شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-04-28 09:26 AM

سلام آقا ابوالفضل Khansariha (8)

شما خيلي لطف داري ابوالفضل جان . ما هم خيلي دلمون براي شما تنگ شده . نمي دونم چي شده امسال بچه ها دل و دماغ ندارن . اصلاً ركود شده . خيلي حالم از اين بابت گرفته . قبلا با بچه ها تلفني صحبت مي كرديم ولي الان مدتي هست از هم خبر نداريم اگه گاه گداري پست بزارن و بخونيم .
درخصوص ماهيگيري ياسر خان مهارت كامل در اين زمينه دارند . استاد به تمام معنا ، ولي اين روزها كم افتخار ميدن .

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-05-02 12:32 PM

سلام بر دوستان عزيز و همشريان گل Khansariha (8)

دوستان تفنگدار به فكر يه برنامه گروپ گيري و هدفزني باشين اين تفنگ ما بدجور تنبل شده . اقا ياسر امروز كه تشرف مي بريد ماهيگيري باگذاشتن عكس ها ما رو دريابيد . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-05-02 09:09 PM

یبرنامه فوریتی داریم میریم انشالا عکس اینا میذارم.شرمنده یهو شد نشد همانگی بیشتر انجام بدیم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-05-04 06:58 PM

پرچم مشد هميشه بالا بوده و هست.....حالا عكس نميزاريم دليل نميشه كسي كاري انجام نميده!

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2013-05-04 07:13 PM

سلام بر همه
آقا این دوربین بی اس آ چندین مدل کیفیت داره از نوع درجه یک باشه خیلی خوبه اگه بتونی یک عکس هم ازش بزاری عالیه .
ولی توصیه برادرانم اینه که تا حداقل 500 تا شلیک نکردی باهاش دوربین رو نصب نکن چون مطمئن باش خراب میشه و بعدا میشه مایه اعصاب خوردیت .
ابولفضل جان وسایل ماهیگیری خریدی خبر کن با هم بریم ماهیگیری . من از اول امسال چند بار رفتم ماهیگیری . همکار شما هم که آقا شهاب هوشنگی از اساتید ماهیگیریه ولی از اونجایی که آقا یاسر عزیز تجربش از همه بیشتره اگه بشه هماهنگ کرد که همه با آقا یاسر بریم ماهیگیری عالیه .
پس دوستان اگه خواستن برن ماهیگیری حتما خبر کنن . با وجود فشردگی این ترمم اگه تونستم حتما میام
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-05-05 11:49 AM

(2013-05-02 09:09 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یبرنامه فوریتی داریم میریم انشالا عکس اینا میذارم.شرمنده یهو شد نشد همانگی بیشتر انجام بدیم.

سلام بر دوستان عزيز و علي اقاي گل Khansariha (8)
علي جان ما خدمت شما ارادت داريم و خيلي خوشحال مي شويم كه شما و دوستان عزيز ديگر برنامه بزارين . انشاا.. با گذاشتن عكس ها اون حس رو به ما هم منتقل كنيد من كه عكس هر كدام از دوستان رو در برنامه هايي كه دارن ميزارن احساس مي كنم كه من هم با دوستان بودم . به هر حال موفق و پايدار و برنامه ها هميشه مستدام باشه Khansariha (8)
(2013-05-04 06:58 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرچم مشد هميشه بالا بوده و هست.....حالا عكس نميزاريم دليل نميشه كسي كاري انجام نميده!

سلام بر پرچمدار عزيز مشهديا ،‌مشتاق ديدار علي جان Khansariha (8)
علي جان عكس كه بزاري ما رو از دل تنگي در مياري و ياد اون روزها مي افتيم . حالا شما خواستي عكس نزاري با نوشتن چند كلمه اين تاپيك رو مزين نماييد Khansariha (8)
(2013-05-04 07:13 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه
پس دوستان اگه خواستن برن ماهیگیری حتما خبر کنن . با وجود فشردگی این ترمم اگه تونستم حتما میام
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام حسن جان ، چطوري برادر با دانشگاه Khansariha (8)
ما خيلي دلمون برات تنگ شده . من هم خيلي دوست دارم برم ماهيگيري ولي متاسفانه تا الان موفق نشدم .
دوستان اگر برنامه ماهيگيري داشتند ما رو هم به جمع صميمي شون راه بدهند خوشحال مي شويم درسته كه ماهيگيري بلد نيستم ولي مي تونم ماهيا رو كيش بدم بياد سمت قلاب ههههههههه ( قابل توجه اقا ياسر گل ) Khansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
بدون شرح !!!!

[تصویر: korre_khar.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2013-05-05 01:01 PM

سلام
خیلی ممنون آرش جان
اگه برنامه ماهیگیری ردیف شد منم خبر کنین .
امروز زنگ زدم حفاظت محیط زیست گفت صدور پروانه ماهیگیری هنوز شروع نشده و از اول خرداد به بعد تماس بگیرم .Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-05-05 04:45 PM

سلام
جمعه 13/2/92
جاي دوستان خالي

[تصویر: %D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF1.jpg]

[تصویر: lpln_3.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-05-05 07:34 PM

خوب استقلال هم كه قهرمان شد.....Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2013-05-06 11:27 AM

با تشکر از همه دوستان مخصوصا اقا شهاب عزیز
وسایل ماهیگیریمو چند روز قبل از اقا شهاب تحویل گرفتم و اماده برای استفاده از تجربیات دوستان هستم برای برنامه ماهیگیری ما رو هم خبر کنید ممنون میشم
البته چون دیر به دیر میام سایت با پیامک خبر بدید ممنون میشم