شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-06-09 07:18 PM

:سلام بر تمامی دوستان عزیز Khansariha (8)
متشکر علی جان . من از سرور دانشگاه استفاده می کنم که جهت این کار محدودیت دارم .

خدا رو شکر که امتحانات دوستان تموم شد از این به بعد شاهد حضور پر رنگشون خواهیم بود Khansariha (219)Khansariha (219). هورا پرچم مشهدیا بالا Khansariha (256)Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های مشهد - falconr - 2013-06-10 01:55 PM

دوستان مشهدی التماس دعا کدوماتون اهل بیابون گردی و طبیعت هستین من ی خزنده میخوام که فقد در نواهی مشهد و خراسان پیدا میشه اونم فراوان دوستان اگر میتونن یاری رسانند تشکررررررررررررررررررررر

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-06-10 02:18 PM

مشهدی ها خزنده ببینند در میرن!
یهو میبینی یه عده داد میزنن کلپاسه! و د فرار!!!
ولی من خیلی دوسشون دارم و معمولا دنبالشون میرم و میگیرم نگاشون میکنم و ازادشون میکنم،حالا شما چی میخای؟انشالا کروکودیل که نیست؟این خزنده رو میخای چیکار؟شکار و کشتن(که عمرا بذاریم کسی کلپاسه مشهدی بکشه خخخخخخخ)؟یا نگهداری در منزل؟

======================
مصطفی جان من که چشمم آب نمیخوره شما بیدار بمونی و یا گوشیت جا نمونه و کلا قراری باشه.من خیلی اعصابم خورد میشه وقتی قرار میذارم و خودمو آماده میکنم ولی بدون جواب میمونم انصافا خیلی ضد حال خوردم و تا شب اعصابم خورد بود!!!Khansariha (8) من قرارهام برام اهمیت داره و برای همین ممکن نیست گوشیمو جا بذارم و یا یهویی کنسلش کنم...علی (پرشین کیلر)اخلاقمو میدونه یا میگم نمیرم یا اینکه اگر سنگم بیاد میرم!روی یخ با موتور تریل با علی رفتیم شکار خیلی هم حال داد چون قرار رو گذاشته بودیم.
الانم اگر مطمئنی مشکلی نیست شما صبح از خواب که پاشدی زنگ بزن یه حدود ساعت هم بگو من 10 دقیقه ای میام سر قرار ولی به خودم قول نمیدم چون اگر باز نیای خیلی ناراحت میشم و باز تا شب اعصابم خورد میشه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - falconr - 2013-06-10 09:31 PM

داداش گل چیچی نمیدونم چی نمیخوام یا برای چی بکوشم نه بنده با باغوحش استانم در هم کاری هستم ی مار میخواستم به نام کفچه مار که پره تو خراسان و مشهده اما اینجا سر مارو کنلا میزارن میگن مار کبرا هست چمسدونم 200000 هزار بده برات از افریقا اوردیم در صورتی که نه میخرن 20 هزارتومن از مشهدیای عزیز و میفروشن ااینحواااااااااااااااااااااااااااااا ایا کسی میتونه برای من پیدا کنه بفرسته با قیمت خاص خودش مجوز هم برای حملش از پارک وحش میگیرم البته اگر احتیاج باشه ولی این یارویی که میگی گله پاسه رو نمیدونم چیه
Khansariha (8)
داداش راستی کروکدیل تو تهران میفروشن 600 هزار تومن تعجب نکن فقد ماییم که گنجشکو میدن بهمون جای قناری میگن هرچی پول بدی اش میخوری بر منکرش لعنت اما نه گنجشکو جای قناری و نه کلپاسه ی شما جای کردوکدیل یا حق Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-06-10 10:21 PM

باشه من یه مارگیر سراغ دارم مشخصات کامل مار رو بده با این بنده خدا صحبت کنم اگر قانونی باشه مشکلی نیست و برات انجام میده.منتظر خبرتم اینی که میگم مشخصات و یعنی عکس و بقیه مشخصات اندازه و رنگ و .... چون اینجا اکثریت مارها اسم محلی دارند کلا مشهدیا برای هرچیزی اسم معادل دارند.کلپاسه رو بعضی مشهدیا بجای مارمولک استفاده میکنند.خخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-06-10 10:24 PM

اقا راستی متوجه تایپت نشدم کفچه مار همون کبرای خودمونه؟؟؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - mohajr - 2013-06-10 10:32 PM

سلام . اقا علی په نه په خخخ.دادا این مار نوعی از کبری هست البته خودت یه وقت نری سمتش یه اوستا با خودت ببر .
داداش شرمنده میپرسم ولی مار به این خطرناکی برا چی میخواهی ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-06-10 10:50 PM

مار کبری بی تربیته تف میکنه تو چشم طرف کورش میکنه خخخخخ با عینک دودی میریم جاش.
نه یکی رو میشناسم مارگیره ولی نمیدونم دور و برش کبری هست یا نه.باید فردا برم بهش زنگ بزنم.این دوستمونم برای باغ وحش میخاد دیگه...

RE: تاپیک بچه های مشهد - falconr - 2013-06-11 12:02 AM

داداشا این مار مار کبرا نیست کفچه منظور همون کف گیر هست ههه چون سرشو پهن میکنه ی چنتا مار دیگه هست که مثل افعی قلعه اونم مثل کفچه مار هست که غیر سمی هست اما کفچه سمی هست اسم خاصی نداره کفچه مار اجاز بدین عکسشو بزارم [تصویر: 384_29_12_11_9_35_57.jpeg] اینم عکسش به فراوانی تو سیستان و خراسان پیدا میشه اما از دست رس ما خارج هست چیز خاصیم نیست فقد همین میندازنش به ما به جای مار کبرا ای خداKhansariha (290)
داداشا من تربیت کنند پرند شکاری هستم چند سال هست که با پارک وحش در ارطباتم به خاطر علاقم اما پارک وحش ما داریم دست کاریش میکنیم چیزایی بهش اضافه میکنیم مار نداریم به طور مثال من با ی مار گیر حرف زدم گفت دونه ای 30 هزارتومن بهت میدم اما طرف روستایی بود منم نمیتونم بیام خراسان اونم چیزی از پست و حالیش نبود پست با وسیله نقلیه نمیشه فرستاد مگر شخصی باشه خوب طرف ی پیر مرد بود انصاف داشت اما سواد نداشت نشد هم کاری کنیم حالا دوستان اگر میرید طبیعت گردی حواستون به این مار ها باشه به فرموده دوستمون زهرشونو میپاشن این بود داستان ی چیز دیگه عرض کنم داداشا پارک وحش ما زیر نظر شهر داری هست برای همین بند میتونم راحت اقدام کنم فعلا با یکی دوتا شروع میکنیم تا ادمشو بدیم باید خر افرین نباشه چند نوع مار گرفتم خودم افعی شاه مار سیاه من اراکی هستم اما مار های ی که من گرفتم جزابیت ندارم کفچرو انتخواب کردن چون که از سطح زمین بلند میشه و گویی جلب توجه میکنه

RE: تاپیک بچه های مشهد - falconr - 2013-06-11 10:29 PM

خوب یک دفه دوستان رفتن نمیدونم کجا اقایونننننننننننننننننننننننننن دندان مارو اگر بکشی ظرف 20 روز دوبار رشد میکنه خطر ناک هستتتتتتتتتتتتتتتتتت جان اجدادتون بدوننین خطر ناک هست به در نگهداری در منزل نمیخورد دوبار دندون در میاره که از جنس قضروف هست و زود رشد میکنه و نیشتون میزنه و عانی تمام موهای سرتون میریزه و بعد ازراییل میاد بعدشم خدا بیامورزتون مواظب باشید Khansariha (367)