شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-21 09:54 PM

karegarm عزیز چه خبر از امروز؟
محمد جان امشب میرم رو دان!Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-21 10:47 PM

با اقا مصطفی اشنا شدیم،رفتیم ابوالفضل و کندور رو برداشتیم،رفتیم یه باغی اولین شکار اردک بود که در رفت...یک ساعت بیشکار بودیم و هرچی میزدیم نمیخورد...
دیگه اولین شکار با یک قمری شروع شد و بعد ازون یک کبوتر،باز یک کبوتر دیگه،بعد رفتیم تو نخ یاکریم...یک گله ازین یا کریم خوشمزه ها بود...فقط 3 تا زدیم،4 تا کاکلی و 5-6 تا گنجشک و برگشتنا جای ما یک کبوتر و تمام!امروز شادو هزارم محشر بود...آبرومونو خرید...Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-22 07:02 AM

عکس بزار مومن!!خوشحالم که بالاخره دیدید هم رو ما که رالی شهری بودیم جونمون در رفت

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-22 08:00 AM

علی جون غصه خوردی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی جات خالی بود هیچکسی رو نداشتیم شکارامون رو بپرونه و فراری بده Khansariha (367) ...اونقدر یادت کردم...Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-12-22 08:49 AM

سلام
با تشکر از علی آقا راوی ماجرای دیروزKhansariha (8)
راستی دقت کردی علی جون
5 تا کبوتر
5 تا کاکلی
5 تا گنجشک تو لیست شکارمون هست خخخخخخ
جای بچه ها خالی من هنوز تو کف ارکم حیف شد از دستمون در رفت. نشااله بشه بازم با مصطفی ولی با دولول این بار یک حال ساس بدیدم به اون سوله باحاله و گله قمری ها.
پرچم شادو 1000( 4.5 ، 5.5 ) ، 350 و کندر
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2012-12-22 12:27 PM

سلام علی جان دیروز این رو میگفتم
تمام پیچ هایه قنداق رو باز کردم و هر چه قدر باهاش ور رفتم در نیامد که نیامد
به نظرت باید چیکار کرد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه پیچی نداره ولی به یک جا گیره !

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-22 12:58 PM

سلام بر دوستاني عزيز مشهدي .
دم همه بچه هاي مشهد گرم . اميدوارم از اين فصل شكار نهايت استفاده رو ببريد .
ديروز ما كه با محمد آقا رفتيم بيرون ولي متاسفانه بر عكس هفته هاي قبل چيزي نصيبمون نشد . با گروپ گيري تا ظهر اونجا بوديم و بعدش دست خالي برگشتيم .جاي دوستان خالي بود Khansariha (8)
البته ناگفته نماند كه بعدازظهر ديروز از خجالت چندتا كفتر دراومدم Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-22 01:49 PM

مصطفی جان توی این تاپیک بپرس دوستان حتما راهنمائیت میکنند.احتمالا کشوئی نیست؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-22 03:05 PM

خوشحالم که همه با هم هماهنگ شدن و برنامه شکار و گروپ میزارن....ممنون علی جان...باشه ما شکار پرون...هستیم در خدمتتKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-22 05:21 PM

علي جان داداش از وقتي ماشين خريدي و زدي تو كار پيست . ديگه تحويل نمي گيري .
ديروز عصر مي خواستم بهت زنگ بزنم كه بريم كفتر زني گفتم 100% رفته پيست واسه همين تنهايي رفتم .