه باهاش كار كردم_باكرال 4/5اوايل خوب بود اما بعدش ناجور ميزد_با52 و460هم امتحان كردم پترن شاتگان بهم ميداد اما ساچمه هاي سرتخت گامو بهترن حيف كه سبك هستن برا4/5_شما گامو راكت بنداز يا توانشو داري باركودا_گامو پرومچ هم سفت جاميره و دقتش عاليه اما بعلت سبكي تفنگ انگار خالي ميزنه

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-13 11:39 AM

(2013-10-13 11:16 AM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله عزیز 4.5 هست

بروي چشم برات آمار ساچمه جي اس بي رو در ميارم . يه جا ديدم در سه وزن مختلف . 500 تايي Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - vahidba - 2013-10-13 12:33 PM

(2013-10-13 11:37 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا وحيد عزيزts10مزخرفترين ساچمه اي هست كه باهاش كار كردم_باكرال 4/5اوايل خوب بود اما بعدش ناجور ميزد_با52 و460هم امتحان كردم پترن شاتگان بهم ميداد اما ساچمه هاي سرتخت گامو بهترن حيف كه سبك هستن برا4/5_شما گامو راكت بنداز يا توانشو داري باركودا_گامو پرومچ هم سفت جاميره و دقتش عاليه اما بعلت سبكي تفنگ انگار خالي ميزنه

والا قیمت مهم نیس زیاد
من شنیدم JSB و باراکودا از همه بهتر هستن
اما مشهد گیر نمیادKhansariha (290)

(2013-10-13 11:39 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروي چشم برات آمار ساچمه جي اس بي رو در ميارم . يه جا ديدم در سه وزن مختلف . 500 تايي Khansariha (8)

مرسی Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-13 04:32 PM

سلام و درود Khansariha (8)
تنوع و دسترسي به ساچمه كاليبر 4/5 بيشتر هست . تو مشهد و اكثر شهر ها همين طور هست . ولي مگنوم 350 اون هم كاليبر 4/5 بايد ساچمه خاص خودش رو استفاده كرد . منظور از ساچمه خاص ساچمه اي كه گروپ خوبي رو بده . حالا يا ساچمه پرو مگنوم خواهد يا باركودا و يا كراسمن و يا جي اس بي . بايد يكي يكي رو گروپ گيري كرد . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2013-10-13 09:04 PM

سلام اقا وحید Khansariha (8)
من هفته پیش رفته بودم بازار بین المللی انجا ساچمه باراکودا موجود داشت می تونی 1 سر به انجا بزنی قیمت هم 60 تا 65 فقط نگاه نکردم ببینم 4/5 بود یا 5/5Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های مشهد - vahidba - 2013-10-13 11:15 PM

مرسی فردا میرم ببینم داره یا نه

فقط دوستان باراکودا بهتر هست یا JSB ?

RE: تاپیک بچه های مشهد - TAKTAZ - 2013-10-13 11:25 PM

دوست عزیز اینطور نمیشه نظر قطعی داد ولی شما باید از هردو اینها استفاده کنی چون هر تفنگی با هر ساچمه ای رفتار خاصی داره وگروپ خاصی میده ولی هر دو این ساچمه های که دنبالشی از بهترین برند هاست
ولی به قول اکثر اساتید JSB یه چیز دیگس

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2013-10-13 11:33 PM

سلام خدمت دوست و همشهری عزیز
من ی تفنگ چینی تقریبا تمیز دارم ک میخوام بفروشمش؛تفنگ از نوع کمرشکن و کالیبر5.5هستش؛چون باهاش شکار کبک میرفتم فنرشو عوض کردم و ی فنر گامو(گمونم فنرشادو باشه)روش انداختم؛ی دروبین هم هست ک اونم میفروشم!فقط من الان مشهد نیستم ونمیتونم ازش عکس بزارم؛اگه شما خواستی وتونستی تا چناران بیای میگم دوستام برسونن بهت!
شرمنده دیگه نشد پ خ بفرستم!
با تشکر

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-14 08:46 AM

سلام و درود به دوستان عزيز و همشهريان گرام Khansariha (8)

اقا وحيد پيشاپيش خريد پي سي پي رو تبريك عرض مي نمايم . انشاا.. خريد خوب و راضي كننده داشته باشي . Khansariha (8)

درخصوص ساچمه جي اس بي هم الماس شرق طبقه سوم روبرو درب آسانسور مغازه فصل شكار داره . همانطور كه دوست عزيمون هم عنوان كردند بازار بين المللي سپاد فاز 4 . انتهاي پاساژ لوازم فروش شكار اقاي رضوي هم جي اس بي داره . اين دو جا رو يه سر بزن هر كدوم كه قيمت پايين دادند خريد كن .

تقديم به دوستان گل Khansariha (48)

[تصویر: 13817277441.jpg]