شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - masih.hunter - 2013-02-25 03:13 PM

(2013-02-16 01:34 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وقت تمامي دوستان بخير !
دوستان چه خبر ؟
از الان بفكر فصل بعد شكار بايد بود . دارم باطري قلمي جمع مي كنم خيلي حال ميده واسه هدف زني Khansariha (8)

[تصویر: Image189.jpg]

سلام به دوستان گل مشهدی . Khansariha (8)

سلام ارش جان 1 بار فندک و نوشابه قوطی کوکا رو تست کن لذتشو ببر. Khansariha (8)

التماس دعا سلامو مارو حتما" به اقا برسونید . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - dalton - 2013-02-25 06:20 PM

(2013-02-24 11:17 PM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
داداش خیلی خوش اومدین
تفنگ چی داری داداش ؟
یا علی

اره داداش همونطور که سید فرمودند شادو 1000 خریدم از الهامی نژاد توی بین لشکر و ده دی تو همون پاساژه
یک پیرمردی بود که به نظرم از طباطبایی بازار حکیم مقبول تر افتاد و البته 30 تومن هم ارزون تر از اون بهم داد.یعنی450

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-26 10:39 AM

سلام و صبح روز باراني دوستاني بخير . اميدوارم روز خوبي رو داشته باشيد Khansariha (8)

ممنون مسيح جان از ارشادات شما . باشه حتما با دوستان كه دور هم جمع بشيم فندك و قوطي نوشابه رو حتما امتحان مي كنيم . راستي محتويات نوشابه رو به مصرف برسونيم يا نه پر باشه كه اگه نظرتون به پر بودن باشه بايد يه راه حلي پيدا كنيم يه تشت زير قوطي بزاريم كه استفاده بهينه بشه خخخخخخخخ

وحيد جان مبارك باشه . مغازه الهامي نژاد نسبت به بقيه تا حدودي جنساش خوبه ولي اگر شاگردش مي بود كمتر هم ميداد كافي بود ميگفتي فلان روز به من 430 گفتي . چون اينا قيمت قطعي رو جنساشون نمي زارن لحظه به لحظه فرق مي كنه .

علي جان شما يه چندتا عكس از اين جيپ بزار تا ببينم چطور هست . نكنه يه جيپ نزديك خونه شما تو خيابان هست اونو مي گي . اگه اونه من مي خوام Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Moien.A - 2013-02-26 12:11 PM

سلام بر دوستان مشهدی Khansariha (256)
میخوام چند بسته ساچمه مچ و پرومگنوم و ... بگیرم...لطفا بگید کجا برم که ارزون تر باشه. Khansariha (219)
راستی آدرس دقیق بدید... Khansariha (172)
ممنون Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-26 01:48 PM

سلام برادر Khansariha (8)
آدرس دقيق : مشهد . فلكه برق - فلكه برق به سمت ميدان تقي اباد - چهارراه دوم چراغ راهنمايي . سمت راست خيابان امام خميني - ميدان ده دي . پاساژ طاهري . انتهاي پاساژ مغازه الهامي نژاد . اينجا رفتي بايد عنوان كني از قيمت هاي تهران مطلع هستي و الا خدا مي دونه چند بهت قيمت بده . همين مغازه يكم كنار مياد ما بقي مغازه ها فكر نكنم . البته دو تا مغازه به چهارراه كه رسيدي سمت چپ رو برو كه بازم خيايان امام خميني هست داخل خيابان سمت چپ دو تا مغازه لوازم شكار هست كه اونجا هم مي توني سر بزني ولي از نظر قيمت معلوم نيست چند بفروشند .
البته مغازه الحمدا.. زياد هست ولي انصاف كم . خواستي اونها رو هم يك به يك با آدرس برات بنويسم Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2013-02-27 12:00 PM

سلام به مشهدی ها
ماکه نمیاییم فکر میکنیم بقیه میان جای مار و خالی میکنن فقط داداش آرشKhansariha (8) میاد و وسلام
پنجشنبه و جمعه کسی بیرون نمیره؟
مصطفی جانKhansariha (8) از شما هم خبری نیست چناران خبری نیست بریم؟
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2013-02-27 12:50 PM

با سلام
ابوالفضل جان 5 شنبه 2 به بعد احتمالا با آرش بخوایم بریم هدف زنی و گروپ , شما میای داداش ؟ دوستان دیگه هم کسی پایه هست ؟
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-27 01:18 PM

سلام بر دوستان Khansariha (8)
متشكر ابوالفضل جان كه اومدي يه پست زدي داداش تا ما رومون بشه يه پست بزنيم كه پست رو پست نخوره . Khansariha (8)

مدتي هست كه از ياسرخان خبري نيست . كجايييييييي برادر . Khansariha (48)

محمد جان فردا سعي خودم رو مي كنم تا بيام يه گروپي از وايرخ 90 بگيريم و تاپيك وايرخ 90 رو يه تكوني بديم . البته اگه گروپ خوبي بده خخخخخخخخ

علي جان هم كه با ماشين هاي دوبرابر سن و سالش حال ميكنه . علي جان زياد با پيرمردها نپر داداش . مي بيني اغفالت كردند خخخخخخخخخ اينا ماشين بشو نيستند برادر خخخخخخ.

دوستان ببخشيد زياد مي حرفم . آخه تا مي بينم دوستان يه پست ميزارن از خوشحالي كنترل از دستم خارج ميشه .خخخخخخخ
بابا كجايين بياين تاپيك رو ول نكنين . Khansariha (256)

محمد جان پست ها همزمان شد . من فردا به احتمال خيلي قوي ميام همون طرفاي شما كه صحبت شد .

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2013-02-27 01:37 PM

با سلام
داش آرش بیا که یه کلیپ از عشقت واست گرفتم , همونی که تو امضات هست Khansariha (219)Khansariha (219)
منم میخوام Khansariha (48)
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-27 01:44 PM

باشه محمد جان حتما سعي خودم رو مي كنم از الان 99% ميام و 1% درصد احتمال داره نيام ولي بعضي وقت ها هم مي بيني 1% بيشتر از 99% درصد كار كرد Khansariha (219)خخخخخخخخخ

درخصوص اون داخل امضاء كه ديگه نگو . همينجا براي تمام عاشقان دعا مي كنم كه به عشق شون برسند و ما هم به اون چند مدل كه خبري داري ههههههههه اينجا رو گفتم ههه يعني هلو خخخخخخ Khansariha (172)