شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2012-12-23 11:44 PM

سلام به همه دوستان
آرش جان چطوری داداش ، همانطور که واست مسیج کردم جمعه یه کاری پیش اومد رفتم شهرستان ولی مگه میشه معتاد ( شکارچی) رو از مواد ( تفنگ) جدا کنیKhansariha (214) .طرفای ظهر فرستی دست داد تا با دیانا 54 بریم یه دوری بزنیم در عرض نیم ساعت یه 14 ، 15 تایی گنجشک رو تو فاصله حدوداً 25 متری زدم که متاسفانه بدلیل خالی شدن باطری موبایل نتونستم عکس بگیرم .Khansariha (226)به هر حال این هفته غیر جمعه اگه روز دیگه ای رو هماهنگ کنین در خدمت هستیم .Khansariha (48) جمعه ها روز خانواده است نمیتونم بیام.یا حق ...Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-25 12:22 AM

سلام و شب تمامی دوستان بخیر و شادی امیدوارم حال همگی خوب باشد Khansariha (8)
علی جان خیلی مخلصیم . راستی واسه من سوال شده چرا عکس آواتار نمی زاری داداش ؟ یه عکس از بنز خوشکلت بزار تا ما هم با عکسش حال کنیم .
یه خبر خوب محمد ترازو دیجیتال خریده . یه وقتی فکر نکنید از این ساخت برادر چینی ها هست نه طبق گفته خود محمد آقا شرکتی هست و خیلی دقیقه .
میگه جلو دماغم نگه میدارم وقتی نفس میکشم مقدار هوای دم وبازدم رو دقیق نشون میده یعنی اینقدر دقیقه خخخخخخخ ( البته این نقل خودم هست جهت مزاح محمد جان مارو ببخش داداش )

علی جان (طبیعت ) باشه چشم هروقت غیر جمعه برنامه ای داشتیم شما رو هم در جریان خواهیم گذاشت .

یاسر خان هم که در مشهد نیست و فردا انشاا.. تشریف خواهند آورد . بابا دلمون واسه نازنین وایرخ تنگ شده یاسر خان ! کجایی جواب بده . واقعا محشره ، دقت بیست دوستان باید بببیند تا متوجه بشوند !
علی جان (نوزاد ) خوبی داداش . 350 در چه حاله .راستی از پایان خدمت چه خبر . نبود نبود تموم شد ؟ واقعا دوران خوبیه سربازی . البته برای متاهلین نه ولی برای مجردها دوران شیرینی هست

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-25 07:13 AM

آرش جان اواتار برای این سایت خیلی سخته برام...ماشین که جاش اینجا نیست...ولی این آواتارم تو سایت مربوط به ماشین...(بهترین ماشین عمرم)
[تصویر: file.php?avatar=40808_1347044353.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-12-25 08:41 AM

سلام بچه ها
تک لول روس جواز در کسی قیمت نداره؟؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-12-25 10:32 AM

راستی جمعه هوا هوای شکاره برادران تفنگ ها رو از کاور در بیارید.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2012-12-25 01:31 PM

(2012-12-25 10:32 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی جمعه هوا هوای شکاره برادران تفنگ ها رو از کاور در بیارید.Khansariha (8)

آی گفتی ابولفضل جان
انشاله جمعه بریم کلک اون کله سبزه رو با پوستش یکجا بکنیم!!!!
من که از اون شب همش خواب مرغابی کله سبز میبینم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
یا حق

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-12-25 02:07 PM

دل به دل راه داره منهم کلا تو فکر کله سبزم و خیلی دوست دارم حالی ازش بگیریم.
پنج شنبه و جمعه تعطیلم ولی جمعه آماده برای احوالپرسی خخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-12-25 06:18 PM

آیییییییییییییییییییییی مو آمدمKhansariha (219)
سلام به همه دوستان گلم
مخلصیم آرش جان.
بریم داداش هر وقت میگی.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-26 12:25 AM

منم پایم!
ابولفضل شکا هنوز شکاری نگرفتی؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-12-26 08:23 AM

Khansariha (8)سلام به همگی روز برفیتون بخیر
علی (alinozad) جون چه خبر از اون پ.خ که بهت زدم چی شد هماهنگ کردید.
علی (persiankiller) جون وضعیت اقتصادی خیلی بده ولی کسی رو دارم یه تک لول داره گه خدا بخواد یه کاریه اگه بشه حتما میخرمش ازش.