شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-10-02 12:09 PM

(2013-10-02 07:43 AM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
------------------------------------------------------------
راستي دوستان پنج شنبه يا جمعه ميخوام برم شكار هر كس كه مياد خبر بده
قابل توجه دو تا علي و ابوالفصل و ديگر دوستان

Khansariha (8) من هستم
[/quote]

منم هستمKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-10-02 01:16 PM

دوستان یه اشتباهی شده هاااااااا من رو پست دوست عزیزمون آقای kargaram که نوشته بودن هرکی خواست می تونه با من بیاد شکارجواب دادم منم هستم ولی گویا عزیزان فکر کردن من نفر اصلی موضوع هستم .Khansariha (226)
به هرحال بنظرم اگه دوستانی که سابقه بیشتری دارن برنامه بریزن و ما کوچیکترا در رکابشون باشیم بهتره چون من نه باجو اینجا و نه با دوستان آشنایی کامل دارم ولی بازم اگه کمکی از دستم بربیاد دریغ نمی کنم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-02 01:50 PM

(2013-10-02 01:16 PM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه اشتباهی شده هاااااااا من رو پست دوست عزیزمون آقای kargaram که نوشته بودن هرکی خواست می تونه با من بیاد شکارجواب دادم منم هستم ولی گویا عزیزان فکر کردن من نفر اصلی موضوع هستم .Khansariha (226)
به هرحال بنظرم اگه دوستانی که سابقه بیشتری دارن برنامه بریزن و ما کوچیکترا در رکابشون باشیم بهتره چون من نه باجو اینجا و نه با دوستان آشنایی کامل دارم ولی بازم اگه کمکی از دستم بربیاد دریغ نمی کنم Khansariha (8)
سلام و درود Khansariha (8)
محسن جان اشكالي نداره داداش ، شما همانطور كه دوستان اعلام آمادگي كردند برنامه رو پيش ببر و با دوست خوبمون kargaram هماهنگ كن .Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2013-10-02 09:11 PM

سلام دوباره
دوستان خیلی دوست داشتم درشکار گروهی شرکت کنم ولی متاسفانه الان دانشگاهمو از مشهد دور!!!!ولی انشالا ب محض اینکه رسیدم مشهد حتما سعی میکنم همه رو واسه شکار جمع کنم؛جاهای خیلی خوبیم واسه شکار سراغ دارم،ی جا همین اطراف چناران بلدم ک تا دلت بخواد قمری داره ی جاهم بین چناران وقوچان هست ب اسم مریچگان ک شنیدم تیهو اونجا پیدا میشه ولی خودم ندیدم؛شکارگاهای کبکم ک دیگه سرجای خود!!!انشالا زودتر بیامو همه فیض ببریم!
یاحقKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-10-03 07:10 AM

چشم آرش جان... پس دوستان توجه کنن پنج شنبه 92/07/11 ساعت 14:15 الی 14:30 جلوی درب اصلی پارک ملت (همون دری که دور فلکه پارک قرارداره) یه گردهمایی کوچیک واسه آشنایی بیشتردوستان با هم می زاریم. دوستانی که تشریف میارن اعلام کنن لطفا . اینم شماره من در خدمتم09364665209

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-10-03 08:52 AM

جمعه مسابقات دریف استانی تو پیست برگذار میشه و من بالاجبار باید برم متاسفانه و سعادت حضور ندارم!
ول پارک ملت رو یکنید ساعت 4 صبح + تفنگاتون که بتونید قمری بزنید!!!ّD:

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-03 09:28 AM

(2013-10-03 07:10 AM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم آرش جان... پس دوستان توجه کنن پنج شنبه 92/07/11 ساعت 14:15 الی 14:30 جلوی درب اصلی پارک ملت (همون دری که دور فلکه پارک قرارداره) یه گردهمایی کوچیک واسه آشنایی بیشتردوستان با هم می زاریم. دوستانی که تشریف میارن اعلام کنن لطفا . اینم شماره من در خدمتم09364665209

سلام و درود Khansariha (8)

متشكر محسن . اين شد يه قرار خوب . Khansariha (8)

(2013-10-03 08:52 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جمعه مسابقات دریف استانی تو پیست برگذار میشه و من بالاجبار باید برم متاسفانه و سعادت حضور ندارم!
ول پارک ملت رو یکنید ساعت 4 صبح + تفنگاتون که بتونید قمری بزنید!!!ّD:

علي جان مي خواي به جرم ت ر و ر همه مون رو بگيرند .خخخخخ اون هم ساعت 4 صبح فلكه پارك كه يه صدا بياد بيرون Khansariha (396). خخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-10-03 09:34 AM

سلام به همه بروبچ Khansariha (8)
ظهر ممیبینمتونKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-10-04 07:35 PM

با سلام
دوستان جای همتون خالی امروز با خانواده رفتیم باغ هم برای فراغت هم اینکه امروز آبیاری داشتیمKhansariha (275)

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 2.jpg]

یک آتیش هم راه انداختم برای کباب جوجه

[تصویر: 4.jpg]

[تصویر: 5.jpg]

نهارو خوردیم یک ساعتی خوابیدیم بعد پاشدیم یک چای درست کردیم وخوردیم بعدشم راهی مشهد الرضا شدیم خیلی خوش گذشت جای همتون خالیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-05 01:48 PM

سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)
تشكر از همه دوستان كه روز پنج شنبه گرده همايي داشتند و تشكر از دوست خوبمون كه با گذاشتن عكس روحمون رو شاد كردند . ياحق

[تصویر: 13809682821.jpg]

[تصویر: 13809682822.jpg]