شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - falconr - 2013-06-12 08:20 PM

داداش علی زنده ای چی شدی اژدها گرفتی برامون Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-06-12 09:00 PM

سلام دادا.با 5-6 حرف زدم گفتن سمت ما نیست.سمت بیابونهای بیرجند و اونطرفا زیاده.هیچکدوم این سمتها ازینا ندیده بودند.دنبال اشنا تو بیرجند میگردم فعلا که پیدا نکردم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - falconr - 2013-06-13 12:59 AM

مرسی داداش تشکر بیرجند برم ی اماری بگیرم سمت خراسان جنوبی باید باشه داداش ما با محیط زیست همکاری کردیم برای جلو گیری از قاچاق پرنده اما نشد انگار این عربا خودکشی میکنن برای شاهین ها و پرندگان شکاری هر ساله دارن قاچاق میکنن ولی خوش بختانه کسی از مار خوشش نمیاد برای همین یکم زادی شدن انقدر که تعداد گزش در مناطق استان های ایران هرساله باعث مرگ تعدادی میشه رقمش یادم نیست اما در حلال احمر ی عدد زده بودن خیلی تعجب کردم چقدر ادم میمیرن در اثر گزش مار و عقرب از کودک تا نوجوان و سالمند برای همن در این موارد زیاد شاکر نیستم از این روند رشد روز افسون مار ها خیلی وحشت ناک هست که افعی شاخ دار خوزستانی وقتی نیش میزنه گوشت بدن حل میشه و شل و افتاده میشه خیلی وحشت ناکه ی نصیحت با مار عقرب و امثال اون نمیشه دوستی کرد دوستان بازم تذکر Khansariha (367) کسی که اینارو میخونه ما برای پارک وحش میخواییم دوستان خواستن که تذکر بدم اگر سرتون به سنگ نمیخوره شجایین و حرفه ای هستین به قول دوستان خباستو خساستو بزارین کنار مار میخوای پول بدین برین مار پیتون و امسال اون بخرین که سمی نیستن با این که خطر افرین هستن اما کشنده نیستن جدا از مار های کویر و دیم پر هیز کنید تشکرKhansariha (367)از داداش علی تشکر میکنیم که پیگیر هستن و علاقه مند Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-06-13 09:30 AM

فالکون جان من از مار متنفرم!یکی مار یکی کوسه نه بچش خوشگله نه تو چشمام معصومیتی که بقیه حیوونا دارند هست!!!!علاقه مند؟مار و کوسه کودن ترین حیوونا هستند که فقط غریزه توشون قوت داره صد رحمت به خر!یبار یه مار افتاده بود تو یه منطقه مسکونی فیس فیس میکرد 6 تا ساچمه خالی کردم تو سر و صورتش ولی باز حمله میکرد آخر سر رفت تو سوراخ قایم شد مجبور شدم دفنش کنم خیلی چندش اور هست با اون چشمای نامردش.خخخخخخخ
باز برعکس عاشق عقاب و شاهین و جفد و کلا شکاری ها هستم.Khansariha (8)
بچه های مشهدی و اقا مصطفی و علی و .... باز جمعه نزدیکه و اگر پایه اید هماهنگ کنید. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - falconr - 2013-06-13 01:22 PM

داداش علی پرند شکاری عالیه اگر علاقه نداشتم 8 سال مربی نمیشدم بیشتر ما قرقی تربیت میکردیم برای شکار کلاغ زاغی من پدر کشتگی با کلاغ زاغی دارم تمام سالهاییم که که انواع تفنگ هارو داشتم فقد هدفم شکار اونم کلاغ بود داداش این اخری تفنگامو رد کردم درعوض ی چاله پیدا کردم توش اشغال گوشت ریختم تو ی قوطی باروت ریختمو با ی فیوز چتنا کلاغو فرستادم رو هوا فعلا که قرارداد صلح اجرا کردیم تا بعد پرند شکاری نصلش رو به انقراز هست میگن اقا پرند شکاری از قاچاق فروش نخرید تا بمیرن اونم دیگه نمیره بیاره ولی نه هزاران ادم هستیم با ترز فکر متفاوت سالهاست که دارن اینکارو میکنن من هر بار 5 تا جوجه میخرم 1 کیشو تربیت میکنم 4 تا شو رها میکنم میره خواستی تربیت کنی در خدمتد هستم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2013-06-14 04:32 PM

تو اين دنيا آدم هايي هستن كه فقط شعار ميدن!!!!!!!!!!!!
و بعد از كلي تو سره آدم زدن كه داداش قول دادي و من اگه قول بدم و .............
خودشون هم دقيقا همون كارو ميكنن!!!!!!!!!!!!
ما رو بگو كه دو روز بود نخوابيده بوديم و ديشب هم شب كار بوديمو پايه قول و قرارمون واستاديم نه اينكه بچه بازي در بياريم بعد كلي تاكيد كردن طرف رو اسكول كنيم!!!!!!!!!
فكر كنم سايتو اشتباه اومدم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
اين چرت و پرت ها چيه نوشتم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Tomcat14 - 2013-06-14 10:52 PM

سلام به تمام مشهدی های گلKhansariha (8)
همشهری های امام بزرگوارمون،امیدوارم همهمون لیاقت هم نشینی و مهمونی اقا رو داشته باشیم،الهی آمین.
امروز یه صحنه هایی دیدم که وقتی شب اومدم خونه(الان)یه حال و هوای دیگه داشتم!داداش یکی لطف کنه و بره حرم و نایب الزیارت بشهKhansariha (8)
هر وقت میرین حرم،ما رو هم دعا کنید.Khansariha (8)
التماس دعا

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-06-19 01:40 PM

سلام بر تمامی دوستان . می بینم علی جان زدی تو خط مار گیری خخخخخخخخ

علی جان من هنوز مشکل اینترنتم حل نشده واسه همین کم میام انجمن . Khansariha (8)

دوستان چه خبر ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - greenaref - 2013-06-19 06:16 PM

سلام دوستان مشهدی.انشااله امشب راه میفتیم سمت شما.Khansariha (8).چند روزی مهمان شهرتونیم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - TAKTAZ - 2013-06-21 11:31 PM

سلام به همه بروبکس مشهد
تومشهد جایی هس که کپسول 6لیتری رو واسمون تا فشارکاری 300 بار شارژکنه
اگرهست ممنون میشم ادرسش رو لطف کنیداومدیم مشهد در به در دنبال اینیم که کپسول رو شارژکنیم
ولی ادرس نداریم