شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - عمو - 2013-04-07 10:06 PM

مرسی از راهنمایی دلسوزانتون.پس من هم با همین شادو 1000 سر میکنم.فقط اینو بگید که الان که نو هست باید فنر و واشر رو عوض کنم یا در آینده (پس از چند شلیک).تعویض هر دوی اینها چقدر با قیمت های حالا خرج برمیداره و چه فنر و واشری واسش خوبه؟
اگه بخوام یک دوربین در حد 200 با پایه بگیرم چی خوبه که رو شادو 1000 کالیبر 5/5 دوام بیاره و خراب نشه.کسی که خودش تجربش رو داشته یا داره دوربین رو با توجه به مقدار برد و قدرت شادو معرفی کنه.
ببخشید سوالام زیاد شد.ممنون

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-04-07 10:15 PM

شما یه دوربین 3-9*32 معمولی یا 4*32 معمولی بگیر روی شادو جواب میده.برد شادو برای شکار کبوتر و اینا 50 متر نهایتش هست.من برای شادوی خودم یه فنر دیانا 350 رو کوتاه کردم و واشر دیانا انداختم بالاش حال کردم با قدرتش و دقتش!!!واشر 10-15 تومنه مشهد،فنر هم خوبش رو میتونی بالای 20-30 تومن بگیری.مواظب باش سرت کلاه نذارن و به حرف فروشنده اصلا اطمینان نکن.99% دروغ میگند.

RE: تاپیک بچه های مشهد - صادق قرنجیکی - 2013-04-08 07:55 AM

99% ، علی جون پوکوندی این فروشنده ها رو Khansariha (48)، دوست عزیز من یه فنر شادو گرفتم 23 تومن و یه واشر به قول فروشنده (تاکید می کنم به قول فروشنده واقعا نمیدونم اصل هست یا نه ! ) اصل 15 هزار تومن اسفندماه از شیراز برای شادو 1000 دوستم - عکس اش تو تایپیک شادو 1000 هستش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

، الان قیمت جدید رو نمی دونم می تونی تو تایپیک اعلام نیازمندی پست بذاری بر رو بچ قیمت روز شهری که بهتون نزدیکتر و می گن
موفق باشی ، حالا باز با این سلاح علی بیشتر کار کرده ولی نظر خودم اینه که برای الانش با همین فنر و واشر خودش کار کن تا وقتی که فنر ضعیف شه ، همین الانش باید 16 ژول انرژی داشته باشه و برای شکار و هدفزنی من به تجربه دیدم که دقت قابل قبولی داره ( قابل قبول اینجا دیگه با وایرخ 80 مقایس ش نکنین ) تازه بعد یه مدت آروم تر که شد دقتش بیشتر هم میشه ، برای دوربین هم من 4*32 گامو و البته روی سلاح دوستم 3-9*32 لئوپولد ساخت نمی دونم کجا تا یکسال جواب داد! ولی بعدش رتیکل هاش پاره شد. البته شلیک های در حد 3000 تا !!!!! (دوستم وحشتناک معتاد شلیک با بادی شد Khansariha (219) ) ولی بعدش 4*42 زوم ثابت گرفت که هنوزم سالمه ولی به اصرار خودش یه دوربین 3-9*32 سنترپوینت هم گرفتم واسش .. موفق باشین

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-04-08 12:28 PM

Khansariha (215)سلام بر دوستان عزيز مشهدي Khansariha (8)

بابا دم همه تون گرم Khansariha (256)

دوستان عزيز كجاييد .
ياسر خان . محمد اقا . علي اقا و آقا ابوالفضل و .............. انشاا.. خوب و خوش باشيد . من از امروز در خدمت دوستان هستم Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-04-08 08:06 PM

سلام به همه دوستان
زیر پاتونو نیگا کنین مارو میبینین آرش جان
ما مخلصیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - عمو - 2013-04-08 10:51 PM

مرسی از راهنمایی هاتون.
یک آدرس تو مشهد بدید واسه خرید دوربین مناسب شادو (گامو 4*32 یا سنتر پوینت)
فروشندش باانصاف و مطمئن باشه.
چه ساچمه ای واسه شادو از نظر قدرت و دقت خوبه؟من تو عید از قشم یک بسته پرومگنوم و یکی هم مچ گرفتم.همینا خوبه یا مدل دیگه ای بگیرم؟Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2013-04-09 12:53 PM

(2013-04-08 10:51 PM)عمو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از راهنمایی هاتون.
چه ساچمه ای واسه شادو از نظر قدرت و دقت خوبه؟من تو عید از قشم یک بسته پرومگنوم و یکی هم مچ گرفتم.همینا خوبه یا مدل دیگه ای بگیرم؟Khansariha (48)

طبقه 2 الماس شرق فروشگاه فصل شکار (میر نژاد) بگو حسین پور منو فرستاده . یکشنبه من اونجا بودم ساچمه خریم ازش با انصافتره از بقیه.
دوربین هم داره
ساچمه هم elmas داره که کیفیتش از پرومگنوم هم بهتره قیمتش هم مناسبه.

RE: تاپیک بچه های مشهد - عمو - 2013-04-12 02:26 PM

سلام.وقتی دوربین رو شادو بزارم،باید مگسک رو بردارم یا نمیخواد؟
اگه خواستم بردارم چطوری باید بردارم؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-04-12 04:02 PM

دوستان لطفا سوالات رو در بخش خودش بپرسيد

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-04-13 08:36 AM

(2013-04-08 08:06 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
زیر پاتونو نیگا کنین مارو میبینین آرش جان
ما مخلصیمKhansariha (8)

سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)

ما كه خيلي دلمون براتون تنگ شده Khansariha (235)

ياسر خان چطوري داداش . خيلي كم پيدا شدي ! انشاا.. محمد هم يه دونه تفنگ بخره و دوباره دور هم جمع بشيم .

علي جان چه خبر ؟

دوستان بفكر يه قرار و برنامه اي باشيم .

(2013-04-08 10:51 PM)عمو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از راهنمایی هاتون.

سلام
همين طور كه دوست خوبمون اقا ابوالفضل گفتند الماس شرق طبقه دوم اقاي ميرنژاد بانصاف هستند Khansariha (8)