شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-05-18 05:31 PM

سلام برادر
الماس من رفتم متاسفانه پي سي پي ندارند فقط يه دونه اوماركس گازي هست كه تميزه . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - greenaref - 2013-05-18 07:51 PM

مرسیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8).کجا تو مشهد پی سی پی پیدا میشه؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2013-05-18 08:00 PM

سلام دوست عزیز من قبل از عید توی خسروی 1 سوماترا دیدم اما فروشنده چندان .... نیست

RE: تاپیک بچه های مشهد - greenaref - 2013-05-18 08:33 PM

مرسی.Khansariha (8).شنیدم میدون 10دی تا 4راه لشکر هم دارن.درسته؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - hadiirani - 2013-05-18 08:50 PM

با سالام وعرض احترام فروان
دوستان عزیز هیت تیراندازی کلاسای تیر اندازی به اهداف پروازی یا همون تراپ رو راه انداخته.اولین جلسه تمرین هم در سایت جدیدی که از طریق سپاه وگذار شده برگزار شدش.دوستان اگه علاقه داشتن میتونن به هیت تیر اندازی مراجعه کنن وبرای کلاسا ثبت نام کنن.مسولشم جناب اقای دکتر موحد نیا هستن.
یا علیKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-05-19 10:33 AM

(2013-05-18 08:33 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
احتمالا فروشگاه ظريف باشه بنام ماركوپلو . ولي تا دلت بخواد گرون فروش . من كه ترجيح ميدم از قيد خريد بزنم تا اينكه مغازه اين بابا برم . اخلاق مشتري مداري = صفر . چهارراه خسروي هم فروشگاه حريري هست كه اون هم پي سي پي مياره كه اون هم دست كمي از اين بنده خدا نداره . ولي قيمت هاشون هم فضايي و هم كذايي هست .خيلي حواست باشه . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arefgreen - 2013-05-19 11:11 PM

(2013-05-19 10:33 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-18 08:33 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
احتمالا فروشگاه ظريف باشه بنام ماركوپلو . ولي تا دلت بخواد گرون فروش . من كه ترجيح ميدم از قيد خريد بزنم تا اينكه مغازه اين بابا برم . اخلاق مشتري مداري = صفر . چهارراه خسروي هم فروشگاه حريري هست كه اون هم پي سي پي مياره كه اون هم دست كمي از اين بنده خدا نداره . ولي قيمت هاشون هم فضايي و هم كذايي هست .خيلي حواست باشه . Khansariha (8)

اوکی مرسی داش.Khansariha (48)Khansariha (8).شاید از آقای سمسار زاده بگیرم. توفکر یه اوانیکس ای آر6هستم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - masih.hunter - 2013-05-20 01:21 AM

پیشنهاد میکنم قبل خرید حتما" تفگو ببینی و قیمت کنی چون امکان هر چیزی وجود داره .

RE: تاپیک بچه های مشهد - arefgreen - 2013-05-20 08:57 AM

مرسی.شما جایی یا سایتی رو نمیشناسید که مطمن تر و منصف تر باشه.چون من فقط میتون یا زاهدان یا مشهد یا گرگان اصلخه رو حضورا ببینم.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-05-20 09:37 AM

سلام بر دوستان و تشكر از اقا مسيح گل كه جواب دوستمون رو دادند Khansariha (8)

دوست عزيز arefgren باتوجه به تجربيات استاد عزيزمون اقا مسيح و نظر به اينكه شما قصد خريد رو داريد پيشنهادم اينه كه زحمتش رو به اقا مسيح بدهيد چون تو دست ايشون تنوع تفنگ چه از نظر فنري و پي سي پي زياد هست . حتي خودت هم حضورا باشي باندازه اينكه يه فرد باتجربه درنبود خودت برات خريد كنه موثر نيست . بسپارش به دست اقا مسيح .
مسيح جان شرمنده كه كار به دستت ميدم Khansariha (8)