شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2013-02-02 10:35 AM

سلام صبح بخیر sms ما رو هم بیخیال میشید کسی ما رو بیرون نمیبرهدیگه !!!!!!!!!!!1Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-02 12:36 PM

سلام
ظهر تمامي دوستان بخير Khansariha (8)

دوستان كه ديروز بيرون رفتن چه خبر ؟

ابوالفضل جان چند وقتي هست كه دوستان كمتر بيرون ميرن . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-02-02 07:02 PM

دوستان کلی عکس شکار دارید بزارید ....پرچم بالا.Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - صمد - 2013-02-02 08:56 PM

سلام به دوستان همشهری عزیز
دوستان من یه سوال دارم ازتون، فروشگاه معتبر و با انصاف در زمینه سلاح های بادی تو مشهد کجاست؟ لطف کنین آدرس هاشو بدید. راهنمایی کنین.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-02 09:48 PM

داداش مشهد مغازه هاش بگیر و نگیر داره . یعنی بعضی از جنس هاشون از بقیه مغازه ها ی مشهد ارزون هست بعضی ها هم گرون . که تازه همونی هم که جنسش ارزون هست قابل مقایسه با مغازه های تهران نیست .
طبقه سوم الماس شرق روبرو درب آسانسور بنام میرنژاد و یکی هم میدان ده دی پاساژ طاهر آخر پاساژ بنام الهامی نژاد وقتی رفتی بگو از قیمت ها سر در میاری و الا قیمت هایی بهت میدن که فراموش کنی واسه چی رفتی .
(2013-02-02 07:02 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کلی عکس شکار دارید بزارید ....پرچم بالا.Khansariha (399)

میگم ها ، داداش علی بیخود نیست این تاپیک بی رنگ و رو شده اینجوری که شما پرچم رو دادی بالا همه رو آب میبره خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - صمد - 2013-02-03 06:24 PM

دستت مر30 داش آرش

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-04 12:25 PM

سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)

ياسر جان چطوري چراغ خاموش مياي و ميري داداش .

ديروز رفتم يه مغازه فروش اسلحه شكاري كه گفت من سهميه اي نميارم ( فكر كنم كزارشي دادند ازش )
يه برنو كوتاه داشت كه لوله اش تازه عوض شده بود ميگفت 10 تومان با قنداق تامهول كه خيلي خوش دست بود .
يه برنو بلند هم داشت كه ميگفت 5 تومان البته با قنداق جنگي بود .

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-05 08:16 AM

سلام و صبح بخير خدمت دوستان Khansariha (8)

دوستان اين جمعه كسي هم بيرون ميره واسه شكار ؟

ياسر جان بعد از فصل شكار همچنان به ياري و مدد شما جهت آموزش صيد ماهيگيري نيازمنديم داداش. هر چند نكات خيلي جالب و مفيدي ازت آموختيم . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-02-05 04:06 PM

(2013-02-05 08:16 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و صبح بخير خدمت دوستان Khansariha (8)

دوستان اين جمعه كسي هم بيرون ميره واسه شكار ؟

ياسر جان بعد از فصل شكار همچنان به ياري و مدد شما جهت آموزش صيد ماهيگيري نيازمنديم داداش. هر چند نكات خيلي جالب و مفيدي ازت آموختيم . Khansariha (8)
ما مخلصتیم آرش خان چوبکاری نفرمائید
ما کوچیکتر از اونیم که بخوایم به شما بزرگواران چیزی یاد بدیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-02-05 04:46 PM

سلام خدمت برادر بزرگوار اقا ياسر Khansariha (8)

هنوز داشتم فكر مي كردم كه ظاهراً بايد تك و تنها بيام تو تاپيك برم و به اسم تاپيك فكر مي كردم كه بزاريم تاپيك بچه مشهد خخخخخخخخ آخه لامصبا كجايين دق كردم از بس اومدم ديدم كسي نيست يه بار پرچم رو بده بالا . علي جان هم كه يه روز اومد پرچم رو بده بالا رفت تا خدا مي دونه كي .! به هرحال خيلي خوشحال ميشم پست هاي دوستان رو ببينم Khansariha (8)

ياسر جان جدي مي گم بعد از فصل شكار يه برنامه بايد بزاريم دوستاني كه ماهي گيري علاقمند هستند در ركاب شما يكم از فنونش رو ياد بگيريم .

محمد جان كجايي برادر . ترازو شركتي ميخري مباركت باشه . ايول من هم يكي مي خوام باهات هماهنگ مي كنم .آقا من اين پاييني رو هم مي خوام Khansariha (94)