شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-05-30 03:22 PM

سلام علی جان

من از اینترنت تحت شبکه دانشگاه استفاده می کنم و با مسئول شبکه صحبت کردم که ایشون گفتند از طرف ما مشکلی نیست آخه پارسال هم دقیقا همین اوایل خرداد ماه بود که همین مشکل برام پیش اومد و تا 27 خرداد هم مشکل داشت . من تو تمام انجمن ها هم میرم مشکلی نداره از نظر حجم هم که انجمن تیونینگ تالک که از این انجمن ما بیشتر هست اون رو راحت باز می کنه . مسئول شبکه ما گفت با ریست کردن سرور انجمن احتمال اینکه درست بشه هست سرور احتمالا ضعیف شده . زمان کانکت شدنش کم هست . حالا شما یه پیگیری بکن داداش . بخدا بدجور ضدحاله . من که خیلی وابسته انجمن هستم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-06-03 05:41 PM

سلام بر دوستان عزیز مشهدی Khansariha (8)

باخودم گفتم بعد سه روز برم انجمن حتما چندتا پست به تاپیک اضاف شده .کجایید دوستان تاپیک داره خاک می خوره .
خدایا زودتر مشکل اینترنت ما رو حل بفرما . آمین Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-06-06 11:16 PM

سلام و شب بخیر بر دوستان عزیز Khansariha (8)

ببخشید که کمتر میام انجمن . چه کنیم که هنوز مشکل اینترنت ما حل نشده . و از محل کار نمی تونم بیام انجمن . به هر حال همه دوستان موفق باشند Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-06-07 10:30 PM

ارش جون خسته نباشی.داداش گل یه کار دیگه هم میتونی بکنی،زنگ بزن پشتیبانی اینترنتت بگو پورت منو ریست کنید،با مودم جدید مشکل دارم و سایتها باز نمیشه و اینجور حرفها!احتمال داره درست بشه.

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2013-06-08 11:01 PM

سلام به همه دوستان
بالاخره امتحانات ما هم تموم شد
اين هفته يه قراري بذاريم يا بريم ماهي گيري يا شكار

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-06-08 11:42 PM

(2013-06-08 11:01 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
عمرا!!!3 هفته گول خوردیم دیگه عمرا!!!برای سرت جایزه گذاشتیم دور و بر بچه ها پیدات نشه که پخ پخ میشی! خخخخخخخخخخخخ
نه تل جواب دادی نه اس دادی نه حتی یه sorry دادی...Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-06-09 08:05 AM

علی؟!
Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-06-09 08:23 AM

علی....بذار یکم بترسونیمش دیگه....3 هفته شب تا صبح بیاد نخجیر 2 میخابیدیم صبح میدیدیم ظهر شده خخخخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2013-06-09 05:55 PM

(2013-06-08 11:42 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-08 11:01 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
عمرا!!!3 هفته گول خوردیم دیگه عمرا!!!برای سرت جایزه گذاشتیم دور و بر بچه ها پیدات نشه که پخ پخ میشی! خخخخخخخخخخخخ
نه تل جواب دادی نه اس دادی نه حتی یه sorry دادی...Khansariha (367)

داش علي به خدا شرمنده
بار اول كه خواب موندم و بار دوم هم كه يك مشكلي پيش اومد نشد بيام و گوشيم هم جا مونده بود و بعدشم اصلا روم نشد بزنگم
خوب حالا اگه پايه ايد بريم اين هفته اگه خدا بخواد
Khansariha (102)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-06-09 07:02 PM

امتحانا تموم شد!Khansariha (219)Khansariha (219)