شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-21 05:16 PM

تقديم به تمامي دوستان متاهل بالاخص علي اقاي گل . فقط اينو بگم علي جان خواستي يه كارايي بكني اينو مد نظر داشته باش . فكر كنم طرف بي خبر و بدون اجازه رفته گروپ گيري و تعداد بيشتر از حد مجاز شكار زده خخخخخخخخ داره بقصد كشتن مي كشه ههههههههه ياسر و محمد جان برسين به داد اين بنده خدا خخخخخخخخ
البته سيبل خوبي هست اون قسمت كشيده شده خخخخخخخخخ

[تصویر: 783c4d077c36f03e2fca8495f1af1a75.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2013-01-23 09:56 AM

سلام به مشهدیای گل Khansariha (8)
پنجشنبه و جمعه اگه بیرون میرید به ماهم خبر بدید شاید تونستیم بیایم .
خونه نت ندارم و از محل کار تو ساعت بیکاری میام سایت برای همین هم کم پیدا شدم.
Khansariha (256)Khansariha (256)
منظورم SMS بدید بهترهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-23 12:08 PM

سلام خدمت دوستان عزيز و گرامي وقت بخير Khansariha (8)

[تصویر: Image168.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-24 10:20 AM

سلام و صبح پنج شنبه دوستان بخير Khansariha (8)

كم كم داره اين تاپيك هم يه جورايي كم رنگ ميشه . دوستان يه خورده فعاليت رو بيشتر كنند .

خوب بسلامتي آقا ياسر هم باز دوباره ماشين خريد و خودش مياد و برامون تعريف مي كنه

محمد اقا كجايي داداش .

علي جان بد جور پيست رو روحيه ات تاثير گذاشته كه از شكار و تفنگ دل زده شدي داداش .
دوستان بعد از فصل شكار بايد براي تيراندازي و گروپ گيري و هدف زني برنامه ريزي كنيم مثل اين فصل بي رنگ نباشه Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-25 10:46 PM

سلام شب تمامی دوستان بخیر Khansariha (8)

دوستان امروز بیرون رفتید یا نه ؟

عکس بدون شرح :
[تصویر: soje_khan_patugh_ir_.jpg]

و این هم خودروی که جون میده واسه آفرود و بیابون خخخخخخ

[تصویر: soje_patugh_ir_6.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-27 09:33 AM

سلام و صبح بخير خدمت تمامي دوستان و عزيزان Khansariha (8)

اميدوارم از تعطيلات فصل شكار نهايت استفاده رو ببريد .

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-27 05:38 PM

عصر بخير خدمت دوستان Khansariha (8)

محمد جان جهت اينكه تاپيك از يه نواختي دربياد داداش حالا كه اومدي تا اينجا . ما رو شرمنده نكن داداش خخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2013-01-28 10:27 AM

با سلام
بوبچ مشهدي خيلي بي بخار شديم هاااا
يه قراري چيزي بزاريم بابا
يا علي

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-28 11:36 AM

سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)

اول از همه تبريك به مناسب ولادت باسعادت رسول اكرم (ص) و ولادت با سعادت امام صادق (ع) به همه سروران گرامي Khansariha (8)

محمد جان از پست زدن بچه ها ميشه به اين نتيجه رسيد وقتي ميام تاپيك استان هاي ديگه رو مي بينم باور كن ناميد ميشم چندبار تصميم گرفتم برم پناهنده اون تاپيك ها بشم . پست هاي آخر من رو نگاه كن . ماشاا.. پست روي پست ، خودم خجالت مي كشم پست بزنم اينجا .

هرچند با دوستان دو روز يكبار تلفني در ارتباط هستيم ولي اي كاش اينجا هم به همون صورت ارتباط برقرار بشه تا تاپيك از يكنواختي بيرون بياد .
علي اقا هم كه زده تو خط ماشين و پيست . ديشب زنگ زدم بهش ميگه ماشين رو رفته بيمه كرده پول يه وايرخ رو گذاشته واسه بيمه خخخخ اين هم از ماشين آلماني . علي جان من كه گفتم هر گردي كه گردو نميشه داداش . اين كار خودش رو كرده بده يه پرايد بگير حالشو ببر . الان هم كه داره اتوماتش مياد . شايد فردا هم يه مدل واسه آفرود بزنه تا دل بچه هاي طبيعت دوست رو هم بدست بياره ( ديگه چي ميشه )

RE: تاپیک بچه های مشهد - airgunner - 2013-01-28 01:32 PM

سلام به همه بچه های گل مشهدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من هم ولادت باسعادت رسول اكرم (ص) و ولادت با سعادت امام صادق (ع) رو به همه تبریک میگم.Khansariha (8)
Khansariha (172)
Khansariha (256)
Khansariha (219)