شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2013-09-30 02:43 PM

(2013-09-29 10:53 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و شب همگی دوستان بخیر و شادی Khansariha (8)

بچه ها دارم درست می بینم Khansariha (397)چطوری محمد جان . مشتاق دیدار . یه وقت باخودت فکر نکنی از یاد بردیمت . همین پنج شنبه با آقا یاسر یادت کردیم . من که بهت گفتم وایروخ رو فرختی دیگه بهانه ای نیست بیای انجمن ولی در جواب گفتی نه من حتما میام . خوب اشکالی نداره مشکلات زندگی هست برار جان . در هر صورت خیلی خوشحالمون کردی . یاد روز زاغی زدنت بخیر . مثل بالگردهای آمریکایی سقوط کرد خخخخخخخ

دوستان دیگر سلام شب همتون بخیر . خیلی باحالید . دمتون گرم . انشاا. یه قرار کمپینگی میزاریم . دوستانی که برای پنج شنبه ساعت 14حاضرند یه گردهمایی داشته باشیم یه برنامه هدف زنی . همین جا اعلام کنند . دوستان منجمله خودم اولین قرار رو واقعا بیایم سر قرار . خوب دوستان لطفا اعلام نظر کنند . جایی دوری هم نمیریم . یه صحبتی با آقا یاسر درخصوص محل گردهمایی می کنم و همین جا اعلام می کنم . این گرد همایی من باب آشنایی هست . یا حق Khansariha (8)

سلام اقا ارشKhansariha (8)
اقا ما که عضو انجمن < ز ش >Khansariha (399) هستیم پنج شنبه و جمعه برای ما ممنوعععععععع هست ولی بعد از ظهرهای دوشنبه ها وقتم ازاد
.
.
.
امروز هم جا دوستان خالی رفتم طبیعت گردی انشاا... شب عکساشو می زارم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2013-09-30 11:47 PM

سلام دوستان
آقایmorعزیز بنده افرادی ک شما میگیو نمیشناسم ولی روستای دهنه زیاد رفتم ودوستای زیادیم اونجا دارم
آقایalinozadعزیز من برای شما چندبار پ خ فرستادم ولی گمونم نرسیده!به هرحال مشتاق دیدارشما هستم؛راستی محلی ک من واسه شکار میرم حداکثرفاصله با شکارام20متره وزیاد ب تفنگ پرقدرت نیازی نیست!انشالا ک بتونیم باهم بریم شکار ولذتشو ببریم
یاحق

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-01 01:05 PM

(2013-09-30 02:43 PM)mor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-29 10:53 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا ما که عضو انجمن < ز ش >Khansariha (399) هستیم پنج شنبه و جمعه برای ما ممنوعععععععع هست ولی بعد از ظهرهای دوشنبه ها وقتم ازاد
.
.
.

سلام و درود برادر Khansariha (8)

اشكال نداره . باشه من خودم بعضي بعدازظهرها وقتم ازاد هست . يه هماهنگي مي كنيم و دوستان ديگر هم مشتاق بودند درخدمتشون هستيم .
البته براي اين برنامه تا الان يكي از دوستان آماده هست . تا ببينم دوستان ديگر اطلاع ميدهند يا نه .

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-10-01 02:03 PM

آرش جان احتمالا منم بیام در خدمتتون باشم ولی هنوز صددرصد نیستKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2013-10-01 02:30 PM

(2013-09-30 02:43 PM)mor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها دارم درست می بینم Khansariha (397)چطوری محمد جان . مشتاق دیدار . یه وقت باخودت فکر نکنی از یاد بردیمت . همین پنج شنبه با آقا یاسر یادت کردیم . من که بهت گفتم وایروخ رو فرختی دیگه بهانه ای نیست بیای انجمن ولی در جواب گفتی نه من حتما میام . خوب اشکالی نداره مشکلات زندگی هست برار جان . در هر صورت خیلی خوشحالمون کردی . یاد روز زاغی زدنت بخیر . مثل بالگردهای آمریکایی سقوط کرد خخخخخخخ

دوستان دیگر سلام شب همتون بخیر . خیلی باحالید . دمتون گرم . انشاا. یه قرار کمپینگی میزاریم . دوستانی که برای پنج شنبه ساعت 14حاضرند یه گردهمایی داشته باشیم یه برنامه هدف زنی . همین جا اعلام کنند . دوستان منجمله خودم اولین قرار رو واقعا بیایم سر قرار . خوب دوستان لطفا اعلام نظر کنند . جایی دوری هم نمیریم . یه صحبتی با آقا یاسر درخصوص محل گردهمایی می کنم و همین جا اعلام می کنم . این گرد همایی من باب آشنایی هست . یا حق Khansariha (8)

.
.
.

سلام دهنت سرويس باز پيچوندي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
يك ندا ميدادي ما هم ميامديم
------------------------------------------------------------
راستي دوستان پنج شنبه يا جمعه ميخوام برم شكار هر كس كه مياد خبر بده
قابل توجه دو تا علي و ابوالفصل و ديگر دوستان

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-10-01 04:31 PM

محمد بیخیال bmw شذی؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-10-01 08:48 PM

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-01 09:38 PM

(2013-10-01 08:48 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)

سلام یاسر جان شب بخیر .
واسه پنج شنبه ظهر یه مکان برای گردهمایی معرفی کن داداش . تا با دوستان به خدمت برسیم . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-10-02 07:43 AM

[/quote]

Khansariha (8) من هستم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-10-02 11:57 AM

(2013-10-02 10:51 AM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-02 07:43 AM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8) من هستم

سلام
داداش با آقا آرش هم هماهنگ کن تا اگه قراره بریم با هم بریم
خلاصه
پنچ شنبه منم هستم ولی جمعه مشهد نیستمKhansariha (8)
[/quote]

سلام و درود بر دوستان Khansariha (8)

بهترين كار را اقا محسن انجام دادند . بخاطر اينكه هماهنگي باشه هر كدام از دوستان كه تمايل دارند با اقا محسن هماهنگ كنند . محسن جان زحمت شما . يه زماني رو مشخص كن تا دوستان راس همان ساعت بيان . باز هم تشكر از زحمات Khansariha (8) البته اگر همين جا اعلام كنيد خوب هست تا دوستان مطلع شوند چه ساعتي رو بيان .Khansariha (8) ياحق