شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - hoseinfoto - 2013-08-19 08:27 PM

سلام: من یک اسله شکاری بخرم بین اکار وتکلول روس ماندم اگر کسی از قیمت انها خبر دارد لطف کرده جواب مرا بدهید ضمناًبین این دو اسله کدام بهتر است.

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2013-08-19 09:10 PM

به نظر من دو لول اکار خیلی بهتره . تک لول اولا پیدا کردن تمیزش سخته و نیز قیمتش به نسبت اینکه تک لول هست بالاست. دو لول ترک سهمیه ابدا پیدا نمیکنی حداقل در مشهد . ازادش بالاتر از 7 تومن هستش . یکی دو ماه قبل واسه دوستم گرفتیم به قیمت 6.5 دنبال سلاح دولتی در شهرستانهای اطراف باشید مشهد تهیه اون اگه رابطه قوی نداشته باشید تقریبا غیر ممکنه

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2013-08-20 06:09 AM

سلام داداش من داییم سهمیه آکار بهش میدادن 3500 من وسوسه شدم بگیرم ولی ماشینم رو عوض کردم نگرفتم انشا الله سال بعد از سهمیه داییم استفاده میکنمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-08-20 06:52 AM

(2013-08-19 08:27 PM)hoseinfoto نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام: من یک اسله شکاری بخرم بین اکار وتکلول روس ماندم اگر کسی از قیمت انها خبر دارد لطف کرده جواب مرا بدهید ضمناًبین این دو اسله کدام بهتر است.

سلام
من ديشب يكي از اين فروشگاه ها بودم دولول آكار رو 8.500 قيمت داد كه تا 8.200 راه داشت و يه تكلول روس هم داشت كه چاپ خرگوش بود مي گفت 5.5 تميز بود .
در پست قبلي نظر خودم رو در اين مورد عنوان كردم كه كدام بهتر هست ولي باتوجه به بودجه شما تك لول روس رو مي توني بخري . البته براي خريد زياد عجله نكن تمام فروشگاه ها رو يه سر بزن در نهايت جمع بندي كن و از بين اين فروشگاه ها يكي رو كه قيمت مناسب و تفنگ تميز داشت همون رو انتخاب كن . قاسم اباد فروشگاه غزال يه سر برو من رفتم چندتا تك روس داشت . فروشگاه خاكساري هم برو خيابان امام خميني هست اون هم چند نمونه داشت .

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2013-08-20 08:46 PM

دوستان مشهدی کمترین قیمت ساچمه پرومگنوم در مشهد مورد نیاز است به همراه ادرس فروشگاه ؟ کرال مگنوم . 5.5 هم لازم داریم داریم باید تهیه کنیم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-08-21 04:54 PM

(2013-08-20 08:46 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مشهدی کمترین قیمت ساچمه پرومگنوم در مشهد مورد نیاز است به همراه ادرس فروشگاه ؟ کرال مگنوم . 5.5 هم لازم داریم داریم باید تهیه کنیم .
سلام بر دوستان

من كمترين قيمت كه تو مشهد گرفتم 12 تومان بود كاليبر 5/5 - برو طبقه سوم الماس شرق رو برو درب اسانسور . كرال هم داره به شرط قيمت ازش بخر بهش بگو بايد از قيمت هاي مغازه هاي ديگه كمتر بدي . چندتا قيمت از مغازه هاي ديگه بگير كه قيمت دستت باشه . البته خود صاحب مغازه باشه بهتره . چون بيشتر دستش بازه جهت تخفيف ..

RE: تاپیک بچه های مشهد - bycal - 2013-08-21 06:36 PM

سلام خدمت دوستان مشهدی عزیزKhansariha (8)
من بخوام بیام مشهد از کجا سراغ باروت و چاشنی بگیرم که احتمالا داشته باشه؟ اگه میشه لطفا ادرس دقیق
ممنون

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-08-22 11:04 AM

(2013-08-21 06:36 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من بخوام بیام مشهد از کجا سراغ باروت و چاشنی بگیرم که احتمالا داشته باشه؟ اگه میشه لطفا ادرس دقیق
ممنون

سلام و درود Khansariha (8)

بيشتر فروشگاه هاي اسلحه شكاري خيابان امام خميني هست كه 4 تا فروشگاه نزديك ميدان ده دي هست ( ميدان ده دي در خيابان امام خميني هست كه عنوان كردم ) با فاصله 100 متر از همديگر .
1- فروشگاه شاهين = خيابان امام حميني - بين ده دي و چهارراه لشكر - روبروي امام خميني 39 بنام قاسمي
2- فروشكار خسروجرودي = خيابان امام حميني - بين ده دي و چهارراه لشكر - پاساژ طاهري بنام خسروجردي
3- فروشگاه شكار محدب = خيابان امام خميني - بين ميدان ده دي به سمت ميدان امام رضا - سمت راست 20 متر پايين تر از ميدان ده دي
4- فروشگاه نخجير = خيابان امام خميني - بين ميدان ده دي و بيمارستان سينا ( فكر كنم خيابان رازي باشه ) سمت چپ 30 متر پايين از ميدان ده دي بنام ملك جعفريان .
5- فروشگاه دوست داران طبيعت = خيابان امام خميني - بين 44و 46 بنام سالاري
6- فروشگاه خاكساري = خيابان امام خميني - كه دقيقا بلد نيستم چون جديدا رفته اينجا ولي نزديك ميدان عدل خميني بايد حد فاصل چهااراه لكشر و ميدان عدل خميني كه فاصله اش از اينجا حدود يك كيلومتر بايد باشه .

RE: تاپیک بچه های مشهد - Amiraliv - 2013-08-22 12:33 PM

(2013-08-22 11:04 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-21 06:36 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون

سلام و درود Khansariha (8)

بيشتر فروشگاه هاي اسلحه شكاري خيابان امام خميني هست كه 4 تا فروشگاه نزديك ميدان ده دي هست ( ميدان ده دي در خيابان امام خميني هست كه عنوان كردم ) با فاصله 100 متر از همديگر .
1- فروشگاه شاهين = خيابان امام حميني - بين ده دي و چهارراه لشكر - روبروي امام خميني 39 بنام قاسمي
2- فروشكار خسروجرودي = خيابان امام حميني - بين ده دي و چهارراه لشكر - پاساژ طاهري بنام خسروجردي
3- فروشگاه شكار محدب = خيابان امام خميني - بين ميدان ده دي به سمت ميدان امام رضا - سمت راست 20 متر پايين تر از ميدان ده دي
4- فروشگاه نخجير = خيابان امام خميني - بين ميدان ده دي و بيمارستان سينا ( فكر كنم خيابان رازي باشه ) سمت چپ 30 متر پايين از ميدان ده دي بنام ملك جعفريان .
5- فروشگاه دوست داران طبيعت = خيابان امام خميني - بين 44و 46 بنام سالاري
6- فروشگاه خاكساري = خيابان امام خميني - كه دقيقا بلد نيستم چون جديدا رفته اينجا ولي نزديك ميدان عدل خميني بايد حد فاصل چهااراه لكشر و ميدان عدل خميني كه فاصله اش از اينجا حدود يك كيلومتر بايد باشه .

داداش فروشگاه ملك جعفريان اسم خيابانش رازي شرقي هست ، فروشگاه خاكساري هم يا بين امام خميني ٦٣و ٦٥ بود يا ٦٥ و ٦٧ ...

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2013-08-22 07:20 PM

باروت و چاشنی در مشهد پیدا نمیشه . گشتم نبود ....