شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-03-02 09:39 PM

(2013-03-02 07:01 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وقت تمامي دوستان بخير Khansariha (8)

ياسر جان كجايي داداش . نيستي مثل اينكه سرت خيلي شلوغ هست Khansariha (8)

محمد جان هم كه داره يه كارايي مي كنه . انشاا.. درست بشه محمد جان Khansariha (8)

سلام آرش جان
زیر پاتونو نیگا کنین مارو میبینینKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-03-03 01:33 PM

(2013-03-02 09:39 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-02 07:01 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وقت تمامي دوستان بخير Khansariha (8)

سلام آرش جان
زیر پاتونو نیگا کنین مارو میبینینKhansariha (8)

سلام بر تمامي دوستان Khansariha (8)

چطوري ياسر جان خوبي ؟ بابا دلمون واست تنگ شده . هر روز ميگم الان برم تاپيك پست ياسر خان رو مي بينم الان هم پستت رو ديدم اينجوري شدم Khansariha (219)

و امااااااا درخصوص زير پا . ديگه ما رو شرمنده مي كني ما هروز رو سرمون رونگاه مي كنيم ياسر جان . خيلي طلايي

راستي محمد هم داره شبيح خون ميزنه و وايرخ رو گذاشته واسه فروش . خيلي حالمو گرفت . انشاا.. كه پي سي پي بگيره .

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-03-03 02:00 PM

سلام دوستان Khansariha (8)
مرسی آرش جان شما لطف داری دل به دل راه داره
محمد جان چیکار میخوای بکنی نکنه فردا با یه ادگان ماتادور بیای Khansariha (219)
خیر باشه اینشاالاه
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-03-05 01:24 PM

سلام بر دوسان عزيز Khansariha (8)

امروز رسما پايان فصل شكار هست . اين فصل كه همين طور روزها گذشت و خيري نديديم . ولي دوستان از الان تا فصل شكار لااقل قرار گروپ گيري بزاريم تا از تجربيات هم استفاده كنيم . محمد جان كم كم به فكر يه پي سي پي باش برادر . از وقتي تفنگ رو فروختي نمياي تاپيك . ما رو فراموش نكن ما دلمون برات تنگ ميشه ياد قرارها مون كه مي افتم اينجوري ميشم Khansariha (30)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-03-07 08:58 AM

سلام و صبح روز برفي دوستان بخير Khansariha (8)
ماشاا.. چه برفي داره مياد !
حيف كه دو روز از فصل شكار گذشته و الا جون ميده الان براي رفتن به شكار تو يا اين برف Khansariha (256)

[تصویر: Image235.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2013-03-08 02:51 PM

با سلام به دوستان گلم
امیدوارم حال همگی خوب باشه , غمگینم Khansariha (172)
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2013-03-09 01:11 PM

سلام دوستان
دوستان مشهدی نیستن!!!!!!!!!!!!!
هر چند وقت می امدم مطالب این تاپیک رو می خوندم . الان فقط داریم خاک های تاپیک رو می خوریم. خخخخخخخخخخخ
درسته فصل شکار تموم شده اما ..................................

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-03-10 01:13 PM

دوستان چه خبر از روز برفي .Khansariha (8)
ياسر جان شما با اين برف چه كرديد داداش ؟ جايي هم رفتيد يا نه ؟

محمد جان نبينم غمگين باشي . البته دلگير نباشي برادر ؟ انشاا.. يه پي سي پي بگيري داداش .
علي جان عمو وايرخ رو چكار كردي داداش . ي زماني خيلي آتشي بودي همش دنبال شكار و هدف زني بودي الان خيلي بي حوصله شدي .انشاا.. سال 92 سال خوبي براي شما و همه دوستان باشه !

ديروز مرخصي گرفتم تفنگ رو برداشتم بزنم بيرون ولي متاسفانه ماشين روشن نشد و استارت ماشين خراب شد كه ديروزمون صرف درست كردن ماشين شد !!!!!!!! اين از يه روز مرخصي ما خخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-03-10 06:35 PM

سلام دوستان گل
چاکرم آرش جان من از ساعت 1:30 روز جمعه تا 6 رفتم بیابون که نتیجش 20عدد کاکلی (جل) و 4عدد صلیم که من تا حالا ندیده بودم و در انتها ماشینی که خراب شد و 150چوف رو دستمون خرج گذاشتKhansariha (367)
جای همه دوستان خالیKhansariha (8)
نبینم غمگینی حاج محمدKhansariha (48)لپ تاپ گرفتی ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2013-03-10 10:25 PM

(2013-02-24 10:13 PM)dalton نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
کوچیک شما وحید هستم از قاسم اباد مشهد
امیدوارم منو هم در جمع خودتون بپذیرید
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام دادو
خوش آمدي
(2013-02-27 12:00 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به مشهدی ها
ماکه نمیاییم فکر میکنیم بقیه میان جای مار و خالی میکنن فقط داداش آرشKhansariha (8) میاد و وسلام
پنجشنبه و جمعه کسی بیرون نمیره؟
مصطفی جانKhansariha (8) از شما هم خبری نیست چناران خبری نیست بریم؟
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

سلام ابولفضل جان
من يك مدتي خيلي سرم شلوغ بود و الا................
من اين هفته اگه عمري باقي بود و خدا بخواد ميخوام برم شكار (احتمالا پنج شنبه و اگر نشد جمعه)
دوستاني هم كه ميتونن بيان خبر بدن اونايي كه شمارمو دارن اس بدن و اونايي كه ندارن (پ خ)
اگه بشه ميخوام برم كوه شكار !!!!!!!!!!!!
انشااله كه اين دفعه دست پر برگرديم
يا حق