شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-26 02:48 PM

اقا جمعه همانگید؟
ابوالفضل جان درمورد پی کی یکیشون گفت ندارم یکیشون هم مدل بالا بود.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-26 03:26 PM

عالیه...با این برف جمعه شکار چه حالیییییییی بده

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2012-12-26 08:08 PM

با این برفی که باریده کبک ها و سیاه سینه ها میان پایین و خودشون رو نشون میدن و از استتار در میان!
جمعه رو حتما هماهنگ کنید که بریم شکار
چون تو این هوا واقعا میچسبه!
و انشااله دست پر برگردیم!

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-26 08:13 PM

سلام وقت تمامی دوستان بخیر Khansariha (8)
محمد جان شرمنده داداش که اس زدی من در شرایطی بودم که نشد جواب بدم

یاسر جان بسلامتی برگشتی داداش . دل ما تنگ شده واسه شما

علی جان خوبی .

عجب هوای برفی شده جون میده واسه پیاده روی تو برف بعدازظهر اومدم سمت میدان تقی اباد واقعا لذت می بری که برف میاد . هوای دلی شده . دوستان تو خونه نشینین و بگین سرما می خورین واقعا در سال شاید دو الی سه بار اتفاق بیافته که همچین هوایی داشته باشیم .نهایت استفاده و لذت رو ببرید Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-26 09:17 PM

آقا راستی من جمعه میخام برم جمعه بازار خودرو ماشین بگیرم(البته اگه هوا بهتر بشه اگه نه که میریم شکار)دوستان آر دی مدل پائین هرکی سراغ داشت بگه...فعلا با این/که همه میگن لگنه ولی رفتیم تو نخ آردیKhansariha (215)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-26 10:27 PM

آرش جان من از 3راه فلسطین تا خونه پیاده اومدم...دلت بسوزه!@خخخخخخ

علی جان جمعه بازار خودرو= اشغال دونی--یک کلام خطم کلام...برای خرید ماشین عجله نکن...

براش جمعه کیا ماشین دارن؟من پایه ام!

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-26 10:43 PM

عزیزم میشه بگی مردم میرن از کجا ماشین میخرن؟Khansariha (8)
از بنگاه که جرات نمیکنی بخری!یه قیمتی میده که Khansariha (290) ...
از دور و بر هم که کسی نداره...
جمعه بازارم که آشغال دونیه...
2ماهه دنبال فرصت مناسبم بس نیست؟هر چی نشون کردم رفتم ببینمش فروختنش!طلسم شده!همین چند ساعت پیش یه آردی 81 رفتم ببینم،آدرس داده نیم ساعت دیگه رفتم جاش،مرتی.که یکساعت الافم کرده تا گوشی کوفتیشو جواب بده مهم تا ماشینو دیدم گفت معامله کردم!خیلی تمیز بود!Khansariha (367) یکی نیست بگه گاگ.ول گوشیتو جواب بده بگو فروختم،یا زنگ بزن بگو فروختم چرا مردمو تو این برف سرکار میذاری...

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-26 10:56 PM

علی جان باید کناره بخری عزیزم...جمعه بازار زیر 10 درصد ماشین خوب گیرت بییاد!!!خوبه 2 ماهه دنبالشی! من برای bmw 1سال و نیم بیشتر میگشتم!!!حالا بنز و جگوار به کنار!
ببین بهترین انتخاب برای شما نیو پی کی هست...(چون مصرف کم برات نکته هست)به فکرت هستم علی اقا نامبر وان-ارادت ویژهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-26 11:03 PM

پی کی نوموخام!
آر دی موخام!جادار!مطمئن!منتها لش!چون ماشین پر شتاب و جوندار برای من = مرگ!همین آردی که میگم تمیز بود به 3.2 میداد.تک هم نبود دوگان بود.من 3 -3.2 تومنی میخام.
حالا ببینیم چی میشه...هرچی قسمت باشه...

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-26 11:30 PM

پیشاپیش مبارک باشه علی جان Khansariha (48)

آردی بقول خودت ماشین لشی هست . یه ماشین کم مصرف تر بخر . فردا احتمال گرون شدن بنزین هم هست . من الان 4 سال پی کی دارم خیلی ازش راضی هستم همین امروز داشتم میومدم سر کار زیر گذر شهدا اکثر پرایدها و پیکانها سر بالایی رو میومدن و برمی گشتن نمی تونستند بیان بالا ولی این پی کی صحبت تعریف نباشه عین گربه مرتضی علی اومد بالا فک همه افتاد خخخخخخخخخ Khansariha (219)