شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-31 09:26 PM

علی اون همه عکس خوشگل!شکار سار با نخجیر 2 لول...چرا آخه اینا؟
جاتون خالی دیدین شادو شرمندمون کرد؟کلی حرف زدم پشت شادو الان میخام حلالیت بگیرم...توی تاپیک شادو میگم قضیه چی بود...

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2012-12-31 10:37 PM

(2012-12-31 08:49 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محسن جان خسته نباشید....ما جمعه رفتیم برای شکار....(متاسفانه سعادت نداشتیم در خدمت شما باشیم) خیلی هم راه دوری رفتیم ولی دریغ از شکار...کلا مشهد از لحاظ شکار خیل خیلی عجیب شده....

اختیار دارید پرشین جان . کم سعادتی از منه همین که بیادمون بودین دنیا می ارزه .

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-01 09:21 AM

(2012-12-31 08:32 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرش جان عکس بیشتر تقدیم به شما...اگه بخوای 100000 تا عکس برات آپ میکنم!

[تصویر: DSCF0870.JPG]
[تصویر: DSCF0876.JPG]
سلام خدمت تمامي دوستان گل Khansariha (8)
علي جان من كه عكسي نمي بينم
هي حالا جيزك بده و نم نمك عكس بزار

ديشب تا ساعت 9 شب با اقا ياسر بودم و برف شروع به باريدن كرد خيلي صحنه جالبي بود . صدمتري كه اصلا نميشد از دنده دو به سه بزني . ديدي ياسر جان برف وايستاد شما مي خواستي 30 سانت برف بياد ولي همين هم خدا رو شكر . راستي با چيرگان چكار كردي داداش ؟

سلام محمد جان . اگه صدامو مي شنوي جواب بده

علي جان ، علي راست ميگه داداش يه چندتا عكس بزار داداش تا ما هم سر شوق بيايم . البته به عكاس بودنت من خيلي اعتقاد دارم از اون روزي كه ال سي دي گوشيت خراب بود و عكس ميگرفتي يادمه . خيلي جالب بود Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-01-01 10:00 AM

(2013-01-01 09:21 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-31 08:32 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرش جان عکس بیشتر تقدیم به شما...اگه بخوای 100000 تا عکس برات آپ میکنم!

[تصویر: DSCF0870.JPG]
[تصویر: DSCF0876.JPG]
سلام خدمت تمامي دوستان گل Khansariha (8)
علي جان من كه عكسي نمي بينم
هي حالا جيزك بده و نم نمك عكس بزار

ديشب تا ساعت 9 شب با اقا ياسر بودم و برف شروع به باريدن كرد خيلي صحنه جالبي بود . صدمتري كه اصلا نميشد از دنده دو به سه بزني . ديدي ياسر جان برف وايستاد شما مي خواستي 30 سانت برف بياد ولي همين هم خدا رو شكر . راستي با چيرگان چكار كردي داداش ؟

سلام محمد جان . اگه صدامو مي شنوي جواب بده

علي جان ، علي راست ميگه داداش يه چندتا عكس بزار داداش تا ما هم سر شوق بيايم . البته به عكاس بودنت من خيلي اعتقاد دارم از اون روزي كه ال سي دي گوشيت خراب بود و عكس ميگرفتي يادمه . خيلي جالب بود Khansariha (219)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسا به صورت لینک آرش جان...اتفاقا شما باید تو 100 متری میدادی به بغل آرش جان حالشو میبردی...
اگه طالبی اون عکسی که با ال سس دی سوخته گرفتم رو بزارم!

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-01 01:10 PM

سلام
علي جان لينكات داداش خرابه
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2013-01-01 02:21 PM

سلام برادر آرش .آره برف نامرد واستاد گفتیم یه نیم متری میاد
آقا بهترین صفر برای تفنگ شما 25 متر و اینم میلدات ها روی زوم 12

بدرود.Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-01 04:21 PM

به به باد آمدو بوي عنبر آمد
چطوري ياسر جان ممنون داداش زحمت كشيدي . امشب شيفتم واسه فردا بهت ميزنگم

ابوالفضل جان كجايي داداش . وضعيت كپسولت در چه حاله . اين وايرخ ما كم باد شده مي خوام يكم افزايش قدرت بدم شايد 50 تا . مي خوام برم شكار چهارپا البته موش كوچولوها هم يه طورايي چهارپا محسوب ميشن خخخخخخخ چون چيز ديگه اي نيست بزنيم

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-01-02 07:13 AM

بکس مشهد جمعه شکار کیا میرن؟!

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2013-01-02 10:41 AM

علي جان خبري شد يه ندا به ما بده داداش
راستي عكس هات رو تو پيكو فايل آپلود كن داداش اين سايتي كه الان گذاشتي برا من كه باز نميشه . دوستان ديگر رو نمي دونم . مارو جون به لب كردي با عكس گذاشتنت خخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2013-01-02 10:45 AM

آرش جان این عکسا سرورش دان شده تا چند روز خودش درست میشه.پرشین گیگ هست