شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-04-14 10:19 PM

سلام شب دوستان بخیر Khansariha (8)
علی جان چطور ی داداش . شرمنده من امروز متوجه تماس شما نشدم .

ماشاا.. چه بارونی گرفته مشهد . همین طور بیاد سیل راه می افته .

محمد جان کجایی داداش .
یاسر خان چه خبر .

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-04-22 06:22 PM

سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)

بابا كجاييد تاپيك بدجور داره خاك مي خوره

ياسر جان داداش مشتاق ديدار .

چندبار اومدم تاپيك رو نگاه كردم Khansariha (56) ديدم اي بابا از دوستان خبري نيست . الان بهترين موقع براي تمرين تيراندازي براي نيمه دوم سال هست كه با اين اوضاع ساچمه ها ، تيرمون بيهوده شليك نشه .

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-04-24 06:21 AM

سلام آرش جان خوبی
همچنین قربان
دلمون تنگتونه یه برنامه بزار بریم هدف زنیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-04-24 11:44 AM

سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)

به به آقا ياسر گل چطوري بلا ، كم پيدايي داداش . چه خبر چه مي كني . فكر مي كرديم سال 92 سال پر فعاليتي براي اين تاپيك باشه ولي مي بينيم برعكس شده . خوب حتما مشغول ماهيگيري و هدف زني هستي داداش . ما رو هم درياب . خيلي دلمون واست تنگ شده . محمد هم كه مياد انجمن ولي خوب چون تفنگ نداره انگيزه اي هم نداره انشاا.. يه مارادور خوب نصيبش بشه .
خيلي خوشحال شدم پستت رو ديدم بازم از اين كارا بكن داداش . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - عمو - 2013-04-25 07:23 PM

سلام
بالاخره رفتم از الماس شرق یک دوربین واسه شادو هزارم گرفتم.مارک bsa .
فروشنده گفت واسه شادو خوبه خراب نمیشه به این زودیا
4*40 گرفتم به 90 تومان.البته اول گفت 98
بوشنل و گامو هم داشت تو همین قیمت ها.ولی خودش گفت bsa بهتره
یک بسته پرو مگنوم هم گرفتم 11 تومان
نظر اساتید در مورد دوربین و قیمتش چی هست ؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-04-25 08:31 PM

آقا آرش اين ساچمه ها به كجا رسيد؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-04-25 08:48 PM

سلام بر دوستان عزیز شب همگی بخیر Khansariha (8)

چطوری علی جان خوبی داداش . چی شده کم میای انجمن . یادش بخیر . یادته یه روز صبح اومدم دنبالت با چه شور و شوقی رفتیم با حسن شکارگاه . دیگه اون حس رو تو بچه ها نمی بینم . خدا بخواد یه قرار بزاریم هنوز که وایرخ هست تا یه خاطره دیگه داشته باشیم علی جان . میام از نزدیک می بینمت . Khansariha (8)

مخلص تمام دوستان هستیم : ابوالفضل . یاسر . محمد . علی به توان دو . حسن آقا . سید و دیگر دوستان . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2013-04-26 06:14 PM

(2013-04-25 07:23 PM)عمو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بالاخره رفتم از الماس شرق یک دوربین واسه شادو هزارم گرفتم.مارک bsa .
فروشنده گفت واسه شادو خوبه خراب نمیشه به این زودیا
4*40 گرفتم به 90 تومان.البته اول گفت 98
بوشنل و گامو هم داشت تو همین قیمت ها.ولی خودش گفت bsa بهتره
یک بسته پرو مگنوم هم گرفتم 11 تومان
نظر اساتید در مورد دوربین و قیمتش چی هست ؟؟؟؟
اساتید که به فیض نرسوندن . باید بگم دوربین بدی نیست البته با این قیمت دامنه انتخاب محدود میباشد. البته شادو هم دوربین خراب میکنه ولی نه به سرعت مگنومها . اگه از فصل شکار خرید کردین دوربین رتیکل حکی گامو هم داره که دوام بیشتری داره . ساچمه هم از این ارزونتر تو مشهد ندیدم . در ضمن احتمالا یه تعداد ساچمه از تهران خواهم گرفت از دوستان اگه خواستن اطلاع بدن در خدمتم . در تعداد بالا خیلی به صرفه است

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-04-27 12:20 PM

سلام بر بزرگواران عزيز Khansariha (8)

سيد جان مدتي هيت كه دوستان درگير زندگي و كارها هستند و كمتر ميان انجمن . من هم كه خيلي وقته الماس شرق و جاي ديگر فروشنده ها نرفتم .تا جواب اين دوستومن رو بدم .

حسن آقا از اين مدل دوربين BSA گرفته كه ايشون بيان خودشون عنوان كنند بهتر هست . بد نيست درحد خودش خوبه و نبايد در حد سنتر و ليپرز ازش انتظار داشت . من خودم يكي 3×12×40 سفارش دادم به مغازه الهه شكار در الماس شرق ( حدوداً 1.5 سال پيش ) ولي وقتي داخل دوربين رو ديدم عدسي مشكل داشت و پس دادمش . ولي اين ملاك نيست .

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2013-04-28 08:42 AM

سلام به همه دوستانKhansariha (8)
فکر کنم امسال بدلیل فشردگی کلاس های دانشگاه کسی نمیتونی بیرون بره.
انشااله من هم لوازم ماهیگیری دارم تهیه میکنم اگه قسمت بشه اساتید ماهیگیر مارو هم دریابید که صفر کیلومتر حساب میشم خخخخخخخ

روی همه دوستان علی 1 ، علی 2 ، آرش ، یاسر ، حسن و... دورا دور میبوسم