شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-19 03:19 PM

زیر پل آب و برق خوبه؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2012-12-19 07:08 PM

(2012-12-19 03:19 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیر پل آب و برق خوبه؟

سلام علی جان از نظر من که خوبه
ساعت رو هم اعلام کنید
با تشکر

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-20 12:41 AM

دوستان ساعت 1ونیم زیر پل آب و برق!من با اس ام اس به همه خبر میدم الان.

"""""""""""""""""""""""کسایی که قطعی میان با اس ام اس خبر بدن""""""""""""""""""""""

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-20 09:04 AM

دوستان مشهدی که بهشون مسیج داده شده با من تماس بگیرن!(و دوستانی که مایلن بیان)

قطعی بودن قرار بعد از تماس

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2012-12-20 12:50 PM

(2012-12-20 09:04 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مشهدی که بهشون مسیج داده شده با من تماس بگیرن!(و دوستانی که مایلن بیان)

قطعی بودن قرار بعد از تماس

سلام خبری نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه نمیرید اعلام کنید !

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-20 02:43 PM

هی ما میگیم صبح یا ظهر قرار نذار این علی هم انگار نه انگار...باز اس زده ساعت 1.5 زیر پل.بنده خدا این هزار بار من تا ساعت 1.2-2 محل خدمتم!!!!!!علی واقعا این هماهنگ کردنت منو گرفت!

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-20 04:17 PM

علی جان شما که اینطور.حسین قا سر کار بودن.ارش که کار براش پیش اومد.یاسر که رفت تهران-محمد هم که پست داره!فقط من بودم و مسعود و دوستمون karegarm...من 1 هفته اعلام کردم همه اعلام امادگی کردیم.اگه میخواید همه دور هم باشیم اینطوری نمیشه...اگه نه که دفعه بعد میتونید هر کی هماهنگ بود بریم مثلا امروز من و مسعود و karegarm عزیز..من به شدت منتظر پیشنهاد های دوستان هستمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)اینا هم تقدیم به همه بچه های مشهد

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2012-12-20 06:51 PM

با سلام خدمت دوستان
من فردا ساعت 7 صبح میرم
دوستانی که مایل هستند شمارشونو بهم پ خ بدن
یا حق

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-20 07:05 PM

karegarm جان باز سرکاریه؟Khansariha (219)
علی جان الان سه تا اسلحه موجوده.البته یکیشو دل و رودشو ریختم بیرون الان تو ماشش موندم...

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-20 11:44 PM

سلام بر دوستان عزیز Khansariha (8)
علی جان این بار رو حق بهت میدم ولی موارد قبلی رو نه Khansariha (8)
ما هم مقصریم باید یه روز تعطیلی باشه داداش که کسی بهونه نیاره البته از الان برای این جمعه نه جمعه بعد . چون دوستانی که متاهل هستند از الان فکر چاره ای باشند این هفته رو در خدمت خانواده باشند هفته بعد رو بتونند بیاین Khansariha (8)
باز هم ما در خدمت هستیم Khansariha (219)