شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-09-29 08:49 AM

سلام و درود بر دوستان Khansariha (8)
به به اول صبح چي مي بينم ؟ روحم شاد شد . دم همتون گرم بابا ايول ا..
(2013-09-28 05:47 PM)mor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
قسمت شد روز جمعه با داش مصطفی رفتیم طبیعت گردی چند تا عکس گرفتم می زارم
در هر اخر هم دو کبوتر به پستمان خورد که از خجالتشون در امدیم اما چون تاریک شده بود دیگه عکس نگرفتیم

خيلي ممنون برادر ما رو به وجد آوردي Khansariha (8). بابا تو تاپيك همچين دوستان فعالي رو داشتيم بعد ما فكر پناهندگي مي كرديم خخخخخخ

(2013-09-28 08:05 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ب همه ی همشهریای گلم
دوستان من خیلی وقته با این سایت آشنا شدم ولی تازه این تایپیکو دیدم وخیلیم خوشحال شدم!راستش من عاشق شکار کبک باتفنگ بادی هستم جاهای خیلی زیادیم واسه شکار این حیوون خوشگل سراغ دارم ولی چون از دار دنیا فقط ی تفنگ بادی چینی بیشتر ندارم بالجبار با تله کبک میگیرم،البته با تفنگم شکار میرم ولی حداقل باید5تاکبکو زخمی کنم تایکی بیوفته واسه همین خیلی کم از تفنگ واسه شکار استفاده میکم!ب دلایلی ک گفتم خیلی خوشحال میشم باشما عزیزان شکار برم(تضمین میکنم اگه بتونیم بریم توهربار شکارحداقل5تاکبک نصیبمون بشه)تاهم تفریحی باشه هم شکار؛البته الان ک نه چون دانشگاهم!راستی قراره خدا نصیبمون کنه بابودجه حدود700تومن ی تفنگ بخرم؛اگه بشه ک عالی تر!خوشحال میشم دوستان قابل بدونن!
یاحقKhansariha (8)

سلام و درود برادر Khansariha (8)

به اين انجمن و اين تاپيك خيلي خوش اومدي . انشاا.. از تجربيات شما در شكار نهايت فيض رو ببريم . اينجا دوستان بيشتر دوست دارند با تفنگ شكار كنند كه هم پسنديده تر هست و هم جذاب تر . انشاا.. در فرصت مناسب در خدمت شما خواهيم بود . انشاا.. هر چه زودتر تفنگ با قدرت و دقت مناسب خريد كنيد كه هم خودتون لذت ببريد و هم كبك ها رو زخمي نكنيد و زمين گيرشون كنيد . Khansariha (8)
(2013-09-29 08:18 AM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-28 08:05 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ب همه ی همشهریای گلم

سلام داداش خودتو معرفی کن مشتاق دیدارتیم واینکه چند سالته ممنونم Khansariha (8)
سلام بر همشهری گرامی وعزیز جناب mor آقا با عکسات حال کردم راستی کجا این شکارا رو زدی؟Khansariha (48)
سلام برادر Khansariha (8)
ما هم با عكس هاي زيبايي كه گذاشتي حال كرديم . دم همتون گرم و پايدار باشين . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2013-09-29 12:50 PM

خیلی چاکریمalissجان!بنده کوچیک شما رضا توانا هستم؛اهل چناران،24سالم از خدا عمر گرفتم!خوشحال میشم شما وبقیه بچه های تایپیکو ملاقات کنم!Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2013-09-29 01:01 PM

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-09-29 01:30 PM

سلام و درود بر دوستان چناراني Khansariha (8)

اقا رضا انشاا.. يه روز هماهنگ مي كنم با دوستان كه مشتاق بودند به خدمت خواهيم رسيد .

دوست عزيزمون طبيعت هم ازت تشكر مي كنم كه پرچم رو دادي بالا .

جاي دوستان ديگر هم خيلي خالي هست . اقا ابوالفضل و محمد اقا و علي پرشين . و .... Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-09-29 02:17 PM

سلام
خوشبختم آقارضا گل از آشنایی شماKhansariha (8)
اینم یک نیروی فعال دیگه آقا آرش Khansariha (48)
امیدوارم به زودی همه شما خوبان رو از نزدیک ملاقات کنمKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2013-09-29 07:22 PM

سلام بر دوستان
این شکارها رو من توی منطقه چناران زدم
مخلص تمام بچه ها هم هستم
اقا رضا از اشنایی با شما خرسندم من چند تا از توانا هارو میشناسم اهل روستای دهنه هستن احیانا شما با اونا نسبتی نداری ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2013-09-29 09:40 PM

با سلام خدمت تمام همشهری های خودم
امیدوارم که حال همتون خوب باشه مخصوصا داش آرش گل
از وقتی وایرخ 80 رو فروختم از دل و دماغ افتادم Khansariha (172)
به هر حال گفتم یه عرض ادبی کرده باشم
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-09-29 10:53 PM

سلام و شب همگی دوستان بخیر و شادی Khansariha (8)

بچه ها دارم درست می بینم Khansariha (397)چطوری محمد جان . مشتاق دیدار . یه وقت باخودت فکر نکنی از یاد بردیمت . همین پنج شنبه با آقا یاسر یادت کردیم . من که بهت گفتم وایروخ رو فرختی دیگه بهانه ای نیست بیای انجمن ولی در جواب گفتی نه من حتما میام . خوب اشکالی نداره مشکلات زندگی هست برار جان . در هر صورت خیلی خوشحالمون کردی . یاد روز زاغی زدنت بخیر . مثل بالگردهای آمریکایی سقوط کرد خخخخخخخ

دوستان دیگر سلام شب همتون بخیر . خیلی باحالید . دمتون گرم . انشاا. یه قرار کمپینگی میزاریم . دوستانی که برای پنج شنبه ساعت 14حاضرند یه گردهمایی داشته باشیم یه برنامه هدف زنی . همین جا اعلام کنند . دوستان منجمله خودم اولین قرار رو واقعا بیایم سر قرار . خوب دوستان لطفا اعلام نظر کنند . جایی دوری هم نمیریم . یه صحبتی با آقا یاسر درخصوص محل گردهمایی می کنم و همین جا اعلام می کنم . این گرد همایی من باب آشنایی هست . یا حق Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-09-30 12:07 AM

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-09-30 12:14 AM

(2013-09-30 12:07 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)

درود یاسر جان Khansariha (8)
نصف شبی پرچم میدی بالاKhansariha (102) . ایول ا..