شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-08-17 12:58 PM

(2011-08-17 12:45 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-16 08:54 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان عزيز همشهري خسته نباشيد . كم كم فصل شكار نزديك ميشه و بايد تجهيزات را كامل كنيم تا مثل هميشه بچه هاي مشهد حرفي براي گفتن داشته باشند . مخلص تمام همشهريان .

دوست عزیز خیلی کم میاد به ساین -ایشالله بعد ماه مبارک 1 قرار بزاریم

سلام
خسته نباشيد
باور كن من تمام روزهاي هفته بخصوص صبح ها تا ساعت 4 بعدازظهر حداقل يك ساعت تو سايت هستم و تمام مطالب جديد رو مطالعه مي كنم
درسته كه مطلب كم مي نويسم ولي باشه براي فصل شكار
انشا.. يه قراري ميذاريم باميد خدا Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-08-19 04:33 AM

درود بر تمامی دوستان عزیز ایررایفلی.به شدت از کار خسته ام و دارم تنهایی میزنم به بیابون اونم با 15 ساچمه گامو مچ که دوربین رو باهاش 0 کردم که معلوم نیست 0 هست هنوز یانه!!!فقط میخوام برم راحت شم.شکار خونم به شدت زده پایین.

RE: تاپیک بچه های مشهد - ALIANA-54-T06 - 2011-08-19 10:35 AM

(2011-08-19 04:33 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر تمامی دوستان عزیز ایررایفلی.به شدت از کار خسته ام و دارم تنهایی میزنم به بیابون اونم با 15 ساچمه گامو مچ که دوربین رو باهاش 0 کردم که معلوم نیست 0 هست هنوز یانه!!!فقط میخوام برم راحت شم.شکار خونم به شدت زده پایین.
علی مشهدی 2 عزیز سلام Khansariha (8)
اتفاقا منم بدجوری هوس یک گروپی مروپی نمیدونم درب نوشابه زدنی دارم امروز هم اگر خدا بخواد افطاری داریم میریم خونه یکی از اقوام بیرون شهر ظاهرا بالکن رو به فضای باز داره(چون تازه اسباب کشی کردن) گفتم به فامیلها میخواهم کمی تو بالکن منزل تازه شون چندتا تیر درکنیم فعلا ما آپارتمان نشینها یک چنین فرصتهای هم برامون غنیمته خخخخخخخ چاره ای نیست Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - david - 2011-08-19 10:45 AM

علی اقا ما در باغ در خدمتیم برادر با انواع امکانات تیراندازی با بادی.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-08-19 11:59 AM

اقا زدم بیرون الان رسیدم خونه!!!
60 کیلومتر تو خود شهر راه رفتم!!!یک جا رفتم کلی کبوترهای عزیز تشسته بودن روی دکل ولی توی منطقه اداری بود!!!کلی پرنده شکاری هم داشت اونطرف تر که با دوربین نگاشون میکردم .خیلی قنگ بودن.یک کبوتر دیدم تو محل شکار قبلیم با علی که زدمش.
[تصویر: DSC00019.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - ALIANA-54-T06 - 2011-08-19 12:00 PM

(2011-08-19 10:45 AM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اقا ما در باغ در خدمتیم برادر با انواع امکانات تیراندازی با بادی.Khansariha (8)
ممنون پورنگ جان Khansariha (8) انشاالله بابروبچ تهرون یه برنامه کوچیک میزاریم Khansariha (256)

(2011-08-19 11:59 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا زدم بیرون الان رسیدم خونه!!!
60 کیلومتر تو خود شهر راه رفتم!!!یک جا رفتم کلی کبوترهای عزیز تشسته بودن روی دکل ولی توی منطقه اداری بود!!!کلی پرنده شکاری هم داشت اونطرف تر که با دوربین نگاشون میکردم .خیلی قنگ بودن.یک کبوتر دیدم تو محل شکار قبلیم با علی که زدمش.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه زود بر گشتی علی مشهدی 2 Khansariha (8)
میبینم که دست پر هم اومدی Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-08-20 11:27 AM

علی جان میبینم بی ام و خریدیو شیرینی هم که ندادیو بهاش میری 60 کیلومتری
به به شکار همکردی
داداش خرجت زد بالا خخخخخخخ
ایشالا ماشین هم مبارک باشه
راستی از مهدی کشاورز زحمت کش چه خبر؟چند روزیه کم پیدا شده

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-08-20 04:46 PM

سلام.اوف بابا کشتید منو بس زنگ زدید.فرمانده انداختم بازداشتگاه بس تلفن منو خاست!دریغ از یک تماس!علی برو چطور 2 بار روزی خانواده میزنگند؟؟؟؟عیب نداره 15 روزه گوشی قاچاقی بردم تو.خاستید اس بدید.باز نترکونید تلفنمو ها.انشالا فردا ترخیصم باید کلی جنگولک بازی دربیارم تا امیر قبول کنه امریه بده ببینیم کدوم دهات دورافتاده ای افتادیم.جاتون خالی با ژ3 میخاستم ی شتر وحشی شکار کنم تفنگ خراب بود نخورد در رفت!میزدیم کلی گوشت داشتیم....یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - searcher - 2011-08-20 04:57 PM

سلام
علی آقا آموزشی کجا بودی؟
کدوم پادگان؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-08-20 05:38 PM

(2011-08-20 11:27 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان میبینم بی ام و خریدیو شیرینی هم که ندادیو بهاش میری 60 کیلومتری
به به شکار همکردی
داداش خرجت زد بالا خخخخخخخ
ایشالا ماشین هم مبارک باشه
راستی از مهدی کشاورز زحمت کش چه خبر؟چند روزیه کم پیدا شده

مخلص داش سهیل شیرنیشم محفوظه.راستش در این بی بنزینی و گرونی در 1 حرکت سریع سویچ ماشین پدر گرامی رو کش رفتم و ...Khansariha (367)
علی اقا حدود 6 ساعت بیرون بودم که دهن روزه بیشتر از این ریسکش زیاده.
مهدی هم خوبه خوبه داره دوربینشو 0 میکنه-ایشالله چند روز دیگه دور هم جمع میشمKhansariha (8)
به به داش علی.کارت به جایی رسیده که شتر شکار میکنی!!!روی همرو دیگه کم کردی ایول.