شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - صادق قرنجیکی - 2013-08-22 08:02 PM

دوستان مشهدی ،
با سلام و شب بخیر
آقا شنیدیم مشهد یک قبضه وایرخ 57 رویت شده ؟ ! کسی این سلاح رو تو فروشگاه ها دیده ؟ فک کنم آقا آرش دیده تش ، می خواستم یه آماری از کالیبر و قیمتش برام بگیرین ؟
ممنون Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - bycal - 2013-08-22 09:45 PM

(2013-08-22 12:33 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-22 11:04 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-21 06:36 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان مشهدی عزیزKhansariha (8)
من بخوام بیام مشهد از کجا سراغ باروت و چاشنی بگیرم که احتمالا داشته باشه؟ اگه میشه لطفا ادرس دقیق
ممنون

سلام و درود Khansariha (8)

بيشتر فروشگاه هاي اسلحه شكاري خيابان امام خميني هست ........................

داداش فروشگاه ملك جعفريان ..........................

(2013-08-22 07:20 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باروت و چاشنی در مشهد پیدا نمیشه . گشتم نبود ....
سلام
تشکر از همه دوستان مشهدی عزیز که راهنمایی کردن Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - greenaref - 2013-08-24 03:21 PM

سلام دوستان مشهدی.چرم فروشی های مشهد کجاست؟Khansariha (8)
لوازم الکترونیک هم اگر لطف کنید آدرس بدید.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-08-24 11:02 PM

داداش چرم واسه چی میخوای؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - greenaref - 2013-08-24 11:12 PM

چرم مصنوعی متری.واسه کاور.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2013-08-25 12:08 AM

سلام به همه بچه های گل مشهد .Khansariha (48)
شمارش معکوس تا فصل شکار ، دلم تنگ شده واسه چایی قلقلی . واسه دنبال کردن صدای کبک تو کوه ، امیدوارم پروانه شکار امسال به موقع صادر بشه. پارسال که با یک ماه تاخیر صادر شد. راستی کسی از سهمیه فشنگ ساچمه زنی خبری نداره .پارسال دویست تا بود امسال میگن کمتر شده تا صد تا .

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-08-25 09:22 AM

(2013-08-25 12:08 AM)tabiat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه بچه های گل مشهد .Khansariha (48)
شمارش معکوس تا فصل شکار ، دلم تنگ شده واسه چایی قلقلی . واسه دنبال کردن صدای کبک تو کوه ، امیدوارم پروانه شکار امسال به موقع صادر بشه. پارسال که با یک ماه تاخیر صادر شد. راستی کسی از سهمیه فشنگ ساچمه زنی خبری نداره .پارسال دویست تا بود امسال میگن کمتر شده تا صد تا .

آخ نگو که دیگه شکار خونم بدجوری ته کشیده
بله امسال 100 تا بیشتر نمیدن

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-08-25 12:28 PM

سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)
كم كم داره به فصل شكار نزديك ميشيم اگر ضد حال نخوريم ونگن امسال پروانه صادر نميشه خخخخخخخ

آخ نگو که دیگه شکار خونم بدجوری ته کشیده

[/quote]

سلام ياسر جان . شما كه ماشاا.. از خجالت هر چي ماهي تو استان بود دراومدي داداش خخخخخخ

انشاا.. ببينيم امسال چه مي كني داداش . بلكه انشاا.. بتونم يا يه تفنگ ساچمه زني امسال در خدمت باشيم . راستي براي خريد يه دولول آكار آماده ام . سال گذشته بفكر خريد نخجير بودم ولي الان مي خوام بشه آكار كه بهتر هست بگيرم اگر خدا بخواد . Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2013-08-25 04:46 PM

سلام به همه دوستان .
یه بار که با خانواده آخر هفته رفته بودیم سد کارده یه نفرو دیدم که با دو تا لنسر داشت ماهی می گرفت Khansariha (399)رفتم جلو ازش سوال کردم از کی اومدی گفت از شب قبل اومدم تا الان دو تا ماهی گرفتم. با شکار کبک مقایسه کردم Khansariha (226)دیدم اگه نزدیک به 5 ساعت تو کوه باشی به تعداد پروانه شکارت می تونی شکار کنی . از یک جا نشستن خوشم نمی آد.Khansariha (214) شکار رو بیشتر دوست دارم به خاطر تحرک فوق العاده ای که داره به خاطر دو تا کبک یک کوه را شاید دو سه بار بالا و پایین می رم. نمی دونم چه انگیزه ای که اگه تفنگ نباشه عمرا بتونم از یه تپه بالا برم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-08-25 09:22 PM

سلام هذمت دوستان عزیز
مرسی آرش جان
ایول آکار اینشالاه که درست میشه و امسال با هم میترکونیم