شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-05-12 04:06 PM

quote='alinozad' pid='131709' dateline='1368361559']
شما که سابقت خرابه!درسته هنوز ندیدمت ولی یه قرار گذاشتیم با علی که نیومدی...(البته کار برات پیش اومده بود)
[/quote]

سلام كجا سابقه من خرابهKhansariha (13)
علي جان به احتمال زياد من شيفت بودم والا من سرم درد مي كنه براي برنامه بيرون رفتن . حالا هم يه هماهنگي با ياسر و محمد نيشابوري و اقا ابوالفضل و دوستان ديگر انجام بديد يه روز بريم ماهيگيري . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-05-12 08:25 PM

آقا برنامه من:

انتقال خونه داریم!
امتحان دانشگاه داریم
یک ب ام و و بنز رو همزمان داریم جم میکنیم.
2 تا پروژه هم داریم تیر باید تحویل بدیم!

کلا از آدمی در اومدیم شدیم ربات!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2013-05-12 09:49 PM

سلام دوستان
جمعه اين هفته يه برنامه بذاريد بريم بيرون دلمون پوكيد !!!!!!!!!!!
كساني كه ميان اعلام كنن
يا حق

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-05-12 10:03 PM

مو.

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2013-05-12 10:26 PM

(2013-05-12 10:03 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مو.

زنبيل اول گذاشته شد!!!!!!!!!!!!!
تا جا داريم بشتابيد
Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-05-13 12:36 PM

سلام بر دوستان Khansariha (8)

كجا بريم ؟!!!!!!!! . هر وقت كه خواستيم برنامه بزاريم گفتيم جمعه بريم بيرون و كيا ميان . كه تا الان ديديم دوستان اعلام مي كنند ولي قسمت نميشه بريم من جمله خود من .
به نظرم ابتدا مقصد رو مشخص كنيم . ساعت چند حركت . معمولا برنامه يك يا دوساعت نيست كه بحث نهار و .. هست بايد برنامه مدون باشه . باور كنيد انجمن هاي آفرودي كه ميرم با برنامه و تورهايي كه ميزارن كيف مي كنم حتي بعضي وقتها محدوديت هم ميزارن براي تعداد متقاضي . آخه همه ماشاا.. كوله دارند وسايل بيرون دارند اينا رو واسه كي گذاشتيد . باز هم علي جان شما يه حركتي بزن داداش . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-05-13 01:03 PM

ارش جان افرود فرق فوکوله.تجربشونم زیاد شده.ما هنوز تجربه ای نداریم.مصطفی جان شما که خودت پیشنهاد دادی بقیشم بگو برنامه رو چیکار کنیم؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-05-13 02:27 PM

مو؟؟؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-05-13 02:34 PM

علی مو یعنی من!!!
علی جان خداوکیلی هماهنگ کن بیا که نیاز دارم بهت.دلم بدجور تنگ شده برات.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-05-14 10:39 AM

(2013-05-13 02:27 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مو؟؟؟؟؟؟

سلام بر دوستان Khansariha (8)

علي جان چطوري . خيلي دلمون برات تنگ شده داداش .
علي جان ( نوزاد ) شما راست گفتي ما مثل بچه هاي آفرود تجربه نداريم و برنامه هاي ما فكر نكنم بيشتر از سه الي 4 ساعت بيشتر طول بكشه . حالاكه روزها هم بلند هست پنج شنبه بعداز ظهر ساعت دو به بعد يه قرار بزاريم . دوستان همين جا اعلام كنند ولي محلش رو شما انتخاب كنيد . ما درخدمت هستيم . Khansariha (8)