شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-12-18 03:08 PM

علی خان زمان ملاقات روز 5 شنبه؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-18 05:47 PM

(2012-12-18 02:55 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرش خان Khansariha (8)
محمد عزیز Khansariha (8)
علی جون Khansariha (8)
از نمایشگاه تهران چیزی نمیخواین؟؟؟؟؟؟
فردا دارم میرم تهران.که جمعه به نمایشگاه برسم.Khansariha (48)
سلام ياسر جان . خيلي ممنون داداش فقط يه زحمت بكش حتما عكس بگيري داداش . يادت نره ها Khansariha (219)
بسلامتي رفتي ببين تو نمايشگاه چي داره خودت ماشاا.. ميدوني كه اگه چيز بدرد بخوري بود حتما يه ندا بده داداش شايد خواستيم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-12-18 05:57 PM

با سلام
یاسر جان من هم با آرش موافقم ، یه زحمت بکش رفتی اونجا یه آمار دقیق مخصوصا از ساچمه ها بده
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-18 08:15 PM

سلام بر دوستان Khansariha (8)
علی جان چطوری داداش . ماشین ها در چه حالین . میگم نکنه می خوای نمایشگاه خودرو کلاسیک بزنی Khansariha (8)
یه دفعه ببینیم بعد از نمایشگاه شکار تهران ، نمایشگاه خودرو کلاسیک راه بندازی . خخخخ
محمد جان چطوری داداش اس ارمنستان الان رسید Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-18 11:22 PM

دوستان مشهدی برای جا پیشنهادی ندارید؟باز نگید نمیشه همه با هم باشیم و ....یاسر که داره میره تهران!ولی خوب مجبوریم بدون یاسر باشیم من 5 شنبه خودم رو به زحمت خالی کردم!از ما گفتن بود!

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-18 11:52 PM

سلام بر دوستان
نگاه کن علی جان آتیش رو روشن می کنی داداش بعد پای خودت رو کنار می کشی بعدش هم که کنسل می کنی تقصیر ها رو گردن بنده خدا یاسر می ندازی . چون یاسر میره تهران تا بیاد موضوع فراموش شده خخخخخخخخخ
یاسر جان حواست باشه که علی برات توطئه می کنه داداش از من گفتن بود Khansariha (178)خخخخخخ

راستی علی جان هر وقت ماشین آلمانی شما بسلامتی حالش خوب شد من می خوام با جکواردم باهاش یه کل بندازم البته جکوارد من این هست ها نگی که نگفتی دو استقامت Khansariha (179)خخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-19 10:58 AM

سلام بر دوستان عزيز
علي جان چطوري .
ياسر جان اگه صدا م رو مي شنوي جواب بده . رسيدي تهران يا نه هنوز

محمد جان خوبي داداش .

دوستان قرار فردا چي شد ؟
هنوز كه فردا نرسيده يه اطلاع رساني بكنيد علي آقا .

محمد كه نمي تونه بياد ولي منو ديگر دوستان هستيم . تا امشب هر طور هست علي جان نتيجه رو بزار تا فردا صبح كه اومدم تو انجمن ببينيم ظهر كجا بايد بيام .

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-12-19 12:20 PM

سلام آرش جان من امروز بعد از ظهر راه میفتم.Khansariha (214)احتمالا آخر شب میرسم تهران

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-19 02:29 PM

من برای فردا اعلام امادگی کردم!دوستان هم کسی هنوز انصراف نداده!الان فقط بحث این هست که کجا بریم!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2012-12-19 03:02 PM

سلام دوستان
علی آقا یه جا قرار بذارید دوستان دور هم جمع بشن بعد تصمیم بگیریم!
یه جایی میریم خلاصه
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
مهم اومدن هست که دوستان بتونن بیان!!!!!!!!!!!!
مکان و زمان رو اطلاع رسانی کنید
یا علی