شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-09-28 10:27 AM

باسلام دیروز رفتیم دامنه کوه بادام جمع کنیم شهرستان تربت حیدریه بخش جلگه رخ

[تصویر: 27092013321.jpg]

[تصویر: 27092013328.jpg]

بعد از جمع کردن بادام ها رفتیم کنار قنات تا یک چای آتیشی درست کنیم

[تصویر: 27092013340.jpg]

[تصویر: 27092013341.jpg]

[تصویر: 27092013335.jpg]

[تصویر: 27092013339.jpg]

بعد از خوردن چای رفتیم از چند درخت شاتوت قدیمی عکس گرفتیم

[تصویر: 27092013352.jpg]

[تصویر: 27092013351.jpg]

پیروز وسر بلند باشیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-09-28 11:52 AM

سلام و درود بر همه دوستان Khansariha (8)

آها اين شد درست دمت گرم aliss جون ايول ا.. . خيلي حال كردم با عكس هات .
حالا نوبت محسن جان هست كه يه حالي به اين تاپيك بده .
البته من و ياسرخان پنج شنيه رفتيم بيرون كه جاي همگي دوستان خالي بود داشتيم تو يه كوچه باغ رد مي شديم كه ديديم حول و حوش 20 تا بطري استيك خالي رها شده رو زمين هست . بقول قيميا ميگن كور از خدا چه خواهد دو تا چشم بينا . ما هم خدا رو شكر كرديم و تعدادي از شيشه ها رو برداشتيم با وايرخ 100 و مگنوم 460 افتاديم به جون اينها كه واقعا لذت برديم و جاي همگي دوستان خالي بود . ولي عكس نگرفتيم كه انشاا.. در برنامه بعدي حتما انجام خواهد شد . راستي دوستان چه تفنگ هايي دارند . ببخشيد من يكم حافظه ام كم هست . aliss عزيز و محسن اقاي گل كه موفق به ديدار شما عزيزان نشده ام كه براي اين هم يه برنامه بايد بزاريم تا در جوار شما دوستان ، يه روز خوب رو داشته باشيم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-09-28 12:05 PM

با عرض معذرت ما دیروز با اینکه خیلی مشتاق بودم برم بیرون ولی در جوار خانه و خانواده خدمت می کردم :)
آرش جان
واسه امسال که عکسی ندارم ولی چشم از پارسالی ها یه چن دونه می زارم...
یه شادو هزار فقیرانه داشتم که واقعا دوسش داشتم ولی یکی از دوستان برد و دیگه نیاورد منم باهاش رودربایستی داشتم چیزی نگفتم البته ایشون اونو به قیمت 200 ازم خرید :) الانم با اجازتون یه آکار ناقابل دارم که خیلی ازش استفاده نمی کنم. امری بود در خدمتم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-09-28 12:25 PM

(2013-09-28 12:05 PM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض معذرت ما دیروز با اینکه خیلی مشتاق بودم برم بیرون ولی در جوار خانه و خانواده خدمت می کردم :)
آرش جان
واسه امسال که عکسی ندارم ولی چشم از پارسالی ها یه چن دونه می زارم...
یه شادو هزار فقیرانه داشتم که واقعا دوسش داشتم ولی یکی از دوستان برد و دیگه نیاورد منم باهاش رودربایستی داشتم چیزی نگفتم البته ایشون اونو به قیمت 200 ازم خرید :) الانم با اجازتون یه آکار ناقابل دارم که خیلی ازش استفاده نمی کنم. امری بود در خدمتم

ممنون محسن جان . Khansariha (8)
انشاا.. يه دونه بادي توپ بگيري . ولي براي هدف زني تفنگ بادي يه چيز ديگه هست و با اين اوصاف قيمت فشنگ ساچمه زني ، نميصرف فشنگ رو براي تفنن استفاده كرد .

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-09-28 12:26 PM

سلام
قابلی نداشت آرش جان البته ما همه بچه محل هارو دوست داریم همینطور شما آقا محسن گل رو ،اشکالی نداره داداش منم یک B3-1 دارم اینکه غم نداره البته اگه خدا بخواد میخوام یک گامو شادو آی جی تی کالیبر 5/5 بگیرم Khansariha (8)
به امید دیدار همه دوستان گل

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-09-28 12:33 PM

(2013-09-28 12:26 PM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
قابلی نداشت آرش جان البته ما همه بچه محل هارو دوست داریم همینطور شما آقا محسن گل رو ،اشکالی نداره داداش منم یک B3-1 دارم اینکه غم نداره البته اگه خدا بخواد میخوام یک گامو شادو آی جی تی کالیبر 5/5 بگیرم Khansariha (8)
به امید دیدار همیه دوستان گل

سلام و تشكر از زحمات . انشاا.. كه هميشه سالم تندرست و پايدار باشين .

من هم شما و ديگر دوستان رو دوست دارم . انشاا.. كه برنامه ميزاريم تا از نزديك با شما اشنا بشيم و شما هم ياسر خان رو ببينيد . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2013-09-28 01:05 PM

Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2013-09-28 05:47 PM

سلام دوستان
قسمت شد روز جمعه با داش مصطفی رفتیم طبیعت گردی چند تا عکس گرفتم می زارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد به دسته ای از سارها برخورد کردیم

اما b3-1 چه کرد هر تیر که زد به هدف نشست فاصله هم حدود 15 تا 25 متر

در هر اخر هم دو کبوتر به پستمان خورد که از خجالتشون در امدیم اما چون تاریک شده بود دیگه عکس نگرفتیم

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2013-09-28 08:05 PM

سلام ب همه ی همشهریای گلم
دوستان من خیلی وقته با این سایت آشنا شدم ولی تازه این تایپیکو دیدم وخیلیم خوشحال شدم!راستش من عاشق شکار کبک باتفنگ بادی هستم جاهای خیلی زیادیم واسه شکار این حیوون خوشگل سراغ دارم ولی چون از دار دنیا فقط ی تفنگ بادی چینی بیشتر ندارم بالجبار با تله کبک میگیرم،البته با تفنگم شکار میرم ولی حداقل باید5تاکبکو زخمی کنم تایکی بیوفته واسه همین خیلی کم از تفنگ واسه شکار استفاده میکم!ب دلایلی ک گفتم خیلی خوشحال میشم باشما عزیزان شکار برم(تضمین میکنم اگه بتونیم بریم توهربار شکارحداقل5تاکبک نصیبمون بشه)تاهم تفریحی باشه هم شکار؛البته الان ک نه چون دانشگاهم!راستی قراره خدا نصیبمون کنه بابودجه حدود700تومن ی تفنگ بخرم؛اگه بشه ک عالی تر!خوشحال میشم دوستان قابل بدونن!
یاحقKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-09-29 08:18 AM

(2013-09-28 08:05 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ب همه ی همشهریای گلم
دوستان من خیلی وقته با این سایت آشنا شدم ولی تازه این تایپیکو دیدم وخیلیم خوشحال شدم!راستش من عاشق شکار کبک باتفنگ بادی هستم جاهای خیلی زیادیم واسه شکار این حیوون خوشگل سراغ دارم ولی چون از دار دنیا فقط ی تفنگ بادی چینی بیشتر ندارم بالجبار با تله کبک میگیرم،البته با تفنگم شکار میرم ولی حداقل باید5تاکبکو زخمی کنم تایکی بیوفته واسه همین خیلی کم از تفنگ واسه شکار استفاده میکم!ب دلایلی ک گفتم خیلی خوشحال میشم باشما عزیزان شکار برم(تضمین میکنم اگه بتونیم بریم توهربار شکارحداقل5تاکبک نصیبمون بشه)تاهم تفریحی باشه هم شکار؛البته الان ک نه چون دانشگاهم!راستی قراره خدا نصیبمون کنه بابودجه حدود700تومن ی تفنگ بخرم؛اگه بشه ک عالی تر!خوشحال میشم دوستان قابل بدونن!
یاحقKhansariha (8)

سلام داداش خودتو معرفی کن مشتاق دیدارتیم واینکه چند سالته ممنونم Khansariha (8)
سلام بر همشهری گرامی وعزیز جناب mor آقا با عکسات حال کردم راستی کجا این شکارا رو زدی؟Khansariha (48)