شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-04-01 10:32 PM

آدم نادونی که فکر کنه یه اسلحه بادی چینی با اون اندازه یک سگو از 100 متری میندازه اونم با اون کالیبر،حتی با ساچمه ایرانی باید هم 180 تومن پول بده به این کاسبای بی انصاف و روزی حروم ایشون رو تامین کنه!اگه نادون نباشه کلاهبردار بی کار میمونه و از گشنگی میمیره!!!طرف میره کفش 40 تومنی رو 450 تومن میخره میاد پز میده میگه این کفش فقط یک دونه تو مشهد!!و اون یکدونه فقط پای منه و حال میکنه!متاسفانه نمیدونم کی ملت میخان بیدار شن!با خداروشکر یه زمانی بصورت ملی و از طریق اینترنت داشتند خر رو رنگ میکردند و جای اسب عربی میفروختند و این انجمن و موسسین این انجمن یه حرکت زدند و جلوش وایسادند اگه نه الان کلی خر رنگ شده دست ملت بود که فکر میکردند باهاش جت های آمریکارو میتونند بندازند!Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - soheilsaadat - 2013-04-01 10:49 PM

(2013-04-01 10:32 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدم نادونی که فکر کنه یه اسلحه بادی چینی با اون اندازه یک سگو از 100 متری میندازه اونم با اون کالیبر،حتی با ساچمه ایرانی باید هم 180 تومن پول بده به این کاسبای بی انصاف و روزی حروم ایشون رو تامین کنه!اگه نادون نباشه کلاهبردار بی کار میمونه و از گشنگی میمیره!!!طرف میره کفش 40 تومنی رو 450 تومن میخره میاد پز میده میگه این کفش فقط یک دونه تو مشهد!!و اون یکدونه فقط پای منه و حال میکنه!متاسفانه نمیدونم کی ملت میخان بیدار شن!با خداروشکر یه زمانی بصورت ملی و از طریق اینترنت داشتند خر رو رنگ میکردند و جای اسب عربی میفروختند و این انجمن و موسسین این انجمن یه حرکت زدند و جلوش وایسادند اگه نه الان کلی خر رنگ شده دست ملت بود که فکر میکردند باهاش جت های آمریکارو میتونند بندازند!Khansariha (256)

یک کار گر ساده بهش میومد ، اومده بود با پسرش میخواست براش اسلحه بگیره طفلی چه میدونست
حالا جالبه هرچی اشاره میکنم به پسره خودشو به اون راه فکر کرده دشمنشمKhansariha (367)
آقا بگذریم مثلی که سربازی آره یا تموم کردی ؟ منم سربازم لشکر خدمت میکنم Khansariha (214)
درباره ساچمه که گفتم نمیتونی کمکم کنی باراکودا یا جی اس بی میخوام سایلنسر هم همینطور

RE: تاپیک بچه های مشهد - mster - 2013-04-03 10:35 AM

سلام به مشهدی های عزیز
برو بچ مشهد کسی میدونه از کجا میتونم شمش المینیوم واسه بولپاپ ای تی 44 گیر بیارم
اگر بجنورد هم سراغ داشته باشید ممنون میشم راهنمایی م کنید

با تشکر

RE: تاپیک بچه های مشهد - soheilsaadat - 2013-04-03 04:10 PM

سلام بر دوستان . آقا ما تو کف ساچمه ایم هنوز دوستان راهنمایی بفرماین من ساچمه میخوام از کجا باید تو این شهر گیر بیارم . براکودا جی اس بی

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2013-04-06 07:39 AM

سلام به دوستان مشهدی
تعطیلات خوش گذشته انشاالهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2013-04-06 05:53 PM

مشهد شکار در بازار سپاد تنوع ساچمه خوبی داره البته قیمت بالا میگه . اگه بتونید از تهران یا سایر شهرها تهیه کنید در تعداد بالا به صرفه است.

RE: تاپیک بچه های مشهد - عمو - 2013-04-06 10:56 PM

سلام به بروبچ
من 5روز پیش یک شادو 1000 از قشم خریدم.فروشنده خیلی تعریف کرد من و دوستم هرکدوم یکی خریدیم.تا حالا هیچ اطلاعاتی از تفنگ و دوربین نداشتم ولی تو این دو سه روزه خیلی تحقیق کردم دیدم تفریح باحالیه.ولی یک دودلی در من بوجود اومده .میخوام اگر بشه تفنگم رو بفروشم (فقط 7 تا تیر باهاش شلیک کردم)و یک دیانا 350 یا وایرخ نو تا حدود 1/400 بخرم البته نصفش رو نقد بدم باقیش رو شرایطی.به نظر شما کسی یا مغازه ای هست که اینجوری تفنگ بده .من کارمندم و چکم معتبره.الانم تربت حیدریه اقامت دارم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

RE: تاپیک بچه های مشهد - mster - 2013-04-07 08:05 AM

دوستان مشهد لطفا راهنمایی بفرمایید از کجای مشهد میتونم الومینیوم (شمش) واسه ساخت قطعات تفنگ بادی گیر اورد
لطفا راهنمایی کنیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-04-07 10:59 AM

والا من آلومینیوم فروشی جای طبرسی دیدم باید بری جای آهن فروشی چیزی ازش بپرسی.اونا تو شهر زیادن جای میدون فجر یا همون طبرسی هم زیادن.
دوست عزیزی که میخای شادو رو بفروشی و 350 یا وایروخ بگیری برای نیاز شما و تفریح شما همون شادو خوبه و نیازی نیست این همه پول بی زبون رو صرف خرید اسلحه کنی،100% میتونی با این پول چیزای بهتری تفریحت بگیری!اصلا دودل نباش.من بعد از داشتن سلاحهائی که تو امضام میبینی با یه کرال و یه شادو کارمو راه میندازم،شکار میرم،لذت میبرم!آگرم بخام بیشتر خرج اسلحه کنم یا دیانا 54 میگیرم یا پی سی پی!
البته بد برداشت نشه نه اینکه بگم این اسلحه ها از دیانا و وایروخ بهتره!اینا خوشدست تره،پر قدرت تره،دقیق تره اما همین هم خیلی خوب جواب میده،کافیه همین شادو رو یک واشر و یک فنر عوض کنی و لذت ببری.
آقایون مشهدی،یه حرکتی بزنید خیلی وقته مشهدیا خوابن ها...........من که هر هفته میرم کوه و بیابون شماها پوسیدید!!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - صادق قرنجیکی - 2013-04-07 12:06 PM

(2013-04-06 10:56 PM)عمو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به بروبچ
من 5روز پیش یک شادو 1000 از قشم خریدم.فروشنده خیلی تعریف کرد من و دوستم هرکدوم یکی خریدیم.تا حالا هیچ اطلاعاتی از تفنگ و دوربین نداشتم ولی تو این دو سه روزه خیلی تحقیق کردم دیدم تفریح باحالیه.ولی یک دودلی در من بوجود اومده .میخوام اگر بشه تفنگم رو بفروشم (فقط 7 تا تیر باهاش شلیک کردم)و یک دیانا 350 یا وایرخ نو تا حدود 1/400 بخرم البته نصفش رو نقد بدم باقیش رو شرایطی.به نظر شما کسی یا مغازه ای هست که اینجوری تفنگ بده .من کارمندم و چکم معتبره.الانم تربت حیدریه اقامت دارم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
دوست عزیز خریدت مبارکت ، آقایون ببخشید پریدیم تو تایپیک مشهدی ها !!!!!Khansariha (48)
همونطور که علی نوزاد هم تو پست قبلی گفتن برا تفریح این شادویی که گرفتی خوبه ، خودم تا حالا تو بادی 5 نوع اسلحه گرفتم و همون موقع که اولین سلاحم رو خریدم برا یه دوست که همیشه باهم میرفتیم برای تفریح هم یه دونه شادو 1000 گرفتم که تا الان براش کار کرده و بعد این همه مدت فقط یه بار فنر و واشر سرپیستونش رو عوض کردیم.
به نظرم اگه برای تیراندازی تفریحی و گاها شکار پرنده تا حد کبوتر می خوای اسلحه خوب و کم خرجیه (حتما کالیبر 4.5 رو گرفتی ؟!) می تونی از ساچمه های پرومگنوم استفاده کنی که خودم با این اسلحه خوب جواب گرفتم ازش
موفق باشین.
علی جون شرمنده بدون در زدن اومدم تو تایپیکتون Khansariha (8)