شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-01-28 05:05 PM

(2013-01-28 11:36 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)

اول از همه تبريك به مناسب ولادت باسعادت رسول اكرم (ص) و ولادت با سعادت امام صادق (ع) به همه سروران گرامي Khansariha (8)

محمد جان از پست زدن بچه ها ميشه به اين نتيجه رسيد وقتي ميام تاپيك استان هاي ديگه رو مي بينم باور كن ناميد ميشم چندبار تصميم گرفتم برم پناهنده اون تاپيك ها بشم . پست هاي آخر من رو نگاه كن . ماشاا.. پست روي پست ، خودم خجالت مي كشم پست بزنم اينجا .

هرچند با دوستان دو روز يكبار تلفني در ارتباط هستيم ولي اي كاش اينجا هم به همون صورت ارتباط برقرار بشه تا تاپيك از يكنواختي بيرون بياد .
علي اقا هم كه زده تو خط ماشين و پيست . ديشب زنگ زدم بهش ميگه ماشين رو رفته بيمه كرده پول يه وايرخ رو گذاشته واسه بيمه خخخخ اين هم از ماشين آلماني . علي جان من كه گفتم هر گردي كه گردو نميشه داداش . اين كار خودش رو كرده بده يه پرايد بگير حالشو ببر . الان هم كه داره اتوماتش مياد . شايد فردا هم يه مدل واسه آفرود بزنه تا دل بچه هاي طبيعت دوست رو هم بدست بياره ( ديگه چي ميشه )

مخلصم...ما از بچه گی تو گاراژ و و.... اواره بودیم اقا ارش.
حدود 1 ملیون هم بیمه ماشین شد با 5 سال تخفیف
بنده حاضرم پیاده تردد کنم پراید سوار نشدم!برای جونم ارزش بیشتری قایلم خخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2013-01-30 09:52 AM

سلام صبح همگی بخیر
عید گذشته تون مبارک
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-30 01:06 PM

سلام خدمت دوستان عزيز و همشريان گل Khansariha (8)
اميدوارم از تعطيلي ديروز نهايت استفاده رو برده باشيد . ياسر جان ديروز تا ظهر منتظرت بودم ديدم خبري نشد گفتم گرفتاري .
محمد جان زود برگشتي و زنگ زدي ما رو شرمنده كردي داداش خخخخخخخخخ
دست مايه ديروز بعداز ظهر جاي دوستان خالي :

[تصویر: Image176.jpg]

[تصویر: Image174.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2013-01-31 01:50 PM

سلام دوستان گل
بالاخره امتحانات من خم تموم شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!
امیدوارم تمام دوستان خوب بوده باشن
جمعه هرکی پایه است یه ندا بده برنامه شکار بذاریم دلم پوسید!!!!!!!!!!!11
یا حق

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2013-01-31 05:44 PM

با سلام
من پایه ام ، البته تا قبل 2 ظهر باید برگردیم که شیفت هستم
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-31 08:23 PM

سلام به تمامی دوستان .امیدوارم فردای خوبی رو داشته باشید .
بچه های مشهد رسما فصل شکار رو از الان تعطیل کردند . چون چند وقتی هست که دیگه خبری از قرار و بیرون رفتن نیست و مشاهده نمیشه . امیدوارم فصل بعدی فعال تر و شکوفاتر باشین Khansariha (8)

بدون شرح :
[تصویر: sooje_irani_patugh_ir_.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-01-31 08:28 PM

درود
برای جمعه من تا ساعت 10 اگه برگردیم من هم هستم/

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-01-31 08:37 PM

(2013-01-31 08:28 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

داداش علی میگم بگی نیستم سنگین تره.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-01-31 08:41 PM

(2013-01-31 08:37 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-31 08:28 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

داداش علی میگم بگی نیستم سنگین تره.Khansariha (8)

یاسر جان ماچند بار رفتیم تا 9 برگشتیم!مت ساعت 10و نیم باید سر پست باشم!

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-31 08:50 PM

چی می بینم وای خدای من اینا بچه های مشهد هستندKhansariha (219)
. بابا ایول . نکنید این کار رو . ما رو بیش از این شرمنده نکید . یاسر جان چطوری .
علی جان چه عجب . ما گفتیم دوستان خیلی درگیر کار هستند که سر نمی زنند .

علی جان حالشو ببر

[تصویر: soje.jpg]