شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-20 10:42 PM

(2013-02-14 11:34 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و شب همگی دوستان بخیر Khansariha (8)

یه وایرخ 80 کالیبر 5/4 دیدم طرف از 750 اومد به 650 ولی باز هم گفتم گرون هست خخخ انصاف ما رو باش . شاید هم خریدم واسه گروپ گیری که سرگرم باشیم Khansariha (219)

سلام بر دوستان و شب همگی خوش Khansariha (8)
شنیدید که میگن آدم دروغگو کم حافظه هست . رفتم پیش این بنده خدا که تفنگ رو بخرم دیدم فروخته . خوب قسمت ما نبود بهش گفتم با ما کنار نیومدی که در جوابم گفت من که بهت گفتم 450 مال شما منو می گی گفتم چند دادای گفت 455 گفتم به 450 دادم رفت گفتم ای از خدا بی خبر تو که اون روز بمن گفتی 650 که دیدم سرش رو انداخت پایین چیزی نگفت گفت خودم 400 خریدم . تازه من گفتم انصاف ندارم این که رو دست من زده . بگذریم
دوستان برنامه ای چیزی واسه جمعه نذاشتین . ما رو بی خبر نزارین Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2013-02-21 01:02 PM

با سلام
دوستان گل واسه جمعه صبح برنامه ندارین ؟
چون من باید تا قبل 3 محل کارم باشم
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-21 02:04 PM

سلام
تا شنبه همه دوستان انجمن رو بخدا مي سپارم اميدوارم تمامي دوستان جمعه خوبي رو داشته باشند
دوستان اگر برنامه اي داشتند ما رو بي خبر نزارند Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-24 07:01 PM

سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)
باخودم گفتم شنبه كه بيام تو انجمن حداقل يه پست توسط دوستان گذاشته شده .
دوستان كجاييد . چه خبر . جمعه جايي هم رفتيد يا نه من كه ديروز شنبه تنهايي رفتم بيرون البته مي خواستم به محمد زنگ بزنم گفتم شايد نباشه . ولي رفتم برگشتم بعد از يك ساعت بعد محمد زنگ زدم كه بريم بيرون . كه اي كاش بهش زنگ زده بودم .
ياسر جان كجايي برادر ؟
علي جان اون جيب كه گفتي روشن هم ميشد يا نه . موتوريش در چه حال بود ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2013-02-24 07:32 PM

من که خدمت خستم کرد،یا یه هفته دیگه تمومم و یا تا عید مرخصی میگیرم و بعد تمومم.شر این خدمت کم شه راحت میشم.بقیه هم که اونقدر وقتشون پره که وقت نمیکنن یه اس بدن(غیر از علی خودمون)انشالا به این زودی یه وعده تیراندازی مشتی به علی قول دادم بریم...Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-24 09:24 PM

سلام بر علی آقای گل Khansariha (8)
خوشحال شدم این پستت رو دیدم . انشاا.. خدمت تموم میشه و راحت میشی . ولی اوایلش خوشحالی بعد از اینکه یه سالی گذشت دلت تنگ میشه من از خدام هست برگردم به اون دوران سربازی واقعا همش خاطره هست . یادش بخیر Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - dalton - 2013-02-24 10:13 PM

سلام به دوستان
کوچیک شما وحید هستم از قاسم اباد مشهد
امیدوارم منو هم در جمع خودتون بپذیرید
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2013-02-24 11:17 PM

با سلام
داداش خیلی خوش اومدین
تفنگ چی داری داداش ؟
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-25 07:49 AM

(2013-02-24 10:13 PM)dalton نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
کوچیک شما وحید هستم از قاسم اباد مشهد
امیدوارم منو هم در جمع خودتون بپذیرید
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام بر آقا وحيد گل Khansariha (8)
خوش اومدين به تاپيك خودتون . اميدوارم با حضور شما ، تاپيك روز به روز پر رونق تر بشه Khansariha (219)

محمد جان ، وحيد آقا تازگي يه دونه شادو هزار خريده كه انشاا.. ماشه اش براش هميشه با خاطرات خوش شليك كنه

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-02-25 11:07 AM

دوستانی که دنبال ماشین هستن این جیپ خیلی خوش قیمته...