شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - abbasi - 2011-08-28 12:38 AM

(2011-08-27 03:34 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامی دوباره.اینم از آخرین خرید بچه مشهدیا.درسته ربطی به تفنگ بادی نداره ولی باهاش میرم بیابون شکار و مربوط میشه Khansariha (219)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی جون منم خیلی دنبال این بودم اما میگن زیاد تعریفی نداره
اینجا با یکی از بچه ها که میریم بیرون یه تلاش 125 واسه حدود 10-12 سال پیش داره که رو کم میکنه فقط

اینطوری بگم جاده گل و لای - شیب 25درجه - 2نفر با کوله موتور 125 ما بالا رفت اما 250 که باماها بود پیاده شد و دستش گرفت

البته ایشالا اون طور که تعریفشو شنیدم نباشه و خوب سواری بده .
Khansariha (48)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-08-28 01:00 AM

نه د وست عزیز.ببین ما داشتیم میرفتیم پشت سد با دوستم.یک سگه از پشت تپه پارس کنان دوید سمت ما دوستمم هم ناراحت شد از جسوری این سگه گرفت روش.خلاصه شگه که در رفت یک لحظه دیدم جلومون تو نیم مرتری جاله ای هست به راهتی 80 سانت میشد.به راحتی.کاری هم نمیشد کرد.من رو موتور با ترکش و رو کول من هم 2 تا سلاح!!!فنر جلو به قدری جک شد که لاستیک به محافظ برخورد کرد و ما هم خوشبختانه زمین نخوردیم منتهی راکب رفت تو دسته ها و من هم رفتم جای اون.در کلی تو این مدتی که تجربه داشتم باهاش مشکلی ندیدم.مخصوصا اکه تیون بشه.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-08-28 08:53 AM

(2011-08-27 07:14 PM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایول حاج علی مبارکه داد اش
چند گرفتیش ؟من تا 1600 قیمت داشتم الانو نمیدونم

سلام خسته نباشي
من روز پنج شنبه 3/6/90 رفتم نمايندگي روان در عدل خميني قيمت تريل روان تمام فول 1950 بود و قيمت نيمه فول آن 1730 بود كه البته روان تو موتورهاي ايراني حرف اول ميزنه و موتور خوبيه . انشاء ا.. واسه علي آقا خوش ركاب باشه و هميشه صحيح و سالم با خاطرات خوش رو داشته باشه . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-08-28 09:54 AM

علی تیکه تیونش خیلی باحال بود.... Khansariha (219)
فرض کن فنر وسط و کمک های جلو رو فنر تیتان بندازی Khansariha (266)
اولین دست انداز با سرعت صوت شلیک میشی بالا بعدم که Khansariha (368)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-08-28 01:06 PM

علي اقا خيلي ماهه اين موتور اميدوارم چرخش برات بچرخهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2011-08-28 01:37 PM

علی جون مبارک باشه منم دنبال یه تمیز دست دومش میگردم شنیدم قطعاتش تایوانیه . حالا یه مدت استفاده کردی نظرتو بگو . در مورد لوازم یدکی و بخصوص بدنه مشکلی ندارن و از مهمتر کشش وقتی دو ترکه هستش. در ضمن اگه کسی هیوسانگ یا روان تمیز سراغ داشت لطفا یه ندایی برسونه

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-08-28 05:43 PM

راستی این یادم نبود...
[تصویر: 000.jpg]
بدون شرح

RE: تاپیک بچه های مشهد - civil661 - 2011-08-29 11:39 AM

با سلام به بروبچ مشهدی.این پارک آبی آفتاب کسی رفته؟قیمتاش چطوره؟
اگه قسمت بشه هفته دیگه میام مشهد.

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-08-29 01:26 PM

تاپیک رو خودم به حاشیه کشید خودمم باید درش بیارم!اقا آخرین پست بی ربط جواب سیویل هست:
هنوز کامل افتتاح نشده،قیمت مردونه حدود 20 تومنه.ما مشهدیا زیاد نمیریم اینجور جاها!شماها مایه دارید Khansariha (8)
حالا کسی جرات داره پست بی ربط بزنه Khansariha (367)
Khansariha (14)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Don Corleone - 2011-08-29 07:38 PM

علی جان تفنگ از این نو تر نبود بهت بدن؟؟Khansariha (219)Khansariha (256)