شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-08 07:32 PM

سلام همشهريان عزيز Khansariha (8)
مي بينم كه تاپيك سه روز هست كه داره خاك مي خوره اول پرچم بالا Khansariha (256)
دوستان عزيز روزهاي پاياني آخر هفته هست . بفكر تعطيلي پيش رو باشيد .

ياسر جان چه خبر . برنامه جور شد . شيپر از ناكامي دراومد يانه .

ما هم كه وايرخ 90 رو فروختيم رفت پي زندگيش . مبارك صاحب جديدش باشه .Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - sabergholamian - 2013-10-08 07:39 PM

سلام به مشهدي هاي گل_آقا آرش گل وايرخ90 نامهرباني ميكرد؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-10-08 11:10 PM

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2013-10-09 12:26 AM

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-09 11:17 AM

(2013-10-08 11:10 PM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)
سلام و درود Khansariha (8)
احسنت

(2013-10-09 12:26 AM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

سلام و درود Khansariha (8)
تشكر
(2013-10-08 07:39 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به مشهدي هاي گل_آقا آرش گل وايرخ90 نامهرباني ميكرد؟

سلام خوش اومدي صابر جان . قدمت روي چشم . افتخار داديد اومديد تاپيك Khansariha (8)

حقيقتا صابر جان اون انتظاري كه من ازش داشتم رو برآورده نكرد . ما هم كه بر اثر تعاريف بيش از حد يكي از دوستان ، نديده عاشق دلبسته شده بوديم . تسليم خواسته احساسات شديم و گرفتيم گفتيم يه تجربه داشته باشيم ازش . كه در نهايت فروختمش . زمستان سال گذشته با خودم بردمش بيرون . در كمال تعجب ديدم در فاصله 2 متري ساچمه به چوب ام دي اف فرو نميرفت ( شليك هاي اوليه ) . بطوري كه ساچمه رو مي شد با دست تو هوا گرفت خخخخخخخ ( البته اين شوخي هست ) ولي ساچمه طوري برخورد مي كرد كه كنار تخته مي افتاد حتي كمونه هم نمي كرد . بعد حدود 10 تا تير تفنگ گرم شد و به حالت نرمال خودش برگشت . ولي از جايي كه داخل سيلندر هوا هست تو هواي سرد خوب عمل نمي كنه . من هم ديدم اي بابا اگر قرار باشه هر چند قدم يه تير هوايي شليك كنم بايد باخودم چند بسته تير ببرم و از طرفي هر پرنده و خزنده اي صدا رو بشنوه فرار مي كنه . اين بود با چند عامل ديگه كه برام تجربه شد مجبور شدم ردش كنم بره . بابا دم 460 گرم . خدايي نمي فهمه سرما چيه گرما چيه . بقول مثال : فقط اشاره كافيست تا كار تمام شود . حلا براي 460 فقط كافيست تا لوله به سمت شكار گرفته شود خخخخخ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - sabergholamian - 2013-10-09 01:30 PM

شما لطف دارید...اینم یه تجربه بود دیگه..ایشالا خدا 460 تون رو براتون حفظ کنهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2013-10-09 02:22 PM

سلام به همه دوستان . Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-10-09 10:35 PM

سلام بر دوستان
آقا ما امشب اومدیم به خیال اینکه چند تا عکس از شکارای پارسالمون بزاریم ، متاسفانه هرکاری کردیم نشد(بخونید:بلد نبودم) هر چی هم تو تایپیک سوالات تازه کاران گشت وگذار کردم چیزی پیدا نکردم (حوصلم سر رفت دیگه همشو نخوندم) حالا اگر اشکالی نداره ازدوستان کاربلد تقاضا میکنم یه کوچولو (بخونید: بطورکامل) واسم توضیح بدن یا لینکشو واسم بزارن ...
ممنونKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-10-10 10:06 AM

سلام بروبچ
آره آرش جان حسابی حال کرد
اینشالاه 2 ماه دیگه پدربزرگ میشم Khansariha (74)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-10 01:08 PM

(2013-10-10 10:06 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بروبچ
آره آرش جان حسابی حال کرد
اینشالاه 2 ماه دیگه پدربزرگ میشم Khansariha (74)
Khansariha (256)

سلام دوستان Khansariha (8)
خدا الهي نكُشَتِت ياسر با حرفات . پدر بزرگ Khansariha (49) اقا داماد در چه حاله . يه چند روز بهش معجون بده تا تقويت بشه خخخخخخ

(2013-10-09 10:35 PM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان
آقا ما امشب اومدیم به خیال اینکه چند تا عکس از شکارای پارسالمون بزاریم ، متاسفانه هرکاری کردیم نشد(بخونید:بلد نبودم) هر چی هم تو تایپیک سوالات تازه کاران گشت وگذار کردم چیزی پیدا نکردم (حوصلم سر رفت دیگه همشو نخوندم) حالا اگر اشکالی نداره ازدوستان کاربلد تقاضا میکنم یه کوچولو (بخونید: بطورکامل) واسم توضیح بدن یا لینکشو واسم بزارن ...
ممنونKhansariha (8)
سلام محسن جان
درابتدا حجم عكسات رو كم مي كني از برنامه paint ميشه اين كار رو كرد . بعد مياي داخل آپلود سنتر انجمن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كه تا 5 عدد عكس همزمان مي توني آپلود كني .
رو يكي از مربع ها كه ، كلمه browse نوشته ، كليك مي كني و آدرس فايل عكس رو قرار مي دهي . بعد از وارد كردن تعداد عكس روي گزينه " من قوانين رو قبول دارم " تيك مي زني و سپس مربع آپلود رو مي زني خودش بعد چند لحظه آپلود مي كنه و در كنار هر عكس آدرس ميده . شما آدرس عكس رو كپي مي كنيد و مياين تو انجمن در قسمتي كه مي خواهيد پست بزنيد بالا صفحه تايپ سمت چپ ، روي آيكن تصوير كليك كنيد كه آدرس عكس رو تو نواري كه ايجاد ميشه قرار بدهيد و سپس گزينه ارسال رو بزنيد . به همين راحتي .